Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2013 01 08, 15:29)
Galvoju atšaukt savo kitos savaitės planus. Gi apie mėnesio vidurį lėksim į Barseloną trumpam  bigsmile.gif  Ten irgi turi būt išpardavimai  g.gif  Jei tik pavyks susigooglint kur apsimoka apsilankyt, mažu ką ispaniško parsivešiu  rolleyes.gif

Zara, MD, Mango, man atrodo, visi šitie brandai ispanų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 08, 15:29)
Galvoju atšaukt savo kitos savaitės planus. Gi apie mėnesio vidurį lėksim į Barseloną trumpam  bigsmile.gif  Ten irgi turi būt išpardavimai  g.gif  Jei tik pavyks susigooglint kur apsimoka apsilankyt, mažu ką ispaniško parsivešiu  rolleyes.gif

Kaip faina! Be kita ko siemet ispardavimai labai stiprus pas mumi, nuo pradziu jau kainas gerai meta!!
Atsakyti
Laba vakara, merginos smile.gif
Užsigeidžiau megzto sijonouser posted image kažko tokio tik kitos spalvos, bet dabar galvoju ar jis tiks obuoliui obuoliausiam?
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 01 09, 18:29)
Laba vakara, merginos smile.gif
Užsigeidžiau megzto sijonouser posted image kažko tokio tik kitos spalvos, bet dabar galvoju ar jis tiks obuoliui obuoliausiam?


Koks grazus bigsmile.gif bigsmile.gif Apie tikima figuroms, neturiu sipratimo ax.gif
Atsakyti
Man irgi patiko, tik va su tuo tikimu, klubu neturiu, kojos puse velnio, tai kazkaip kyla itarimas, kad nekazkaip ziuresis g.gif
Atsakyti
O turi būt stambūs klubai ir velniškos kojos? biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tokiems sijonams reikia klubu, antraip obuolys taps chupachup'su. As nesakau, kad chupachupsas blogiau uz obuoli, bet man norisi atrodyti kaip moteriai, o ne kaip vaisiui ar saldainiui.
Atsakyti
Nu lyg ir nepataria obuoliams pieštuko silueto sijonų g.gif

http://www.joyofclot...-pencil-skirts/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 09 sausio 2013 - 23:00
QUOTE(Amarcord @ 2013 01 09, 23:00)
Nu lyg ir nepataria obuoliams pieštuko silueto sijonų  g.gif

http://www.joyofclot...-pencil-skirts/

Man atrodo toks sijonas smeliui grazu butu g.gif
Atsakyti
Aš obuolys, tiesa be antsvorio, - mano subjektyvia nuomone, man pieštukiniai atrodo geriausiai. Nukreipia dėmesį į lieknas kojas. Arba aš taip įsivaizduoju laugh.gif
Dabar mąstau. Gal tinka, nes kiek sušvelnina perėjimą.. Hmm..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 09 sausio 2013 - 23:24
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 09, 23:16)
Aš obuolys, tiesa be antsvorio, -

Ir aš lygiai toks pat bigsmile.gif Ką dar esi atradus kad tinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 01 10, 01:48)
Ir aš lygiai toks pat bigsmile.gif  Ką dar esi atradus kad tinka? 4u.gif

Gal daugiau esu atradus, kas netinka hihihi.gif

Aš pagrinde stengiuos subalansuot netolygumą tarp stambesnio viršaus ir smulkesnės apačios. Bet nesu labai atsidavus šiam reikalui blush2.gif Tai kol kas - įsivaizduoju, kad tinka tokie švarkeliai - viena saga, apačioj "prasiskėtę", būtinai įliemenuoti marškinėliai, ta prasme - kuo laisvesnis viršus, tuo jis atrodo stambesnis, tačiau jokių aptemptų plonų trikotažinių "maikučių". Maikutės, marškinėliai uždengiantys pečius bent minimaliai. Platėjantys ar labai klostuoti, ilgesni nei mini, sijonai iš kojų padaro neproporcingus su visuma kyšančius degtukus, tai stengiuosi žiūrėtis tokius panašiai, kokius paskutiniu metu įsigijo Dontstop.
Dar teoriškai žinau, kad reiktų dėmesį nukreipinėti į apačią pvz., originaliais batais, spalvotom pėdkelnėm ir panašiai, bet šitas man kol kas sunkiai gaunas - padaryt žaismingą apačią ir priserint viršų, kuris nebūtų pvz. juodas smile.gif Nors visai patinka laisvalaikiui derinys: grubesni batai (būtinai su kokia papildoma kojne ant pėdkelnių, jei aulas platesnis už blauzdą), trumpas sijonas, megztukas.
Tiesa, visos suknelės/sarafanai - su pamušalu g.gif

Kokie Tavo pastebėjimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 10 sausio 2013 - 10:25