Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 21:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito


Ir nukopinau.Tas kaspinas gal irgi butu visai neblogai,bet i darba desiuos paprasta dirziuka.


O man su diržiuku daug gražiau. Tobulas megztukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 21:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito

super kopija thumbup.gif thumbup.gif ir su plonu diržiuku labai elegantiškai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 22:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito



wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 21:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito


Nuostabi kopija 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, pagyrų puodas tapo mėgstamiausia tema - tiek grožybių, tiek idėjų.. wub.gif

ir norėjau klustelt, gal kur matėte panašią schemą, nes namuose turiu ratų gerbėją, jam taip patiktų...

QUOTE(giestrav @ 2013 02 09, 09:34)
seniai nerta, bet labai mylima liemenė
user posted image
dar iš arčiau


Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2013 02 11, 22:02)
Paskutiniai mezginukai rolleyes.gif Reikia parodyt,kad ne tik iš už krūmų jus stebiu  ax.gif
Megztukas dukterėčiai


Kažkas nematyto, bent jau man, ir labai puošia merginą. 4u.gif
Sijonas puikiai atliktas, bet jau akis įprato, kai toks pat spintoj kabo, tai pagyrimas kuklesnis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 23:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito
Ir nukopinau.Tas kaspinas gal irgi butu visai neblogai,bet i darba desiuos paprasta dirziuka.

Labai labai thumbup.gif ir to kaspino nereikia, kuklus dirželis puošia ne mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2013 02 11, 23:51)
O ir spalva  wub.gif Smalsauju kokie siūliukai tokią gražią spalvą turi?


Oi,cia visai paprasti,Nako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2013 02 11, 21:38)
Ir zinai,tas sijonelis labai tiktu su megztiniu kartu.


Gerai kad sesė SM nesilanko unsure.gif ,o tai ir megztinį tektų megzt jai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2013 02 11, 21:46)
Tarskaliuk, kai pamaciau tavo sijona galvoju ka maniskis cia veikia, nes tokiu pat spalvu ir as turiu nusimegztus irgi is tos serijos pacios, tik mano dar nespetas panesiot, nors nusimezgiau gerokai pries kaledas  doh.gif


lotuliukas.gif Na čia populiariausia spalva turbūt,aš sau iš kitokių siūlų pilką prieš pora metų mezgiau,tai labai mėgiamas cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelita @ 2013 02 11, 22:51)
tarskaliukas , dukterėčia šauniai papuošta 4u.gif  . Kaip sekėsi sijoną megzti? Labai dailus sijonaitis wub.gif


Ačiū! Kadangi tai jau antras sijonukas,tai paprastas reikalas buvo cool.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 21:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito


wub.gif Net spalva atitiko thumbup.gif
Atsakyti

Merginos, aciu uz pagyrimus. Tikrai, vyras vos ne Sabonis biggrin.gif biggrin.gif
Rasa 32, megztukas superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rasa32, jūsų megztukas tobulas smile.gif Spalva labai labai graži. Ir, žinoma, jums labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2013 02 11, 20:09)
Vyriskas megztukas, tik gaila, kad manekenas moteriskas

Labai dailiai supintas, grazu. Tik tos moteriskos formos iskreipia vaizda smile.gif

QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 21:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito

Labai dailus ir vykes mezginys thumbup.gif Visada grazu ziureti i kruopscius darbus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 11, 21:02)
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito

Prisijungiu prie giriančių, labai dailu drinks_cheers.gif
Atsakyti