Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(DOGEFA @ 2013 02 06, 13:45)
Parodysiu savo vaikų žieminius, lauko drabužius.


Tikrai kaip iš katalogo bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(busima @ 2013 02 07, 12:44)



thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sandrasa @ 2013 02 07, 18:46)
Leisiu sau pasigirti blush2.gif
Suknelė  iš kašmyro vilnos  smile.gif


Labai graži ir jums labai tinka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelita @ 2013 02 09, 22:09)
Megztukas iš pusvilnės  ax.gif


O jau akių lygumas thumbup.gif Spalvytė faina wub.gif
Atsakyti
aciu mergaites smile.gif
Luety - ypatingai aciu uz kiekvieno mano darbelio pastebejimus wub.gif beje, jusu zaliojo megztinio nugara labai intriguojanti ir idomi ax.gif
o pledukas man kol kas labiausiai patinkantis Kutveliuko, tik jis mergaitiskas.... berniukui teko galvoti kazka kito ir labai greitai darbuotis nes prisireike fotosesijai...taip kad, ne pats geriausias variantas, ka buciau galejusi padaryti ir sugalvoti turedama laiko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 11 vasario 2013 - 15:20
QUOTE(Alacka33 @ 2013 02 10, 13:43)

Na ir keletas mano darbelių  ax.gif



Riesines wub.gif Klausimukas-is kokiu siulu ir kiek sunaudojote?Kol kas tik su karoliukais teko megzti,bet noretusi pabandyti ir tokias rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2013 02 11, 16:02)
Riesines  wub.gif  Klausimukas-is kokiu siulu ir kiek sunaudojote?Kol kas tik su karoliukais teko megzti,bet noretusi pabandyti ir tokias  rolleyes.gif



Žinok tiksliai jau ir nepasakysiu,man rodos,kad buvo likę Alize Cashmira nevisai pilnas matkiukas,tai dar liko jame nedaug.
Atsakyti
Ačiū aciuks.gif VISOMS merginos už pagyras ir pastebėjimus mirksiukas.gif
La Perla, NUOSTABU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Luety,gražus megztukas,o ir spalva wub.gif
villyte, jūsų merginos nertas Kapučino komplektukas thumbup.gif Džiugu, kad dukra paveldėjo mamos talentus mirksiukas.gif
Alacka33labai mieli jūsų mezginiai, ypač patiko žydrasis 4u.gif
-Radė ,pavasaris išvydęs tokią žavingą beretę ir jos savininkę tikrai paskubės ateiti 4u.gif
lilijytės megztukas šildys ir papuoš mažą vaikiną 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 11 vasario 2013 - 18:52
Paskutiniai mezginukai rolleyes.gif Reikia parodyt,kad ne tik iš už krūmų jus stebiu ax.gif
Megztukas dukterėčiai

user posted image

dryžuotukas sesei megztas Kalėdoms

user posted image
Atsakyti
Vyriskas megztukas, tik gaila, kad manekenas moteriskas
user posted image
Atsakyti
Ilgai nezinojau ,ka is tu siulu nusimegzti(buvau labai pigiai nusipirkusi siaip sau biggrin.gif ),kol nepamaciau sito

user posted image

Ir nukopinau.Tas kaspinas gal irgi butu visai neblogai,bet i darba desiuos paprasta dirziuka.

user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 11, 13:14)
aciu mergaites smile.gif
Luety - ypatingai aciu uz kiekvieno mano darbelio pastebejimus  wub.gif beje, jusu zaliojo megztinio nugara labai intriguojanti  ir idomi  ax.gif
o pledukas man kol kas labiausiai patinkantis Kutveliuko, tik jis mergaitiskas.... berniukui teko galvoti kazka kito ir labai greitai darbuotis nes prisireike fotosesijai...taip kad, ne pats geriausias variantas, ka buciau galejusi padaryti ir sugalvoti turedama laiko..


La Perla,jusu darbeliai man imponuojantys.O mano tai tik pirmas blynas po labai iulgos pertraukos,buvau susipykus su mezgimu,o dabar isimylejau iki ausu,netik mezgima,bet ir nerima,Megztukas ardytas daug kartu ir vel megztas,Pamirsau ties kur daryt kaklo iskirpte,kaip megzt rankoves,zodziu vel buvo mokykla is naujo.Daug yra klaidu,bet tai pirmas blynas,Norejau,kad dukra issirinktu kazka lengvo pradziai,bet ji man atsiunte reikalavima sitam,na ir ka,teko sukt galva.Jums senai mezgancioms cia juokas,o as "gimdziau "sunkiai. lotuliukas.gif


QUOTE(tarskaliukas @ 2013 02 11, 18:02)
Paskutiniai mezginukai rolleyes.gif Reikia parodyt,kad ne tik iš už krūmų jus stebiu  ax.gif
Megztukas dukterėčiai



dryžuotukas sesei megztas Kalėdoms


Labai grazios spalvos.Man violetine bet kokie atspalviai yra kokapsas,kaip patinka.Ir zinai,tas sijonelis labai tiktu su megztiniu kartu.

QUOTE(zuzana* @ 2013 02 11, 18:09)


Zuzana,vyriskas megztinis labai ilgas,turbut vyras krepsininkas?Didelio ugio turiu galvoj.

Rasa 32 klonas nuostabus,idealiai atliktas. thumbup.gif thumbup.gif
Ko nepastebejau,pastebesiu veliau,pagirsiu tikrai,nes visi darbeliai verti pirmos vietos.
Atsakyti
Tarskaliuk, kai pamaciau tavo sijona galvoju ka maniskis cia veikia, nes tokiu pat spalvu ir as turiu nusimegztus irgi is tos serijos pacios, tik mano dar nespetas panesiot, nors nusimezgiau gerokai pries kaledas doh.gif


Rasa32, labai fainuoliskas 4u.gif
Atsakyti
rasa32, labai elegantiškas ir dailus megztukas wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Rasa 32 klonas pranoksta originalą thumbup.gif mirksiukas.gif labai dailiai numegztas thumbup.gif kaip ir visi jūsų mezginiai. O ir spalva wub.gif Smalsauju kokie siūliukai tokią gražią spalvą turi?
tarskaliukas , dukterėčia šauniai papuošta 4u.gif . Kaip sekėsi sijoną megzti? Labai dailus sijonaitis wub.gif
zuzana* medalio clap_1.gif nusipelnote už tokį grandiozinį pyniuotį
Atsakyti