Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(JM @ 2013 01 01, 18:46)
to ir linkiu Tau šiais metais ..paslaptingų ir įspūdingų kelionių su nauju fotoaparatu,kad kuo smagesni įspūdžiai ir geresnės foto gautusi mirksiukas.gif

pabūsiu prietaringa ir nedėkosiu, o jau bus taip, kai bus wink.gif bet kad ir kaip bebūtų, kelionių tikrai bus 4u.gif ir visiems mums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 17:50)
pabūsiu prietaringa ir nedėkosiu, o jau bus taip, kai bus wink.gif bet kad ir kaip bebūtų, kelionių tikrai bus  4u.gif ir visiems mums thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 01, 18:20)
Miargos,kam jums tie brangus fotikai,galvos skausmai..nuomuokit mano MB ir keliaukit sau ramiai laugh.gif


tadu tavo B teks apsigyventi pas mane, bo man fotiko ne tik kelionėms reikia biggrin.gif

Ai, geriau lai jis ataduoda kokį vieną atliekamą ... d3 pvz biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos keliautojos, su Naujaisiais metais!
Vis kartais paslaitydavau jūsų temą, pamenu organizavotės kelionę į Baltarusiją.
Bet taip ir nedasekiau ar išvykote į ją g.gif Įdomu kažkaip ar pavyko jums bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

QUOTE(akcent @ 2013 01 01, 17:21)
Aš esu pasidariusi asmeninį metams, tad pavienių neskaitinėju horoskopų blush2.gif  Ir kiti metai man šviečiasi nekokie verysad.gif
O kol kas išsipildė viskas nuo A iki Z ir ne patys geriausi dalykai verysad.gif Belieka laukti geresnių laikų...

Nu va 4u.gif Geriau nesidaryt, o tai paskui nusiteiki blogiems metams doh.gif Nors mane irgi tai vilioja ax.gif

QUOTE(Amiala @ 2013 01 01, 19:19)

Vis kartais paslaitydavau jūsų temą, pamenu organizavotės kelionę į Baltarusiją.
Bet taip ir nedasekiau ar išvykote į ją  g.gif  Įdomu kažkaip ar pavyko jums bigsmile.gif

bigsmile.gif Cia rimtai organizavotes? thumbup.gif


As kine siandien buvau "Pi gyvenimas" thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,
visus su naujaisiais thumbup.gif bukit laimingi ir svarbiausia sveiki 4u.gif
O as planavau praleisti naujus prie tv nieko netrukdoma, o gavos taip,kad vakare atvaziavo drauge pasiimti brolio, tai mane ispurte is lovos ir issiveze blush2.gif paverte i zmogu ir labai linksmai praleidom naujus wub.gif buvau pykcio pilna,bet kaip gera tureti tokiu zmoniu salia,kurie bedoj ir depresijoj nepalieka wub.gif tai tik dabar parsiradom namo thumbup.gif

QUOTE(Stella7 @ 2013 01 01, 19:35)
Nu va 4u.gif Geriau nesidaryt, o tai paskui nusiteiki blogiems metams doh.gif

butent taip ir yra, juk kiekvienas mes esame savo likimo kalviai ir siaip jeigu tai ir yra tiesa,tai kam reikia begti pirma laiko? Buvau as kelis sykius pas bureja pabandyti kas ten per linksmybes, tai tokie pasakymai kaip, kad "pasistenk susitvarkyti universiteto skola", tai atvede mane i prota, kad tik be reikalo ismeciau pinigus ax.gif Juk viskam reikia stengtis,niekas is dangaus neiskrenta. Ir jei ji man pasakys,kad siemet as isikelsiu i nauja nama, juk ji man jo nenupirks ar nepastatys?
Atsakyti
Dar i ta tema,tai B jau treti turbut metai gyvena su "savo" dienu kalendorium doh.gif lotuliukas.gif ten toks mazytis metu kalendoriukas ir dienos apipaisytos kurios geros, labai gerai ar blogos. Juokdavausi is jo,kad diena pradeda nuo jo, velgi kai ryte paziuri kad tau siandien bloga diena tai taip tu ja ir isgyveni,bet kai tarkim jis uzmirsta paziureti ir vakare sako nu siandien turejo but superine diena ir akurat thumbup.gif ir labai daug sykiu taip vakarais pasitikrines patvirtina kas ten parasyta thumbup.gif siemet jau ir man parnese doh.gifo Tik ten ne asmeniniai,bet zodiako zenklams ax.gif
Atsakyti
Taip, Stela, organizavomės pavasariui ir mintis dar nėra mirusi smile.gif

Thea, aš tikiu tik gerais horoskopais blush-anim-cl.gif: Tiksliau, pažįstu save, žinau, kad esu patikli, todėl geriau į tą sritį nelendu, nes nuolat juk nebus gerų prognozių smile.gif

JM, žinok, sugundei tongue.gif abu į kompus sulindę aiškinamės, kas ir kaip, aš tai knysliuko funkciją atlieku, pvz., išknisau, kad vienoj svetainėj, su tuo pačiu objektyvu jie yra du, ir kaina 300 Lt skiriasi - jau nusiunčiau firmai užklausą, kame šaknys biggrin.gif ir, apskritai, šiandien leidžiu sau nedirbt ax.gif pirmai apie keliones skaitinėjausi, dabar fotoaparatais domiuosi smile.gif ir jaučiu, kad situacija bus kaip su mašinos ratais - sakėm, kad galim skirt 2000 Lt, nusipirkom už 3000 doh.gif bet nemėgstu taupyt kokybės ar saugumo sąskaita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 20:45)
Taip, Stela, organizavomės pavasariui ir mintis dar nėra mirusi smile.gif

Thea, aš tikiu tik gerais horoskopais blush-anim-cl.gif: Tiksliau, pažįstu save, žinau, kad esu patikli, todėl geriau į tą sritį nelendu, nes nuolat juk nebus gerų prognozių smile.gif

JM, žinok, sugundei tongue.gif

As vistiek pirmiau uz paprasta meeta susipazinimui tongue.gif

Tai taip,cia tas pats nusiteikimas ar blogam ar geram, aisku geras yra visada smagesnis thumbup.gif tik, gal nuopolis skaudesnis unsure.gif

Tai bet juk visur taip yra g.gif as tarkim telefono dairiausi irgi is pradziu salone, veliau jau nardziau po interneta, tai realiai pagal tai ka maciau kaina skyresi iki 700lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 01, 20:52)
Tai bet juk visur taip yra g.gif 

gal netiksliai parašiau, tas pats fotikas toje pačioje svetainėje vadinasi skirtingais vardais, bet realiai negali būt kitoks, o kaina skiriasi, va, pavyzdys: 1 ir 2, aišku, ten viskas taip susukta, kad gali viską nusilaužyt skirtumų ieškodamas, bet atsidariau oficialią svetainę, tai ir kūnelis tik vienas, ir objektyvas toks tik vienas yra, t. y. vienos rūšies unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 20:57)
gal netiksliai parašiau, tas pats fotikas toje pačioje svetainėje vadinasi skirtingais vardais, bet realiai negali būt kitoks, o kaina skiriasi, va, pavyzdys: 1 ir 2, aišku, ten viskas taip susukta, kad gali viską nusilaužyt skirtumų ieškodamas, bet atsidariau oficialią svetainę, tai ir kūnelis tik vienas, ir objektyvas toks tik vienas yra, t. y. vienos rūšies unsure.gif

Aisku 4u.gif gal galvoja bus kokiu neapsiziurejusiu ir nupirks brangesni noredami pigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 01, 21:00)
Aisku 4u.gif  gal galvoja bus kokiu neapsiziurejusiu ir nupirks brangesni noredami pigiau lotuliukas.gif

biesas žino, gal jie žino kažką, ko aš nežinau smile.gif
Atsakyti