Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

aš irgi obuolys, tai pastebėjimai kaip ir _asamaM. Tiesa aš nešioju ir klostytus, platesnius sijonus.
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 10, 10:23)
Gal daugiau esu atradus, kas netinka hihihi.gif
Kokie Tavo pastebėjimai?


Išvirščiai viskas biggrin.gif Pieštukiniai sijonai labiausiai ryškina pilvuką ir tai kad liemuo nėra labai liaunas. O tokie švarkai kaip įdėjai išvis labiausiai netinka kiek matavausi. Buvo jų mada prieš kokius 6 metus, tuom kart daug išsimatavus, daugiau į tą pusę nebežiūriu, bet ir nesinori.
Man tinka įvairūs prigludę įliemenuoti švarkeliai kurie aukšta apykakle ar išvis be apykaklės (praeitų metų vasaros trendas, odiniai irgi tokie buvo labai in).
Dauguma turtleneck megztinių ant manęs labai gerai žiūrisi, nors teoriškai pagal patarimus obuolio figūros tipui, su didesne krūtine, neturėtų. Svarbu kaklas nebūtų labai apspaustas ir pats golfas gražiai priglustų, nebūtų labai laisvas.
V iškirptės labai tinka, bet man dėmesio kartais per daug biggrin.gif
Kas liečia kelnes tinka tamsesnis viršus ir šviesesnės kelnės. Kad ir nedideliu kontrastu puikiai žiūrisi proporcijos.
Daugiau neprisimenu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 01 10, 08:42)
Išvirščiai viskas biggrin.gif Pieštukiniai sijonai labiausiai ryškina pilvuką ir tai kad liemuo nėra labai liaunas. O

aš tai pilvą pridengiu kokiu neilgu viršumi, na kad ant viršaus būtų, nlb ilgas ir lengvai prigludęs
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 01 10, 10:47)
aš tai pilvą pridengiu kokiu neilgu viršumi, na kad ant viršaus būtų, nlb ilgas ir lengvai prigludęs

Gal galėtum įdėt vaizdinės medžiagos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 01 10, 10:42)
Išvirščiai viskas biggrin.gif Pieštukiniai sijonai labiausiai ryškina pilvuką ir tai kad liemuo nėra labai liaunas. O tokie švarkai kaip įdėjai išvis labiausiai netinka kiek matavausi. Buvo jų mada prieš kokius 6 metus, tuom kart daug išsimatavus, daugiau į tą pusę nebežiūriu, bet ir nesinori.

O kokius sijonus nešioji? smile.gif

Na tas švarkas kur įdėjau irgi turi būt įliemenuotas lens.gif Jei ne, tai atsiimu žodžius biggrin.gif Būtinai įliemenuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 10, 11:00)
O kokius sijonus nešioji? smile.gif

Na tas švarkas kur įdėjau irgi turi būt įliemenuotas lens.gif Jei ne, tai atsiimu žodžius biggrin.gif Būtinai įliemenuotas smile.gif

Sijonų beveik nenešioju, sukneles labiau.
Žiemą tasau pieštukinį ant gumutės, rengiuos tamsų viršų ir sukišu į vidų. Labai patinka nes geros sudėties audinys ir mama pasiuvo wub.gif
Atsakyti
Kaip sunku rast kažką google su pavyzdžiais, visur ant bangos aukštintas juosmuo ir į jį sukišta viršutinė dalis. Man netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 01 10, 08:52)
Gal galėtum įdėt vaizdinės medžiagos 4u.gif

"ant greitųjų" aš nemoku, bet esmė panaši kaip chanel tipo švarkiukų apačios, na maždaug tokio silueto :
user posted image

user posted image

user posted image

na aš taip nešioju, bet ar tai tikrai gerai atrodo, tai negarantuoju lotuliukas.gif Ir platesnius sijonuku prie tokių nešioju, ir nebūtinai švarkas turi būti, ir megztinis gerai panašaus tipo
Atsakyti
Sveikos, prisiminiau savo pažadą tą pilką Next paltą ant savęs pademonstruoti, kaip tik turiu nuotraukų iš Londono. Įkeliu į albumą su kailiuku ir be kailiuko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 12 sausio 2013 - 12:13
QUOTE(groovy @ 2013 01 12, 12:12)
Sveikos, prisiminiau savo pažadą tą pilką Next paltą ant savęs pademonstruoti, kaip tik turiu nuotraukų iš Londono. Įkeliu į albumą su kailiuku ir be kailiuko 4u.gif


Toj kur ta Londono akis uz nugaros atrodot pasakiskai wub.gif O kitose plaukai graziai sutvarkyti wub.gif As ilgaplauke irgi, bandziau kazkada panasiai, bet man paciai neiseina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 12, 12:31)
Toj kur ta Londono akis uz nugaros atrodot pasakiskai  wub.gif O kitose plaukai graziai sutvarkyti  wub.gif  As ilgaplauke irgi, bandziau kazkada panasiai, bet man paciai  neiseina  unsure.gif

Ačiū 4u.gif Tik aš visada taip atrodau, tai buvo pabodę tie ilgi palaidi tiesūs plaukai. Paprašiau dukterėčios greit papint laisvai ir belekaip, nes ir vėjas Londone užknisa. tai va ir papynė, patogu buvo thumbup.gif O ir man pačiai ne tos pats vaizdelis nuotraukose biggrin.gif

Vakar gavau iš asos.com suknelę dukterėčios šimtadieniui, nu nereali ant manęs, tobulai wub.gif Man netgi gražiau nei ant modelio, taip nesukritę ties liemeniu, bet aš dydžiu didesnę ėmiau, o jai gal ir tas 8 dydis laisvokas buvo. Jinai tokia tinka net su žemakulniais sandaliukais. O į balių eisiu su tais kūno spalvos bateliais iš Marks and Spencer. http://www.asos.com/...spx?iid=2616461
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 12, 12:40)
Ačiū 4u.gif Tik aš visada taip atrodau, tai buvo pabodę tie ilgi palaidi tiesūs plaukai. Paprašiau dukterėčios greit papint laisvai ir belekaip, nes ir vėjas Londone užknisa. tai va ir papynė, patogu buvo thumbup.gif O ir man pačiai ne tos pats vaizdelis nuotraukose biggrin.gif

Vakar gavau iš asos.com suknelę dukterėčios šimtadieniui, nu nereali ant manęs, tobulai wub.gif Man netgi gražiau nei ant modelio, taip nesukritę ties liemeniu, bet aš dydžiu didesnę ėmiau, o jai gal ir tas 8 dydis laisvokas buvo. Jinai tokia tinka net su žemakulniais sandaliukais. O į balių eisiu su tais kūno spalvos bateliais iš Marks and Spencer. http://www.asos.com/...spx?iid=2616461


Ai, tai Jus ne pati cia taip pynet smile.gif O galvojau isguosit paslapti kaip paciai biggrin.gif Vistiek grazu 4u.gif

As siandien pasiemiau ASOS suknele, kur cia rodziau. Irgi labai tiko ir patiko: ilgis geras, iskirpte kaip tik. Ir dar vyras sake atrodo brangiau, nei uz 135. Liko sulaukt progos biggrin.gif
Atsakyti