Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(jautiena @ 2013 01 04, 23:51)
labai fainas megztiniukas! ir neka per didelis, net nepastebesi, kaip isaugs!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif negali vaikui tip top megzti nes bus tik kokiam menesiui dviem juk smile.gif grazus megztukas tikrai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=vaivaj,2013 01 05, 00:18]
ingridux11,

o čia riešinės ar delninukės? Bet kokiu atveju - dailu wub.gif

Čia pačios tikriausios riešinės 4u.gif
Ačiū mergaitėms už pagyrimus wub.gif
Atsakyti
Gera keliauti, kai tokie megzti grožiai puošia smile.gif
Mano nuopelnas tik šalikas ax.gif ačiū mamai už blauzdines ir riešines 4u.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 01 04, 12:51)

Dėl to kaklo megztkas bent porą kartų ardyta buvo  doh.gif Iš pradžių bandžiau kaklą trumpintom eilėm formuoti, bet kažkas buvo negerai. O išėmimo gilesnio priekyje vis tiek norėjau. Tai vienos draugės patarta padariau štai kaip - nuo kaklo mezgiau viską vienodai iki pažastų, kai jau atskyriau rankoves, nugarinėje pusėje pamezgiau tris eiles trumpintom eilėm. Ir to užteko, kad kakliukas priekyje  pasidarytų žemesnis smile.gif

Va koks įdomus sprendimas smile.gif Bandysiu ir aš taip blush2.gif
Ačiū Jums dar kartą, kad pasidalinot žiniom 4u.gif
Atsakyti
Lace, rasa32, jūsų vaiškiški megztukėliai - aukštasis pilotažas thumbup.gif Labai miela žiūrėti ir baltai pavydžiu, nes nesugebėčiau taip numegzti (man gražu žakardinis mezgimas, bet pati kažkaip vis tuos siūlus išvirkščioje pusėje pernelyg sutraukiu, todėl nelabai imuosi ką nors didesnio raštuoto megzti)
Man visai neatrodo, kad rasa32 mergytei megztukas didokas: mėgstu, kad megztas rūbas yra kiek laisvesnis, o panelytei labai tinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrazs: 05 sausio 2013 - 12:09
QUOTE(vilbur @ 2013 01 05, 12:29)
Va koks įdomus sprendimas  smile.gif Bandysiu ir aš taip  blush2.gif
Ačiū Jums dar kartą, kad pasidalinot žiniom 4u.gif


Arba dar vienas variantas-pries apmezgant kakla nebaigtomis eilemis "paaukstinti" nugarine puse. Tik tam reiketu akis uzdeti ir pirma eile numegzti kitos spalvos siulu, kad butu lengviau nuardzius akis surinkti.
Atsakyti
Labas vakaras, ilindau pasigrozeti, tai tuo paciu ir noreciau ir pasiteirauti ax.gif
ar neatsirastu kas galetu Kaune pamokyti megzti? t.y. mokamas pamokeles suorganizuotu blush2.gif
Atsakyti
O jau peledu ir megztuku grozis! wub.gif Kazkada mezgiau apvaliuoju budu norvegiskus rastus. Labai grazu, tik atidumo reikalauja. Tiesa, as mezgiau is apacios i virsu wink.gif
Atsakyti
lace, na fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 01 04, 12:51)
Dar kartą ačiū visoms 4u.gif

Nelabai žinau, ką paaiškinti - megztukas pradedamas megzt nuo kaklo ratu, vis po truputį platinant, pasiekus pažastis ant pagalbinių siūlų atskiriamos akys rankovėms ir toliau mezgamas kūnas ratu, vėliau surenkamos paliktos akys ir numezgamos renkovės unsure.gif Jei kažkas konkrečiai neaišku - klausk 4u.gif
Dėl to kaklo megztkas bent porą kartų ardyta buvo  doh.gif Iš pradžių bandžiau kaklą trumpintom eilėm formuoti, bet kažkas buvo negerai. O išėmimo gilesnio priekyje vis tiek norėjau. Tai vienos draugės patarta padariau štai kaip - nuo kaklo mezgiau viską vienodai iki pažastų, kai jau atskyriau rankoves, nugarinėje pusėje pamezgiau tris eiles trumpintom eilėm. Ir to užteko, kad kakliukas priekyje  pasidarytų žemesnis smile.gif

Prisidedu prie pagyru peledziukams, jau antra diena ateinu pasigrozeti smile.gif
Tik gal galit kas paaiskinti, ka reiskia mezgimas trumpintomis eilemis? Labai aciu smile.gif

QUOTE(villyte @ 2013 01 04, 19:32)
O cia mano dukrytes darbas

Labai grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais mezgėjos 4u.gif

Na pastarieji megztukai tai grožis akiai , šitiek kruopštumo su raštais megztukams tikrai yra patyriau ant vieno mezginuko 4u.gif

Lace gal kartais reglanu nuo viršaus mezgėte blush2.gif niekaip dar neperkandu , man aukštoji matematika ne kaip sekasi blush2.gif tačiau vis skaitau ir skaičiuoju manau pavyks biggrin.gif

ir kiti rangdarbiukai mieli, šilti ir gražūs 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 01 03, 13:45)
Atėjo pelėdos  biggrin.gif

user posted image



Kaip miela bigsmile.gif Ir silta , ir grazu, ir spalvytes superines. Labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti