Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(Mylia @ 2013 01 05, 20:27)
Prisidedu prie pagyru peledziukams, jau antra diena ateinu pasigrozeti smile.gif
Tik gal galit kas paaiskinti, ka reiskia mezgimas trumpintomis eilemis? Labai aciu smile.gif
Labai grazus darbelis 4u.gif


Youtube įvesk paiešką "how to knit short rows", išmes nemažai filmukų, tikrai taip bus aiškiau nei bandyti žodžiu paaiškint

QUOTE(samantila @ 2013 01 05, 23:00)

Lace gal kartais reglanu nuo viršaus mezgėte  blush2.gif niekaip dar neperkandu , man aukštoji matematika ne kaip sekasi  blush2.gif tačiau vis skaitau ir  skaičiuoju manau pavyks  biggrin.gif


Nežinau ar šitą būtų teisinga reglanu vadinti, nes platinau ne takeliais, o per visą plotį, bet taip, mezgiau nuo viršaus
Atsakyti
kiek grožybių bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif kokie megstukai,servetėlės wub.gif thumbup.gif
spaceRenata gal šalikėlį iš arčiau galima pamatyti thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2013 01 06, 13:44)
kiek grožybių  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kokie megstukai,servetėlės   wub.gif  thumbup.gif
spaceRenata gal šalikėlį iš arčiau galima pamatyti  thumbup.gif  ax.gif



Štai taip jis atrodo visu ilgiu jis cia kaip mova galima ir kaip kapišoną-kepurę užsidėti:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaceRenata: 06 sausio 2013 - 12:00
QUOTE(Lace @ 2013 01 03, 17:25)
Tai kad aš tiesiog neturiu ką įdėti, galutinis variantas nuo mano pirminio popierinio juodraščio labai skiriasi, tas pirminis papaišymas gavosi visai nevykęs, tiesiog raštą koreagavau bemegzdama  doh.gif


Lace, pelėdos nuostabios 4u.gif įsivaizduoju, kaip gražiai jūs puošiat savo artimuosius wub.gif
bandysiu megzti kojines su pelėdžiukais, tad pasibraižiau pelėdas. gal kitoms taip pat pravers
user posted image
Atsakyti
Lace nuostabus megztukas smile.gif
Atsakyti
Dar vienas naujas mano merginos darbas

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2013 01 06, 17:05)
Dar vienas naujas mano merginos darbas

user posted image
user posted image

jaukiai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijyte @ 2013 01 06, 16:47)
Lace, pelėdos nuostabios  4u.gif  įsivaizduoju, kaip gražiai jūs puošiat savo artimuosius  wub.gif 
bandysiu megzti kojines su pelėdžiukais, tad pasibraižiau pelėdas. gal kitoms taip pat pravers
user posted image

Oi, labai labai aciu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif
Atsakyti


rasa 32, fainas labai megztinukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijyte: 06 sausio 2013 - 21:07
girisuosi, kitokiu neriniu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boombate: 07 sausio 2013 - 00:53
QUOTE(Boombate @ 2013 01 07, 01:53)
girisuosi, kitokiu neriniu  lotuliukas.gif
user posted image

Nieko nerodo... smile.gif
Atsakyti
user posted image

seniai seniai mamos nunertos serveteles..
Atsakyti