Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(ilamka @ 2013 01 30, 16:54)
Šalikėlis mamai

user posted image
Papildyta:
Gelita suknutė labai jau dailiai numegzta  thumbup.gif


karta jau klausiau ale atsakymo kaip ner taip ner ax.gif koks cia rastelis ax.gif noreciau schemutes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2013 02 04, 15:04)
karta jau klausiau ale atsakymo kaip ner taip ner ax.gif koks cia rastelis ax.gif noreciau schemutes ax.gif

Nežinau ar konkrečiai tas bet labai panašus ČIA 11lapas, 153 žinutė dešinėj pusėj. Ir daugiau panašių yra 4u.gif
ir dar 5 lape 74 žinutėj, gal čia būtent toks kaip skaros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miera: 04 vasario 2013 - 15:15
QUOTE(Julsita @ 2013 02 04, 12:51)
Ir kaip sekasi? Mano panelei jau tuoj 17,niekaip man nepavyko sudomint rankdarbiais,nors pati kiekvieną laisvą minutę prie jų..

maniskei 4,kol kas mokosi noriai g.gif -nupirkom jai mezgimo maluneli,superinis dalykas mazom rankdarbiu megejoms thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2013 02 04, 13:52)
Naujas mano kūrinys. Drąsiai vadinu kūriniu, nes mintys dėliojosi darbo eigoje ir dabar manau pati nebepakartočiau to, ką padariau smile.gif Megzta gerosiomis akimis, apacioje nevienodame aukštyje ir ne vienodais atstumais paleistos akys suformuoja klostes. Šiek tiek dar jų paformavau pati. Klostėse slepiasi inicialai, apie kurių buvimą žinos tik sijono savininkė, jie nesimato smile.gif Kas dar? ai, jeigu tokia situacija kad neturite kur dėti rankų, jas irgi puikiai galima slėpti klostėse a la kišenėse smile.gif kaip ir ankstesni mano sijonai šis irgi gali būtin dėvimas sukeltas (pūstas) arba paprastai smile.gif na ir pabaigai: esu patenkinta savo darbu smile.gif

user posted image

blink.gif blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2013 02 04, 16:04)
karta jau klausiau ale atsakymo kaip ner taip ner ax.gif koks cia rastelis ax.gif noreciau schemutes ax.gif


as labai atsiprasau jeigu neatsakau,nevisada speju perskaityti ,jeigu rasteliu norite parasykite asmeniskai i az ,aciu

Papildyta:
Dar viena mano suknute

user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokia stilinga suknelė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2013 02 04, 18:22)

labai grazi suknyte, bet mane domina kaip padarytas virsus blush2.gif
Atsakyti
ilamka,tavo suknele puiki thumbup.gif
La Perlos sijonas kaip visada-kazkas naujo ir idomaus 4u.gif

o as gavau is klientes nuotraukele savo ,,isvargtojo",,metu gaminio" lotuliukas.gif
kol kas nuotrauka is nugaros,pazadejo,kad bus ir is priekio:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2013 02 05, 15:23)
ilamka,tavo suknele puiki thumbup.gif
La Perlos sijonas kaip visada-kazkas naujo ir idomaus 4u.gif

o as gavau is klientes nuotraukele savo ,,isvargtojo",,metu gaminio" lotuliukas.gif
kol kas nuotrauka is nugaros,pazadejo,kad bus ir is priekio:)
user posted image


Man tai būtų ne metų, o bent jau dešimtmečio darbas lotuliukas.gif . Labai labai gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arasta77 @ 2013 02 05, 14:34)
Man tai būtų ne metų, o bent jau dešimtmečio darbas  lotuliukas.gif . Labai labai gražu  wub.gif  wub.gif

o man - simtemcio blink.gif blink.gif
Vilija kartoju pagyras bet eik tu sau..... neisivaizduoju ka mastei apsiimdama megzti toki drinks_cheers.gif

oi aciu mergaites uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 05 vasario 2013 - 14:44
[quote=Viliuteee,2013 02 05, 14:23]

[/quote]

thumbup.gif
liux, labai grazus darbas thumbup.gif



Mano darbelis mažai mažai mergytei dovanų smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

[/quote]
Atsakyti
[quote=La Perla,2013 02 05, 15:43]
o man - simtemcio blink.gif blink.gif
Vilija kartoju pagyras bet eik tu sau..... neisivaizduoju ka mastei apsiimdama megzti toki drinks_cheers.gif

La Perla,
zinok as ir pati saves nesuprantu.Gal del to emiausi,kad jau labai pabodo mocherinukes megzti ir norejau,parodyti,kad ne tik tai moku lotuliukas.gif
O gal del to,kad mezginys iskeliavo i Vokietija,gal ,,reklama pasidarysiu" ax.gif
Tik viena tikrai zinau,kad bent jau greitu laiku daugiau nieko panasaus nemegsiu,nes tiek,kiek tas darbas vertas tikrai niekas nenores moketi,o ir paprasyti tiek neisdrisciau. g.gif
Atsakyti
nA jooooooooooooooooooo...aš apakusi-labai gražu..Ir kaip suprantu-čia virbalais??? bet tada tikriausiai su pamušalu?? NEREALU
Atsakyti