Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(Lace @ 2013 01 03, 13:45)
Atėjo pelėdos  biggrin.gif



Labai labai gražu wub.gif O čia nuo viršaus megzta,ar ne?
Atsakyti
Kaledines dovaneles 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū už komplimentus 4u.gif

QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2013 01 03, 15:34)
Lace, labai grazu!  wub.gif Gal galima peledziuku schemute? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Megztukas visas mano išgalvinis, schemas pati piešiausi, mezgimo eigoje ardžiau/koreagavau doh.gif Nuotraukoje pelėdžiukė tikrai aiškiai matosi, geresnės schemos neturiu schmoll.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 01 03, 16:09)
Labai labai gražu  wub.gif  O čia nuo viršaus megzta,ar ne?


Taip, mezgiau nuo viršaus, be siūlių 4u.gif
Atsakyti
Lace, nuostabus megztukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 01 03, 16:55)
Ačiū už komplimentus 4u.gif
Megztukas visas mano išgalvinis, schemas pati piešiausi, mezgimo eigoje ardžiau/koreagavau  doh.gif Nuotraukoje pelėdžiukė tikrai aiškiai matosi, geresnės schemos neturiu schmoll.gif
Taip, mezgiau nuo viršaus, be siūlių  4u.gif

Nieko, paieskosiu osinkoje, ten merginos nupiestas schemutes ideda. schmoll.gif
Atsakyti
Lace ABALDET kaip grazu ! Visdelto turit labai gera spalvu ir rastu pajautima.. cia jau sito nlb ismoksi. SUPER darbas ! thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2013 01 03, 17:15)
Nieko, paieskosiu osinkoje, ten merginos nupiestas schemutes ideda.  schmoll.gif


Tai kad aš tiesiog neturiu ką įdėti, galutinis variantas nuo mano pirminio popierinio juodraščio labai skiriasi, tas pirminis papaišymas gavosi visai nevykęs, tiesiog raštą koreagavau bemegzdama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 01 03, 17:25)
Tai kad aš tiesiog neturiu ką įdėti, galutinis variantas nuo mano pirminio popierinio juodraščio labai skiriasi, tas pirminis papaišymas gavosi visai nevykęs, tiesiog raštą koreagavau bemegzdama  doh.gif

Gerai... 4u.gif Sorry, nuotaikos nera, ir pykstu ant visu! blink.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Labai grazus darbas! thumbup.gif wub.gif Ir mergyte grazi!!! wub.gif
Atsakyti
Lace ,tiesiog nuostabus megztinukas wub.gif wub.gif wub.gif

Kokie cia siuliukai?Matau,kad labai plonyciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 01 03, 17:57)
Lace ,tiesiog nuostabus megztinukas wub.gif  wub.gif  wub.gif

Kokie cia siuliukai?Matau,kad labai plonyciai smile.gif


Pagrindinės dvi spalvos Yarnart Woll'as, o rudi, balti, žali - Grignasco merino vilna. Mezgiau 2 numerio virbalais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2013 01 03, 14:45)
Atėjo pelėdos  biggrin.gif

user posted image

Neralus megztukas smile.gif Ir megyte tikras modeliukas 4u.gif Gal galitumete papasakoti, kaip mezgasi nuo virsaus megztukas? smile.gif norii svao pupai numegzti su skandinaviskais motyvais tik niekaip nedaeina kaip mezgasi nuo virsaus taip kaip sitas megztukas doh.gif ir schemu nerandu niekur:(
Atsakyti
Lace,

žiauriai gražios pelėdos wub.gif

MSM,


labai mielos dovanėlės. Tokios jaukios. thumbup.gif

Rotoli,
šiltos snaigelės thumbup.gif

Atsakyti