Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

labas rytas, jei apie fotografavimą, žinoma, kad nieko panašaus nedariusi, bet mane žavi tos pačios vietos tuo pačiu kampu daryti vaizdai, pvz., pernai ir šiemet, vakar ir po mėnesio...
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 01, 23:38)
senus baigiau uzkonservavus principus, atsiprasius ir kaip visada isimylejus rolleyes.gif 


labai gražus metų užbaigimas thumbup.gif

labas rytas visiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jsgute: 02 sausio 2013 - 09:04
Labas rytas - SU NAUJAIS VISUS biggrin.gif

Gerai sutikom tuos naujus - dvigubai- rusiškus ir savus biggrin.gif
Vakar dar i Trakus užlėkėm. O jau žmogų doh.gif - net nesitikėjau, kad tiek daug rasim.( vėliau nuotraukyčių įdėsiu)

Šįryt draugus nuvežėm į oro uostą - iš mūsų skrenda į Bremeną, keliom dienom. Ir ką galvojat- pabudom- vaikas su temperatūra. doh.gif Na ką, jau neužilgo turi išskrist - sakiau, kad žinutę parašytų kaip ten jiems seksis su sirgaliuku.
Atsakyti
Labas rytas.
Vakar nulūžau 19h ir tik dabar pakilau biggrin.gif
Šiek tiek akimis permečiau diskusiją apie horoskopus. Visumoje fanatė nesu jokiais gyvenimo klausimais. Perskaičiau jį tik gavusi ir užmiršau. Įsiminė tik keli punktai, bet nesureikšminau. Ir po Naujųjų atsiverčiau rimtam perskaitymui. Sutapo net datos įvykusių įvykių (nors kaip sakiau, visai jis buvo užmirštas ir perskaitytas vos 1 kartą) smile.gif Galima interpretuoti visaip, bet darysiuosi juos pakol turėsiu pinigėlių. Nuo gimtadienio iki gimtadienio.
Reikės bandyti eiti skaityti, ką priplepėjot, o žiūriu, kad nemažai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 02 sausio 2013 - 09:44
Labas rytas,
Su praėjusiom šventėm ir su atėjusiais Naujaisiais!

Atnešu jums truputį Slovakijos sniego biggrin.gif

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vaje, kaip faina -kalnai, sniegas wub.gif
Apmaudu gi, kad tempėm į lt vaikio snieglentę, prie jos gi batai didžiuliai, o čia dvi dienos ir neliko to sniego... Vos vieną kartelį nuo vietinio kalnelio pavažinėjo kiek. Tikėjosi tai kasdien, kaip mes anksčiau su rogutėm duodavomės kasdien biggrin.gif

JM, maniškis fotodienoraštis jei tikrai nenutruks tai bus tiesiog nuotaikos fiksavimas, jei kažkas įvyks įdomesnio, tai taip, bus nuotykio foto. Na, dar tiksliai nežinau, galbūt imsiuos fototašę vietoj rankinuko ir labiausiai patikusį kadrą dėsiu projektan. Kol kas įdėjau snukiaknygėn tiesiog, kaip naują fotoalbumą.

Na, vienas fotodienoraštis, kurį labiausiai sekiau pastaruosius metus, tai buvo portretai kasdien. Nors veidai kartojosi, bet vis tiek buvo įdomu smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Su Naujais metais bendraminčiai ir bendramintės! Gero vėjo kitais metais!

Sėdžiu darbe ir miegu doh.gif Žiauriai sunku įsivažiuot. Jau pasvajojau, kad smagu būtų po švenčių tik nuo pietų dirbt blush2.gif
Atsakyti
Miramax, kokis grožis thumbup.gif: aš čia tik trumpam, pasakyt, kad varlė atsakė, jog... modelis tas pats lotuliukas.gif gaila, neturiu laiko žaist ir klausinėt, kodėl kaina skiriasi biggrin.gif kaip ne kaip darbo metai prasidėjo 4u.gif
Atsakyti
Miramax-kaip gražu Tavo matytuose kalnuose wub.gif

Aš įmetu kelias nuotraukas iš savo trumpo vojažo į Bavariją. Vakar šiaip ne taip susitvarkiau albumą rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Visai smagi kelionė gavos, tik per trumpa...

AŠA, turiu prašymėlį. Vakar rašiau į AŽ, bet taip ir nesupratau ar tas laiškelis išsisiuntė. Ištrink kai galėsi mano šį fotoreportažą: Prieškalėdinė Europa

Nuotraukos jame sukeltos per fotki.com. Prašo ten kažkokio mokesčio, kurio mokėti aš nenusiteikus. O nuotraukas tiek iš pernykščios kelionės, tiek iš šiuometinės Bavarijos tada sukelčiau į vieną naują bendrą temelę... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 11:43)

Ufff... dar ta gulbė manęs laukia smile.gif

o mokesčio gal tik laikinai prašo, ten jei viršiji kiekį, tai kažkiek laiko jei nesusimoki nerodo, o paskui vėl rodo, bet jei nori, galiu ištrint. einu vėl AŽ valyt, matyt prisipildė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 02, 11:46)
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 11:43)

Ufff... dar ta gulbė manęs laukia smile.gif

o mokesčio gal tik laikinai prašo, ten jei viršiji kiekį, tai kažkiek laiko jei nesusimoki nerodo, o paskui vėl rodo, bet jei nori, galiu ištrint. einu vėl AŽ valyt, matyt prisipildė doh.gif


Nuotraukų nerodo jau seniai.... Kadangi mano bavariški įspūdžiai gana kuklūs, tai neverta atidarinėti tiesiog naujos temos. Nusprendžiau tiesiog papildyti savo senąją smile.gif

O ta gulbė tikrai verta dėmesio.... wub.gif
Atsakyti
Laba ryta,

QUOTE(jsgute @ 2013 01 01, 21:14)
Stella, ar patiko "Pi gyvenimas"? Mes su vaiku planuojam nueit pažiūrėt....

Man asmeniskai labai patiko 4u.gif

QUOTE(Thea! @ 2013 01 01, 23:38)
Buvom negeri vienas kitam blush2.gif  biggrin.gif bet jau viskas gerai, senus baigiau uzkonservavus principus, atsiprasius ir kaip visada isimylejus rolleyes.gif  cia turbut vienintelis gyvenimo nesusituokus minusas,reiks isvadas jau daryt doh.gif

Merginos, baikit apie tuos fotikus,nes jau beveik ir as noriu lotuliukas.gif

Svarbu, kad viskas jau gerai 4u.gif Tai kada tos isvados bus padarytos? biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(AŠA @ 2013 01 02, 08:03)
labas rytas, jei apie fotografavimą, žinoma, kad nieko panašaus nedariusi, bet mane žavi tos pačios vietos tuo pačiu kampu daryti vaizdai, pvz., pernai ir šiemet, vakar ir po mėnesio...

Mano vienas draugas taip megsta fotografuoti thumbup.gif Skirtingais metu laikais fotkina tas pacias vietas wub.gif

Akcent, nu ir pamiegojai bigsmile.gif Isvargino sventes rolleyes.gif


Atsakyti