Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 21:55)
JM, ir aš dėkoju už kelionę, kad ir liūdną  4u.gif  Buvo smagu susimatyti  4u.gif  Ir, manau, kai atšils orai, tikrai tą sodybą pasiplanuokim  4u.gif

Na bet tu ir greit paršuoliavai biggrin.gif
Dėl sodybos nerealiai smagu būtų wub.gif
Papildyta:
THEA nauja tema tokia....šviesi,optimistiška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 08, 23:53)
Noriu padėkoti visiems prisidėjusiems wub.gif kartu keliavusioms merginoms wub.gif Visi kartu draugėje pagerbėme mūsų Keliautoją.
Liūdna buvo baisuliniai,kad taip viskas susiklostė,kad taip liūdnai prasidėjo Nauji Metai,bet grįžus namo kažkaip truputi prašviesėjo blush2.gif Gyvenimas eina tolyn,kiekvienas renkames savo kelią verysad.gif Mes likę visi/visos turime būti stiprūs,optimistiški ir draugėje.
Smagu buvo susipažinti su realiai dar nematytomis narėmis ir pabendrauti su jau pažįstamomis.


Labai laukiau Jūsų sugrįžtančių 4u.gif Ačiū begalo kad nuvažiavot(žinau kad tai daug
sunkiau nei liūdėt per atstumą)Kaip sekės?Kaip Akcent artimieji laikos?Kaip tėvai?Kažkaip ne į temą gal klausinėu čia,viešai..bet manau kad visiems tai aktualu..Kad prašviesėjo tai jau geras ženklas labai viliuos kad ir Akcent dabar gerai,geriau.. smile.gif

Labai labai pritariu dėl Akcent fotoreportažų išlikimo-tai tikras turtas ,jie gyvi,tuo pačiu liks gyva ir Akcent ,amžinai wub.gif Geros Kelionės jos Sielai į Amžinuosius Pasaulius wub.gif smile.gif


Dėkui visiems už palinkėjimą dėl Berlyno-rytoj išvažiuojam,grįžtam sekmadienį -prisiduodu kad dingsiu tik laikinai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 08 sausio 2013 - 23:07
QUOTE(JM @ 2013 01 08, 22:53)
Noriu padėkoti visiems prisidėjusiems wub.gif kartu keliavusioms merginoms wub.gif Visi kartu draugėje pagerbėme mūsų Keliautoją.
Liūdna buvo baisuliniai,kad taip viskas susiklostė,kad taip liūdnai prasidėjo Nauji Metai,bet grįžus namo kažkaip truputi prašviesėjo blush2.gif Gyvenimas eina tolyn,kiekvienas renkames savo kelią verysad.gif Mes likę visi/visos turime būti stiprūs,optimistiški ir draugėje.
Smagu buvo susipažinti su realiai dar nematytomis narėmis ir pabendrauti su jau pažįstamomis.

QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 22:55)
JM, ir aš dėkoju už kelionę, kad ir liūdną  4u.gif  Buvo smagu susimatyti  4u.gif  Ir, manau, kai atšils orai, tikrai tą sodybą pasiplanuokim  4u.gif

Merginos, as prisidedu prie siu minciu 4u.gif Nors proga liudna, bet buvo miela jus pamatyti ir susipazinti 4u.gif
Ir is tikruju, atsisveikinus su Akcent, rodos palengvejo....
Ramybes jos sielai 4u.gif
Atsakyti
Na, gyvenimas juk tęsias.... smile.gif

Smagu buvo susipažint su visom. Mes didesnę dalį kelio vėl "keliavom" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(klaara @ 2013 01 08, 23:06)

Dėkui visiems už palinkėjimą dėl Berlyno-rytoj išvažiuojam,grįžtam sekmadienį -prisiduodu kad dingsiu tik laikinai smile.gif


Gero kelio smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, visiems geros dienos 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, džiaugiuosi, kad visų mintys praskaidrėjo, geros dienos visiems 4u.gif

QUOTE(klaara @ 2013 01 09, 00:06)
Dėkui visiems už palinkėjimą dėl Berlyno-rytoj išvažiuojam,grįžtam sekmadienį -prisiduodu kad dingsiu tik laikinai smile.gif


prisidedu ir aš prie belinkinčių tau puikios kelionės ir įspūdžių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 09 sausio 2013 - 08:22
Labas rytas,
gyvenimas tęsiasi...
sveikos sugrįžusios!
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 08, 20:17)
Budizma ispazistantys zmones tiki, kad vejui plaikstant maldu veliavu girliandas, i jas sudetos zmoniu maldos skrenda i dangu ir yra ten isgirstamos ir atliepiamos. 

gražu ir prasminga.
Dėkui Aukščiausiąjam, tikrai neturiu daug tokios patirties, todėl negaliu pasakyt šia tema. Tiesiog, manau, kad viskam reikia laiko. Turim apsiprast su permaina ir gerbt žmogaus pasirinkimą, net jei jis mums atrodo neteisingas, skaudus, neapgalvotas, skubotas ir t.t. Noriu tikėti, kad liksim tikrų bendraminčių tema.
Gero kelio, Klaara!
Ir sveikos grįžusios (kiek pamenu, praleidau blush2.gif )
P.S. darbe prie kavos baisinė diskusija kilo apie keliones. Pasijutau "balta varna", nes išskyrė, kad tik aš keliauju ir dar savarankiškai. Žodžiu, vos ne buože išvadino. Bet niekam nerūpi, ko aš atsisaku vardan kelionių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2013 01 09, 10:41)

P.S. darbe prie kavos baisinė diskusija kilo apie keliones. Pasijutau "balta varna", nes išskyrė, kad tik aš keliauju ir dar savarankiškai. Žodžiu, vos ne buože išvadino. Bet niekam nerūpi, ko aš atsisaku vardan kelionių  doh.gif

Ir nieko čia baisaus. Mūsų kelionių draugai, kai labai įkyrėjo vienos bendradarbės pastovūs jų kelionių skaičiavimai ir sakymai, kad va, jūs sau galti keliones leisti paėmė ir išrėžė ( o jie turi dviejų kambarių mikroskopinę druščiovkę- net mašinos netuti). Žinoma galim - va ir tu, padruok sodybą, naują mašiną, kurią neseniai pirkai ir kailinius, kuriais praeitą savaitę gyreisi- pamatysi kiek kelionių turėsi .
Komentaras buvo palydėtas tyla... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2013 01 09, 10:41)
Labas rytas,

P.S. darbe prie kavos baisinė diskusija kilo apie keliones. Pasijutau "balta varna", nes išskyrė, kad tik aš keliauju ir dar savarankiškai. Žodžiu, vos ne buože išvadino. Bet niekam nerūpi, ko aš atsisaku vardan kelionių  doh.gif


Kiekvienas turim savo gyvenimo stilių ir prioritetus, ką padarysi.
Atsakyti
Laba ryta,

QUOTE(JM @ 2013 01 08, 22:53)
Noriu padėkoti visiems prisidėjusiems wub.gif kartu keliavusioms merginoms wub.gif Visi kartu draugėje pagerbėme mūsų Keliautoją.
Liūdna buvo baisuliniai,kad taip viskas susiklostė,kad taip liūdnai prasidėjo Nauji Metai,bet grįžus namo kažkaip truputi prašviesėjo blush2.gif Gyvenimas eina tolyn,kiekvienas renkames savo kelią verysad.gif Mes likę visi/visos turime būti stiprūs,optimistiški ir draugėje.
Smagu buvo susipažinti su realiai dar nematytomis narėmis ir pabendrauti su jau pažįstamomis.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Dziaugiuosi, kad nuvaziavom pagerbti. Ir smagu susipazinti buvo 4u.gif


Atsakyti
Beje, vakar važiuodami pro Vievį, pakalbėjom apie Arunos mįslės cerkvę - na niekaip nuo plento pusės nepasakysi, kad čia ta pati thumbup.gif Man net kilo mintis nuvažiuoti specialiai pasižiūrėti iš tos pusės mirksiukas.gif
Atsakyti