Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

gelita 4u.gif Labai gražus sarafanas,labai kruopščiai numegztas,akis į akį ir apdaila thumbup.gif Lenkiu galvą prieš tokias mezgėjas 4u.gif
Atsakyti
Gelita, žavingas sarafanas, jums labai tinka thumbup.gif Ačiū už nuomonę apie Roma siūlus, pradėjau iš jų nerti, matau, kad trūks, ir nebežinau, ar pirkti papildomai ir tęsti toliau g.gif
Atsakyti
Dar kartą dėkoju aciuks.gif visoms mergaitėms už dėmesį mano mezginiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dėl siūlų - tai čia tik mano nuomonė, gal man pasitaikė prasta partija g.gif Bet daugiau vis tiek nesirinkčiau šių siūlų...Dar bemezgant buvau susinervinus, kai išploviau numegztą apatinę dalį - ši ištįso dvigubai doh.gif Džiovinau patiestą, tai grįžo į pradinę padėtį. Tai tokia mano pažintis su šiais siūlais schmoll.gif
Atsakyti
mokausi megzti vaikiškus megztukus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Mano pirmasis snoodas ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Gelita: labai kruopstus darbelis, tobulai isbaigtas ir spalvyte gera, tik uzsivilkit apacioj marskinelius su puosnia pakrakmolinta apykaklaite, nes tas golfytis tikrai elegancijos nepriduoda blush2.gif

*Radvileee: paprastas, bet grazus dalykelis ir svarbiausia labai praktiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2013 01 30, 16:54)
Šalikėlis mamai


oi koks fainuolis bigsmile.gif gal butu galima rasto shemute gauti ax.gif cia tikiuosi virbalais juk o ne kokiom ten shakutem pakutem g.gif blush2.gif
Atsakyti
Gelita, sužavėjo kruopštūs ir išbaigti jūsų darbai thumbup.gif

Pasigirsiu truputį ir aš ax.gif
http://img560.images...3374/v1013a.jpg
Atsakyti
IngridaGal, koks gražus pledukas, kaip kruopščiai numegzta.
Atsakyti
simtas metu nebeuzsuku cia pasigirt, bet dabar kai pasigirsiu...
ka tik nuo virbalu siltos liemenes broliukams-dobiliukams
user posted image

Mano "firminiu zenklu" tapusios kelnytes-timpos-leginsiukai
user posted image

Ir daugybe blauzdiniu
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2013 01 31, 06:54)
oi koks fainuolis bigsmile.gif gal butu galima rasto shemute gauti ax.gif cia tikiuosi virbalais juk o ne kokiom ten shakutem pakutem g.gif  blush2.gif

man atrodo kad cia vaseliu nerta smile.gif
Atsakyti
Spurgita aciu 4u.gif
Makse labai zavios tympos su sirdelėm thumbup.gif

Mano pyniuotai burbuliuotas snoodas
user posted image
Atsakyti