Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(Kutveliukas @ 2013 02 19, 16:39)
aciu labai  blush2.gif

Pastoviai pasigroziu jusu visu darbeliais,o dabar pamaciau triju alytiskiu nuostabius mezginukus,tai jau tikrai negaliu nepagirti. SAUNUOLES!
Atsakyti
Gelita, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Labai grazus Gelitos megztukai - labai dailiai numegzti thumbup.gif
Dar labai patiko salikelis-ketyte ir zydri batukai thumbup.gif
O cia maniske naujausia skara palei neseniai ieskota schema 4u.gif
Labai buvo uzknises siulu kavojimas, nes susideda is kvadraciuku, bet galutinis rezultatas viska atpirko ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Merginos, dar kartą ačiū VISOMS už pagyrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nesitikėjau, kad mano "lapuotis" sulauks tokio dėmesio mirksiukas.gif . Įdedu šioje temoje schemutes, nes visoms į až neatsakysiu ax.gif Tik sutartinių ženklų paaiškinimo neturiu blush2.gif Tiesa, juodi bumbuliukai schemoje reiškia karoliukus (originale buvo įmegzti).
user posted image user posted image user posted image

Sėkmės planuojančioms megzti 4u.gif
Sandruliaaa, skara labai geistina ir dailiai nunerta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2013 02 20, 12:43)
Nesitikėjau, kad  mano  "lapuotis" sulauks tokio dėmesio mirksiukas.gif .

tavo lapuotis absoliučiai nerealus thumbup.gif Aš kai pamačiau tai žado netekau bigsmile.gif Vienas iš pačių gražiausių megztukų kokie tik būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2013 02 18, 11:15)
Šalikas - katytė - pantera smile.gif


QUOTE(Kutveliukas @ 2013 02 19, 13:22)
Pirštinytės - pelytės smile.gif


Labai patiko abu darbeliai wub.gif tik idomu ar salikas nera per sunkus, nes atrodo masyvus ax.gif bet laaaaaaaaaabai grazus
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 20, 15:23)
Labai patiko abu darbeliai wub.gif tik idomu ar salikas nera per sunkus, nes atrodo masyvus ax.gif bet laaaaaaaaaabai grazus


kimsau tokiu kamsalu kaip pliusinius zaislus kemsa, tai ne ka sunkesnis negu rasterio firmos kur buna tokie dideli salikai smile.gif

Gal tik atrodo toks masyvokas smile.gif
o dar ir pats siulas, butu galima deti pusvilne, ji lengvesne, o cia kasmyras 100% vilna smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2013 02 20, 13:43)
Merginos, dar kartą ačiū VISOMS už pagyrimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Nesitikėjau, kad  mano  "lapuotis" sulauks tokio dėmesio mirksiukas.gif . Įdedu šioje temoje schemutes, nes visoms į až neatsakysiu  ax.gif Tik sutartinių ženklų paaiškinimo neturiu blush2.gif Tiesa, juodi bumbuliukai schemoje reiškia karoliukus (originale buvo įmegzti).
user posted image  user posted image  user posted image


Labai dailus megztukas , kaip gaila , kad hieroglifų nesuprantu ...

g.gif
Atsakyti
Čia visas vadovėlis mezgimo pagal hieroglifus mirksiukas.gif
Labai daug informacijos http://www.liveinter.../post195659489/
Net skaityti nereikia, tik žiūri paveiksliukus ir bandai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
skara labai geistina ir dailiai nunerta

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2013 02 20, 17:37)
Čia visas vadovėlis mezgimo pagal  hieroglifus mirksiukas.gif
Labai daug informacijos http://www.liveinter.../post195659489/
Net skaityti nereikia, tik žiūri paveiksliukus ir bandai  biggrin.gif

Pirmas pavekslėlis , kur foto , neaiškus , akių žymėjimus tai galima ir perprast , bet tas brėžinys , tai jau tikrai - kinų raštas lietuviui ... biggrin.gif
Atsakyti
Gelita, aš be žodžių, nebuvau mačiusi tokių tobulų mezginių. Moteris-fenomenas
Atsakyti