Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.26

QUOTE(rasa32 @ 2013 01 11, 11:49)
Paprasta suknele is serijos ''Siulu dieta'' smile.gif Kazkada kazkam buvau pirkusi siuos siuliukus,bet netiko,ilgai sukau galva,ka is ju padaryti ir stai dukrytei gavosi suknyte.


nuostabi suknute, grazus spalvu derinukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 01 11, 16:46)
QUOTE(busima @ 2013 01 11, 17:40)


Simpatiška, bet mano akim butų daug gražiau vienspalvė.

drinks_cheers.gif bet klientės noras - įsakymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2013 01 11, 18:08)
Baigtas dar prieš šventes...Kokybė foto prasta,o ir pozuotoja šiaip sau  ax.gif Tikra spalva pieniško šokolado.


Ir megztukas,ir pozuotoja thumbup.gif thumbup.gif Labai grazus ir idomus thumbup.gif thumbup.gif
Tik turiu klausimeli:ar su juo imanoma apsivilkti palta?
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2013 01 11, 17:08)
Baigtas dar prieš šventes...Kokybė foto prasta,o ir pozuotoja šiaip sau  ax.gif Tikra spalva pieniško šokolado.

labai gražus, tik man klausimas kaip ir rasai iškilo, ir dar klausimas, ar nekyla apačia į viršų, kai rankas pakeli g.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbai čia, puode smile.gif
QUOTE(IngridaGal @ 2013 01 11, 13:32)
Dar nerodytas pilkasis snoodas.. ax.gif
user posted image

noriu paklausti, o koks jo plotis ir ilgis? ax.gif dabar pati mezgu, tik nenusprendžiu, kokį ilgį pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2013 01 11, 17:28)
Labai labai grazu.... smile.gif  smile.gif  smile.gif


Ačiū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2013 01 11, 19:22)
Ir megztukas,ir pozuotoja  thumbup.gif  thumbup.gif Labai grazus ir idomus thumbup.gif  thumbup.gif
Tik turiu klausimeli:ar su juo imanoma apsivilkti palta?


Ačiū smile.gif Na patogumo tai tikrai jokio schmoll.gif .Ir palto neapsiviksi schmoll.gif .Bet kadangi tris kartus ardyta ir dar paskui siūlų papildomai laukta dvi savaites nežinioj ar gausiu,tai bent jau keletą kartų reiks apsivilkt unsure.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(busima @ 2013 01 11, 19:35)
labai gražus, tik man klausimas kaip ir rasai iškilo, ir dar klausimas, ar nekyla apačia į viršų, kai rankas pakeli  g.gif


Deja,kyla...Bet labai jau norėjau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2013 01 12, 02:33)
Ačiū smile.gif
Papildyta:
Ačiū  smile.gif Na patogumo tai tikrai jokio  schmoll.gif .Ir palto neapsiviksi schmoll.gif .Bet kadangi tris kartus ardyta ir dar paskui siūlų papildomai laukta dvi savaites nežinioj ar gausiu,tai bent jau keletą kartų reiks apsivilkt unsure.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Deja,kyla...Bet labai jau norėjau... lotuliukas.gif

bent orginalo foto tai matos kad siulai nera labai ploni, jeigu butu is plonesniu bet ir placiau manau neturetu kilti, bet tada jau ir kitoks butu siek tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2013 01 12, 00:19)
Labai gražūs darbai čia, puode smile.gif

noriu paklausti, o koks jo plotis ir ilgis?  ax.gif  dabar pati mezgu, tik nenusprendžiu, kokį ilgį pasirinkti.

čia ne mano foto, bet aš kai tokį mezgiau tai ilgi dariau pagal save, kad du kartus apsivinioti galečiau 4u.gif
Atsakyti
Žieminis pyniuotis vyrui smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 01 12, 11:52)
Žieminis pyniuotis vyrui smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 01 12, 11:52)




Super gavosi bigsmile.gif
As saviskiui irgi pasizadejusi megztini numegzti, bet niekaip neprisiruosiu. Sakyk kokie siuliukai cionais ir kiek giju dejaiir aisku kelinto nr. virbalais mezgei? labai gerai gula pynes.
Atsakyti
rasos32 suknelė gražutė labai, IngridosGal snudas man super, mano bus kitoks greit, tik maunamas per galvą, tarškaliuko rūbas gražus ir pyniuotis vyrui labai šiltai simpatiškai atrodo wub.gif
Atsakyti