Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

Šalikas - katytė - pantera smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
mielas wub.gif
Atsakyti
Kepuriukas ir tapukai su allstar emblema wink.gif
user posted image
Atsakyti
La Perla griūk negyvas prieš Jūsų figūros grožį, kojų ilgumą ir auksines rankas bigsmile.gif Šaunumėlis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kutveliukas, sužavėjo jūsų darbeliai, o ypač katytė - pantera wub.gif wub.gif wub.gif

La Perla first.gif už suknutę, na ir žinoma už figūros grožį mirksiukas.gif
Atsakyti
La Perla thumbup.gif graži suknutė bigsmile.gif

tiesa pasakius, ant tavęs ir maišas tobulai atrodytų mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, merginos, nesitikejau tiek pagyru smile.gif
o del figuros - oi kokia netobula ji pas mane, kad zinotumet: liemens neturiu, t.y. klubai ir liemuo skiriasi labai mazai cm blush2.gif bet kai jau mezguosi sau kazka tai pasistengiu visus "privalumus" pvz atsikisusi pilvuka uzmaskuoti.... ir tas dirzas ne ant liemens o virs jo del tos pacios priezasties ax.gif
lai lai lai nusipirkau medziaga pasuknelei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 18, 16:31)
aciu, merginos, nesitikejau tiek pagyru smile.gif
o del figuros - oi kokia netobula ji pas mane, kad zinotumet: liemens neturiu, t.y. klubai ir liemuo skiriasi labai mazai cm blush2.gif  bet kai jau mezguosi sau kazka tai pasistengiu visus "privalumus" pvz atsikisusi pilvuka uzmaskuoti.... ir tas dirzas ne ant liemens o virs jo del tos pacios priezasties  ax.gif
lai lai lai nusipirkau medziaga pasuknelei smile.gif

o pasijonis [ta prasme pustas] jums tikrai butinas g.gif kad ir taip labai grazu wub.gif sis siuliukas labai jau slidus,neriau dukrelei sukneles virsu ir nerinius sijonui,tai veles jie man doh.gif po to siulu pardaveja patare maisiukan ikist-lengviau atsipuciau thumbup.gif LA PERLA,KUTVELIUK,MAMKOS,na ir greit jus mezgat doh.gif -as sarafano niekaip uzbaigt negaliu,o jus per ta laika po 2-3 sukneles numezget g.gif
Atsakyti
La Perla, suknutė nuostabiai graži thumbup.gif , bet pasijonis, kad ir minimalus, manau, reikalingas. Kadangi siūlas sunkus, tai jis dar labiai ištempia figūrą. O pasijonio dėka galima ir taliją pasireguliuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar vienas ŽALIOJO periodo megztukas. Kaip visad mirksiukas.gif be siūlių. Sumegzta 550 g. Lanoso Special Cashmira, virbalai Nr. 3.

user posted image

Daugiau nuotraukų čia blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2013 02 19, 13:31)
Dar vienas ŽALIOJO periodo megztukas. Kaip visad  mirksiukas.gif be siūlių. Sumegzta 550 g. Lanoso Special Cashmira, virbalai Nr. 3.


Labai labai gražu wub.gif O jau raštas koks gražus.Man tai nematytas.
Aš žinokit,Gelita,nuo jūsų užsikrėčiau mezgimu be siūlių blush2.gif O šitas tai nuo viršaus į apačią megztas,ar ne?
Atsakyti
Gelita,gal jau baikit nervinti su vis naujais graziais megztukais????!!!!! rolleyes.gif rolleyes.gif
Labai labai grazus wub.gif wub.gif Prasau paviesinti schemute smile.gif labai ir as tokio noriu.
Atsakyti