Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 01, 19:49)
Labas vakarelis,
visus su naujaisiais thumbup.gif  bukit laimingi ir svarbiausia sveiki 4u.gif
O as planavau praleisti naujus prie tv nieko netrukdoma, o gavos taip,kad vakare atvaziavo drauge pasiimti brolio, tai mane ispurte is lovos ir issiveze blush2.gif  paverte i zmogu ir labai linksmai praleidom naujus wub.gif  buvau pykcio pilna,bet kaip gera tureti tokiu zmoniu salia,kurie bedoj ir depresijoj nepalieka wub.gif tai tik dabar parsiradom namo thumbup.gif

Super, kad buvo, kas nepaliko vienos 4u.gif O kur TB, kodel ne kartu sventet? ax.gif
Mes siemet irgi pirma kart prie TV tipo sventem, nors skaityk nieko nepaziurejom biggrin.gif Uzsuko draugai netiketai, staigmena padare thumbup.gif Dar mazoji kaip tycia nerami buvo, bet paskui kai luzo, tai net baisiai garsus fejerverkai neprikele jos smile.gif

QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 20:45)
Taip, Stela, organizavomės pavasariui ir mintis dar nėra mirusi smile.gif

KAip smagiai thumbup.gif O kodel butent i Baltarusija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 01, 21:08)
KAip smagiai thumbup.gif O kodel butent i Baltarusija? ax.gif

nežinau, turbūt kiekvieno atsakymas būtų kitas smile.gif gal dėl to, kad dauguma nėra buvę ir puiki proga aplankyt ir suderint du malonumus (pažintį ir kelionę) biggrin.gif
Atsakyti
Stella, ar patiko "Pi gyvenimas"? Mes su vaiku planuojam nueit pažiūrėt....
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 20:57)
gal netiksliai parašiau, tas pats fotikas toje pačioje svetainėje vadinasi skirtingais vardais, bet realiai negali būt kitoks, o kaina skiriasi,

na, kad toje pačioje svetainėje skirtinga kaina, tai gal žmogiška klaida - įdėjo naują kainą, pamiršę pašalinti senąją.

Bet pažiūrėjau vokiečiuose kiek kainuoja šis variantas, tai 3000 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 01 01, 21:28)
na, kad toje pačioje svetainėje skirtinga kaina, tai gal žmogiška klaida - įdėjo naują kainą, pamiršę pašalinti senąją.

Bet pažiūrėjau vokiečiuose kiek kainuoja šis variantas, tai 3000 lt  4u.gif


bigsmile.gif su objektyvu? įmesk nuorodą, būk žmogus, a blush2.gif būtų pretekstas į kelionę važiuot lotuliukas.gif aš galvojau lenkuose ieškot, bet nelabai įsivaizduoju, kur unsure.gif

o kad žmogiška klaida nemanau, kitoj parduotuvėj irgi tas pats g.gif kažko, vadinasi, neperkandau dar unsure.gif čia azone, bet šiaip tai man juokas ima, įsijungiau prekių palyginimą, nes ten trys yra skirtingom kainom, tai jei vieno parametrai duoti, prie kito brūkšniai, o du vienodais parametrais, bet skiriasi 400 Lt lotuliukas.gif
Atsakyti
metu nuorodą:
idealo.de
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 19:45)

JM, žinok, sugundei tongue.gif abu į kompus sulindę aiškinamės, kas ir kaip, aš tai knysliuko funkciją atlieku, pvz., išknisau, kad vienoj svetainėj, su tuo pačiu objektyvu jie yra du, ir kaina 300 Lt skiriasi - jau nusiunčiau firmai užklausą, kame šaknys biggrin.gif ir, apskritai, šiandien leidžiu sau nedirbt ax.gif pirmai apie keliones skaitinėjausi, dabar fotoaparatais domiuosi smile.gif ir jaučiu, kad situacija bus kaip su mašinos ratais - sakėm, kad galim skirt 2000 Lt, nusipirkom už 3000 doh.gif bet nemėgstu taupyt kokybės ar saugumo sąskaita blush2.gif

taigi čia manija,kaip ir su kelionėm biggrin.gif beje perkant fotoaparatus reikia juos dar ir pratestuoti mirksiukas.gif
man šiandien irgi išeiginė thumbup.gif apie Gruziją domiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 01 01, 21:41)

ačiū 4u.gif reikės pasinagrinėti, nors internetu pirkti nerizikuočiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 01 01, 18:16)
tadu tavo B teks apsigyventi pas mane, bo man fotiko ne tik kelionėms reikia  biggrin.gif

Ai, geriau lai jis ataduoda kokį vieną atliekamą ... d3 pvz  biggrin.gif

atsiemu tada... biggrin.gif per daug myliu saviškį,kad visam laikui išleisčiau biggrin.gif

na čia klausimas,kaip iš vaiko atimti saldainį....kažin ar pavyktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 01, 21:47)
taigi čia manija,kaip ir su kelionėm biggrin.gif beje perkant fotoaparatus reikia juos dar ir pratestuoti mirksiukas.gif
man šiandien irgi išeiginė thumbup.gif apie Gruziją domiuosi wub.gif

thumbup.gif ilsimės (aš su Stock Sambuca alc.gif )
o dėl testavimo, abejoju, ar kas leis unsure.gif na, nebent jei pirksi kokioj Vilbroj, bet tai kainos pas juos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 01 01, 21:49)
na čia klausimas,kaip iš vaiko atimti saldainį....kažin ar pavyktų  biggrin.gif

bet tai koks neišauklėtas dalintis vaikas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 01, 20:14)
Stella, ar patiko "Pi gyvenimas"? Mes su vaiku planuojam nueit pažiūrėt....

Man šis filmas asocijuojasi su liudnu įvykiu,kurio negaliu išmesti iš galvos verysad.gif su indės išprievartavimu ir nužudymu.Prieš tai ji su sužadėtiniu būtent šį filmą žiūrėjo verysad.gif
Atsakyti
mintis gimė, o gal kas turit Vilbros lojalumo kortelę su didele nuolaida pirkiniams? ax.gif
Atsakyti