Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(Gelita @ 2013 02 02, 20:05)
ačiū  4u.gif
ingauk, bet šitie kažkaip labai greitai apsiburbuliavo  verysad.gif Jau per visą savo mezgiminį laikotarpį esu visokiausių išbandžius. Jei dar kartą mezčiau, tai rinkčiausi šiuos siūliukus Merino Gold
Mezgiau iš jų suknutę, tai  thumbup.gif . Bet "Roma" labai patiko spalva. Pirkti jie buvo prieš kokius tris metus, tai reikėjo būtinai sumegzti mirksiukas.gif

sveikos mamos 4u.gif Gelita,na Jus ir darbstuole!kaip tik pries menesi pirkau situos siuliukus[merino gold].labai apsidziaugiau,kaip perskaiciau Jusu posta,kad jie geri thumbup.gif siuo metu neriu sarafana is 'superlana' klasik[alize].gal galit apie juos nuomone savo issakyt[daug darbo-nesioju 24dydi blush2.gif ]nes jei po pirmo plovimo susiburbuluos,bus gaila darbo doh.gif VILLYTE,jusu darbeliai wub.gif ,o dukrele JUSU saunuole-a irgi savo mazaja pratinu prie siulu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GONZIKAS117: 04 vasario 2013 - 10:45
QUOTE(villyte @ 2013 02 03, 16:28)
dekui uz pastabas, bet toks buvo pageidavimas... Siulu pakako ir dar liko, bet taip norejo uzsakovas wink.gif

o man kaip tik labai grazu, kad kita spalva ideta smile.gif tikrai neatrdo kad deta del to jog siulu nepakako smile.gif super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2013 02 04, 10:37)
a irgi savo mazaja pratinu prie siulu  bigsmile.gif

Ir kaip sekasi? Mano panelei jau tuoj 17,niekaip man nepavyko sudomint rankdarbiais,nors pati kiekvieną laisvą minutę prie jų..
Atsakyti
Pirmą kartą mezgiau kepurę, įkeliu Jūsų teismui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Naujas mano kūrinys. Drąsiai vadinu kūriniu, nes mintys dėliojosi darbo eigoje ir dabar manau pati nebepakartočiau to, ką padariau smile.gif Megzta gerosiomis akimis, apacioje nevienodame aukštyje ir ne vienodais atstumais paleistos akys suformuoja klostes. Šiek tiek dar jų paformavau pati. Klostėse slepiasi inicialai, apie kurių buvimą žinos tik sijono savininkė, jie nesimato smile.gif Kas dar? ai, jeigu tokia situacija kad neturite kur dėti rankų, jas irgi puikiai galima slėpti klostėse a la kišenėse smile.gif kaip ir ankstesni mano sijonai šis irgi gali būtin dėvimas sukeltas (pūstas) arba paprastai smile.gif na ir pabaigai: esu patenkinta savo darbu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 04, 10:52)
Naujas mano kūrinys. Drąsiai vadinu kūriniu, nes mintys dėliojosi darbo eigoje ir dabar manau pati nebepakartočiau to, ką padariau smile.gif Megzta gerosiomis akimis, apacioje nevienodame aukštyje ir ne vienodais atstumais paleistos akys suformuoja klostes. Šiek tiek dar jų paformavau pati. Klostėse slepiasi inicialai, apie kurių buvimą žinos tik sijono savininkė, jie nesimato smile.gif Kas dar? ai, jeigu tokia situacija kad neturite kur dėti rankų, jas irgi puikiai galima slėpti klostėse a la kišenėse smile.gif kaip ir ankstesni mano sijonai šis irgi gali būtin dėvimas sukeltas (pūstas) arba paprastai smile.gif na ir pabaigai: esu patenkinta savo darbu smile.gif





La Perla,cia gi visas sedevras. swoon.gif swoon.gif swoon.gif sokas pamacius,kaip graziai,idomiai ir meniskai padaryta.Jus tiesiog sio dalyko meistre. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar vienas kepuriukas, dabar jau mazajam suneliui:)

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 04, 13:52)
Naujas mano kūrinys.


La Perla tobulai tobula wub.gif wub.gif Labai gražiai išreikštos mintys 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Luety, varliuska - aciu uz pagyrimus mano improvizacijai smile.gif Kaip visada gaila, kad spalva juoda, o man nufotografuoti juoda spalva taip kad matytusi viskas ka noriu parodyti - misija neimanoma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2013 02 04, 12:52)
na ir pabaigai: esu patenkinta savo darbu smile.gif

kas nebūtų... toks grooožis 4u.gif
Atsakyti
La Perla, baisiai įdomu wub.gif ir žiauriai tobula wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=K_margo,2013 02 04, 14:15]
Dar vienas kepuriukas, dabar jau mazajam suneliui:)


fainas kepuriukas ir vaikiukas
Atsakyti