Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(Gelita @ 2013 02 01, 22:38)
IngridaGal, snoodas nuostabus, labai patiko raštų derinys 4u.gif
K_margo ir kepuriukas, ir berniukas - abu mamytės kūriniai puikūs  4u.gif
agurčikas aciuks.gif


Aciu blush2.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image,user posted image,user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2013 01 30, 13:12)


Labai thumbup.gif darbelis, gaila, kad šitaip pavedė siūlas...
Atsakyti
Gelita, bet gerai pagalvojus kurie juk siulai neapsiburbuliuoja, na neskaitant medvilnes g.gif
Atsakyti
QUOTE([B)
kapseika[/B],2013 02 02, 19:35]
Labai  thumbup.gif  darbelis, gaila, kad šitaip pavedė siūlas...
ačiū 4u.gif
ingauk, bet šitie kažkaip labai greitai apsiburbuliavo verysad.gif Jau per visą savo mezgiminį laikotarpį esu visokiausių išbandžius. Jei dar kartą mezčiau, tai rinkčiausi šiuos siūliukus Merino Gold
Mezgiau iš jų suknutę, tai thumbup.gif . Bet "Roma" labai patiko spalva. Pirkti jie buvo prieš kokius tris metus, tai reikėjo būtinai sumegzti mirksiukas.gif
Atsakyti
Koks bolero fantastiškas thumbup.gif thumbup.gif O Gelitos sarafanas nepakartojamas, labai kruopsciai numegztas ir numezgimas wub.gif

Rodau dar vieną naujieną smile.gif. Megztukas iš BBB vilnelės

user posted image
Atsakyti
Gelita labai gražūs kruopštūs darbai. thumbup.gif pasivaikščiojau ir po albumėlį tai ir aš ir mama mano likom be žado. wub.gif wub.gif vis tik teisingas posakis: genialumas slypi paprastume
Atsakyti
villyte ,labai dailus klasikinis megztukas,bet tos kitos spalvos ''rezinkos''.... ax.gif

Visa vaizda suprastina,nepyk ax.gif Jei cia butu mano vyriskiui,tai nepagaileciau keliu lituku ir perdaryciau i pilkus ax.gif
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2013 01 31, 13:39]
Spurgita aciu 4u.gif
Makse labai zavios tympos su sirdelėm thumbup.gif

Mano pyniuotai burbuliuotas snoodas

blink.gif Priverčia žagtelt iš nuostabos ir pavydo :ax
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 02 03, 13:39)
villyte ,labai dailus klasikinis megztukas,bet tos kitos spalvos ''rezinkos''.... ax.gif

Visa vaizda suprastina,nepyk ax.gif Jei cia butu mano vyriskiui,tai nepagaileciau keliu lituku ir perdaryciau i pilkus ax.gif

dekui uz pastabas, bet toks buvo pageidavimas... Siulu pakako ir dar liko, bet taip norejo uzsakovas wink.gif
Atsakyti
Jau vien tai,kad jis yra ranku darbas,yra unikalus,o kiek zmoniu,tiek ir skoniu.Juk yra sakoma,kas netinka Jonui,tas tinka Petrui lotuliukas.gif wub.gif wub.gif
Grazus visu darbai,nebeimanoma,net suspet pagisrt,vienas uz kita grazesni,kruopstesni. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2013 02 03, 17:28)
dekui uz pastabas, bet toks buvo pageidavimas... Siulu pakako ir dar liko, bet taip norejo uzsakovas wink.gif

Taip ir pamaniau smile.gif ,Tavo mezginiai visada tokie skoningi,savam tur but taip nemegztum mirksiukas.gif
Atsakyti