Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(ingauk @ 2013 01 12, 08:36)
bent orginalo foto tai matos kad siulai nera labai ploni, jeigu butu is plonesniu bet ir placiau manau neturetu kilti, bet tada jau ir kitoks butu siek tiek  blush2.gif

Manieji irgi ne iš plonųjų rolleyes.gif Šiaip dar prieš megzdama žinojau kad nepatogus reikalas bus- rusaitės mezgė tokį,tai pasiskaitinėjusi buvau:ax: O norėjau būtent tokio biggrin.gif
Atsakyti
vyriskas pyniuotis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu ir kantrybe, super!!!
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2013 01 12, 12:38)
Super gavosi  bigsmile.gif
As saviskiui irgi pasizadejusi megztini numegzti, bet niekaip neprisiruosiu. Sakyk kokie siuliukai cionais ir kiek giju dejaiir aisku kelinto nr. virbalais mezgei? labai gerai gula pynes.

Ačiū smile.gif
aš irgi jau seniai buvau prisižadėjusi, tai labai džiaugiuos, kad pagaliau prisiruošiau ir pažadą įvykdžiau biggrin.gif
Čia megzta iš YarnArt Charisma siūlų, iš vieno siūlo, nes jie stori, mezgiau nr. 3,5 virbalais. Sumegzta beveik 6 matkeliai.
Atsakyti
Rodau dar vienas kątik baigtas riešines, kurios laisvos. Raštą sumakaliojau pati, o karoliukai čia tokie dryžiukai, bet matosi tik iš arti, o iš tolo taip įdomiai mirga mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 12 sausio 2013 - 17:04
villyte ,pribaigsi su savo nuostabiom riesinem doh.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kas karta vis grazesnes wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mane irgi domina pilko snudo ilgis ir plotis, kiek akių uždedate ir kokiu raštu megzta ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noreciau ir as parodyti savo kelis mezginius.

Kepuryte ir pirstinytes is alpakos vilnos
user posted image

Kelnytes gavosi labai dideles.Bus kitam rudeniui.
user posted image
user posted image

Megztukas,vilna.Turejo buti ant isaugimo,o gavosi tip top.
user posted image
user posted image

O cia mociute nunere suknyte vasarai
user posted image
Atsakyti
[quote=viki81,2013 01 13, 12:45]
Zavingos kelnes, ir as tokiu noriu smile.gif
Atsakyti
Visas su Naujaisiais Metais! Linkiu kuo daugiau nauju ideju ir dar grazesniu darbeliu! mirksiukas.gif
Daug grozybiu nauju cia, pasirodau ir as su savo naujausiais neriniais 4u.gif
Kombinezonas baby bornui smile.gif
user posted image
Mielasis Kaledu senelis, kuris per sias Kaledas dar buvo be kepures ir svarko, bet dovanu vistiek atnese thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2013 01 12, 18:03)
Rodau dar vienas kątik baigtas riešines, kurios laisvos. Raštą sumakaliojau pati, o karoliukai čia tokie dryžiukai, bet matosi tik iš arti, o iš tolo taip įdomiai mirga  mirksiukas.gif


Jei zinociau, jog is pirmo karto taip man gausis - iskarto lekciau iki savo siuliuku parduotuves pirkti karoliuku su siulais biggrin.gif
LABAI labai grazu, isbaigta ir tvarkinga. Aki dziugina tokie mezginiai.
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Ką tik baigta tunika
user posted image
Atsakyti