Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Labas vakaras 4u.gif Ir vilniečiai jau namuose unsure.gif
Atsakyti
Vilnius jau irgi namuose drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 21:36)
Labas vakaras  4u.gif  Ir vilniečiai jau namuose  unsure.gif

abi tuo pačiu laiku parašėme drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 08, 22:36)
Vilnius jau irgi namuose drinks_cheers.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 23:36)
Labas vakaras  4u.gif  Ir vilniečiai jau namuose  unsure.gif


Labuka, džiaugiuosi, kad gerai suvažinėjote...ką gi, kelintą valandą rytoj atsisveikinimas su akcent, pagerbkime ją tą minutę...
Atsakyti
Arturai, tavo pinigėlius irgi gavau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki sugrįžę.
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2013 01 08, 22:39)
Labuka, džiaugiuosi, kad gerai suvažinėjote...ką gi, kelintą valandą rytoj atsisveikinimas su akcent, pagerbkime ją tą minutę...


Rytoj trečią valandą dienos Mišios Skirsnemunės bažnyčioje, o paskui Skirsnemunės kapinėse laidoja. Aš mąstau, kad atšilus orams, reikės nuvažiuoti prie kapo uždegti žvakutę g.gif
Atsakyti
Aš apie tai ir pagalvojau...pro ten kartais tenka pravažiuoti, kai važiuosiu, parašysiu tau Vasariuk, pasakysi kieno kapo ieškoti, nors nemanau, kad jį bus sunku rasti, vardą žinome...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 08 sausio 2013 - 22:48
QUOTE(Aidluka @ 2013 01 08, 22:25)
drinks_cheers.gif Aš ir manau, tai normali žmogiška reakcija drinks_cheers.gif Abejoju, kad jau ryt šios temos dalyviai, kad ir naujoj temoj,  pradėtų juokaut schmoll.gif  Po sukrečiančių įvykių tikrai turi praeiti kažkiek laiko – vieniems jo reikia mažiau, kitiems daugiau. Netikiu, kad čia yra nors vienas žmogus, kuriam būtų  visiškai vienodai dėl to kas nutiko schmoll.gif  Taip, gyvenimas tęsiasi toliau, bet tikrai ne šiandien ir ne ryt jis sugrįš į normalią kasdienybę...


gyvenimas tesiasi 4u.gif

nezinau ka dar pasakyt... pas mus nebelyja. sninga ir balta visur 4u.gif
Atsakyti
Beje, klaara, sėkmingos kelionės ir lauksim įspūdžių 4u.gif Ko gero, eisiu bandyt pamiegot, nes diena sunki buvo - iki rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Noriu padėkoti visiems prisidėjusiems wub.gif kartu keliavusioms merginoms wub.gif Visi kartu draugėje pagerbėme mūsų Keliautoją.
Liūdna buvo baisuliniai,kad taip viskas susiklostė,kad taip liūdnai prasidėjo Nauji Metai,bet grįžus namo kažkaip truputi prašviesėjo blush2.gif Gyvenimas eina tolyn,kiekvienas renkames savo kelią verysad.gif Mes likę visi/visos turime būti stiprūs,optimistiški ir draugėje.
Smagu buvo susipažinti su realiai dar nematytomis narėmis ir pabendrauti su jau pažįstamomis.
Atsakyti
JM, ir aš dėkoju už kelionę, kad ir liūdną 4u.gif Buvo smagu susimatyti 4u.gif Ir, manau, kai atšils orai, tikrai tą sodybą pasiplanuokim 4u.gif
Atsakyti