Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

Ačiū labai už schemutę -aš irgi bandysiu savo keturmetei megzti kažką panašaus blush2.gif tik niekada nesu mezgusi ant apvalių virbalų - kaip suprantu čia reikia būtent tokių? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2013 02 17, 16:33)
Aciu,tau uz pagalba.Megsiu dar viena tik is ryskiu siulu,mazajai anukytei.Turiu du berniukus,dvi mergytes. wub.gif  wub.gif

Tau irgi ačiū už pagalbą, iš Tavo įkeltos raštų nuorodos išsirinkau vieną ir numezgiau šitą sijonuką. Tik foto nekokybiška sad.gif
user posted image
Prie to pačio pasigirsiu nubeždžioniautu iš Drops megztuku, tik sagas keisiu didesnėmis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 02 17, 13:26)
Tau irgi ačiū už pagalbą, iš Tavo įkeltos raštų nuorodos išsirinkau vieną ir numezgiau šitą sijonuką. Tik foto nekokybiška sad.gif

Prie to pačio pasigirsiu nubeždžioniautu iš Drops megztuku, tik sagas keisiu didesnėmis smile.gif




Na matai,kiek mes padedam viena kitai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif

Mazule,taip cia reikia virbalu su valu.As apsimetu akis ant dvieju virbalu,o pirma eile mezgu jau nuimdama ant valiniu virbalu,bet tokio pat dydzio,ir mezgu toliau apvaliai.Nes man akys apmestos ant valiniu virbalu ,buna nelygios.O mezgimas nieko sunkaus,gi tas pats.Tik nera blogu eiliu,viskas gerosiomis,jei reikia tik tada ijungi.Sekmes.
Atsakyti
Oho kaip įdomu -reikės pabandyti - truputuka baisoka pradėti nuo tokio rimto mezginio biggrin.gif paskaitysiu schemutę ir pasiaiškinsiu - tada matyt visai siūlės nelieka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 02 17, 13:51)
Oho kaip įdomu  -reikės pabandyti - truputuka baisoka pradėti nuo tokio rimto mezginio  biggrin.gif paskaitysiu schemutę ir pasiaiškinsiu - tada matyt visai siūlės nelieka  bigsmile.gif

Taip,mezgant apvaliais virbalais,siuliu nebuna.
Atsakyti
Pabaigiau dar viena tunika 11-12 metu mergaitei
user posted image
Atsakyti
Luety - sijonukas nuostabus wub.gif wub.gif
be remu - labai graziai atrodo tik ar nestorina toks rastas? g.gif

o as dabar padariau copy - paste is to, ka rasiau sukneliu temoj smile.gif tad kas matet mano posta - nesivarginkit skaityt blush2.gif

suknute mezgiau is siu siulu, mano nuotraukose nepavyko perteikti blizgesio:
user posted image
sumezgiau 6 kamuoliukus, realiai butu reikeje maziau, bet paskaiciavau kad pasitemps apie 8 cm o pasitempe visus 15 doh.gif nuardyti buvo tikra tragedija, nes siulai "birus" tad reikejo spet gaudyt doh.gif doh.gif doh.gif
Kita vertus, dali nuo "po krutine" mezgiau dvigubo plocio negu man reikia, manydama kad graziai isplates. neisplatejo nieko o sukrito nes siulas sunkus smile.gif bandysiu sia "problemyte" sprest pasijonio pagalba. Pasijoni siusiu kuno spalvos tik apatineje dalyje, o virsuje manau uzteks kuno spalvos liemeneles, nes nugaroje irgi yra iskirpte (tiesus prakirpimas) tad pasuknele netiks smile.gif ai dar dirza planuoju pasisiuti pasukneles spalvos toki pat kaip nuotraukose juodas smile.gif
Rastas - lokio peda smile.gif Iskirpte gal giloka, bet suknele ne kasdienine del savo blizgumo, tad ypatingomis progomis galima ir labiau apsinuoginti smile.gif. Planuoju puostis gimtadieniui smile.gif
Prisistatymas baigtas, rodausi ax.gif Foto nekokybiskos, fotografavausi velai vakare pries veidrodi smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


P.S. jei kas savo skvarbia akimi matote ka butu galima pakeisti, patobulinti, kas nesiziuri - mielai laukiu pastebejimu ax.gif

Beje, gal kas anksciau susidure su siuo siulu - ar jis pasiduotu krakmolinimui - standinimui? man kazkaip tos apacios norisi banguotos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 18)
P.S. jei kas savo skvarbia akimi matote ka butu galima pakeisti, patobulinti, kas nesiziuri - mielai laukiu pastebejimu  ax.gif

Beje, gal kas anksciau susidure su siuo siulu - ar jis pasiduotu krakmolinimui - standinimui? man kazkaip tos apacios norisi banguotos  smile.gif


Standinimui pasiduoda, bet atsiranda toks "skardinis" įspūdis.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 02 18, 08:50)
Standinimui pasiduoda, bet atsiranda toks "skardinis" įspūdis.

vadinasi geriau apacia "pakelti" su pasijoniu.. siaip mastau viena pasijoni siek tiek platejanti prisiuti o kita pasisiuti atskira ant plataus gumo raukta apacioje. kad reikalui esant uzsidejus pakeltu ta apacia.
Atsakyti
[quote=Luety,2013 02 17, 13:30]
Zuzana*-tunika labai,o katinukai super.Kaip tau taip greit viskas iseina? g.gif

Pasirodau ir as su antru darbeliu-sijonelis is likuciu anukelei.Monekene uzsides tik kita savaite,tai parodysiu ir jums,o dabar tik tiek:

Nepaprastai gražu. Panelė labai džiaugsis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 18, 08:58)
vadinasi geriau apacia "pakelti" su pasijoniu.. siaip mastau viena pasijoni siek tiek platejanti prisiuti o kita pasisiuti atskira ant plataus gumo raukta apacioje. kad reikalui esant uzsidejus pakeltu ta apacia.

Man rodos čia geriausias variantas.
Atsakyti
[quote=Motinėlė,2013 02 18, 08:13]
[quote=Luety,2013 02 17, 13:30]
Zuzana*-tunika labai,o katinukai super.Kaip tau taip greit viskas iseina? g.gif

Pasirodau ir as su antru darbeliu-sijonelis is likuciu anukelei.Monekene uzsides tik kita savaite,tai parodysiu ir jums,o dabar tik tiek:

Nepaprastai gražu. Panelė labai džiaugsis. thumbup.gif
[/quote]


La Perla,suknele labai gaili ypac ant tokios figuros.As jos nepusciau,labai seksualiai atrodai,o jei tau norisi,pasijonis kazkiek pataisys tavo nora,bet abejoju ar bus grazu.Nepabandes nezinosi.Man tokia prigludus labai sexy.As ziuredavau i tuos siulus,bet kazkaip jie supunti tokie ir slidus,tai atsokdavo fantazija.Reiks kada pasibandyt.O siaip pats darbas ,rastas,virsus man thumbup.gif thumbup.gif Ikelk geresnia nuotrauka.

Motinele,laukiu savaitgalio,ka sakys anukele.Gal bus kiek ilgas,bet cia pataisoma.1.isaugs,ilgiau nesios,
2 visada galima nuardyt.
Geros dienos,lekiu i darba pirma diena po atostogu.Gero mezgimo.


Atsakyti