Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Su praėjusiomis šventėmis, brangūs bendraminčiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pagaliau visos šventės baigėsi wub.gif Netveriu džiaugsmu, kad prasidės normalus gyvenimas biggrin.gif
Visai atitrūkau per tas šventes nuo plepesių doh.gif verysad.gif Reikės taisytis blush2.gif
Atsakyti
Aš ir visus sveikinu su gyvačiukės metais 4u.gif Jei nežinot, kas jūsų šiemet laukia - paskaitykit savo horoskopą bigsmile.gif

http://www.patarimup...horoskopas-2013

Linole, jetus kaip puiku, kad atgavai nuotraukas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aidluka, iš kur šitą nesąmoningą (sorry) horoskopą ištraukei biggrin.gif man metai bus puikūs, nes esu gyvatė, taip kad jokių čia lia lia tongue.gif ir skaitom gerą horoskopą lotuliukas.gif pvz., čia http://gyvenimas.del...i.d?id=60282855
Papildyta:
bet šiaip tai iš horoskopų juokiausi balsu biggrin.gif nuo metų pradžios rašė, kad reikia švęsti ramiai, jaukiai, gražiai, o prieš naujuosius jau atsirado, kad trankiai lotuliukas.gif ir pan nesusipratimai smile.gif
Atsakyti
Aš esu pasidariusi asmeninį metams, tad pavienių neskaitinėju horoskopų blush2.gif Ir kiti metai man šviečiasi nekokie verysad.gif
O kol kas išsipildė viskas nuo A iki Z ir ne patys geriausi dalykai verysad.gif Belieka laukti geresnių laikų...
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 01, 17:21)
Aš esu pasidariusi asmeninį metams, tad pavienių neskaitinėju horoskopų blush2.gif  Ir kiti metai man šviečiasi nekokie verysad.gif
O kol kas išsipildė viskas nuo A iki Z ir ne patys geriausi dalykai verysad.gif Belieka laukti geresnių laikų...

o ar žinai, kad mes patys savo mintimis galime keisti likimą? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 16:20)
ir skaitom gerą horoskopą lotuliukas.gif pvz., čia http://gyvenimas.del...i.d?id=60282855


Šitas man tinka...pasirodo esu likimo numylėtinė biggrin.gif ir šiais metais vilios labiausiai pramogos,rizika ir nauji potyriai biggrin.gif

Vakar su MB pasijuokėmė naujus metus sutinkame viešbutyje,kad ir LT,net kvapas viešbučiuose man patinka,gal sakau daugiau kelionių galėsime sau leisti dėl darbukų biggrin.gif
Dėl objektyvų dar užklausiu tada mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aidluka @ 2013 01 01, 16:09)

ai ir šitas man geras..dominuos atkaklumas ir drąsa laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(linole @ 2013 01 01, 11:54)

O aš iškrapčiau pagaliau savo likusias užstrigusias 2011-ųjų Katalonijos nuotraukas.  thumbup.gif Tai va, toks buvo mano šventimas: vienoje rankoje taurė, kitoje - kompas. doh.gif Ale džiaugiausi pagaliau radusi kompą, kuris jas perskaito.  thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ir nustebau, kokį malonumą sukėlė atrodo jau visiškai pamirštos kelionės nuotraukų žiūrėjimas.  wub.gif  thumbup.gif



tikrai puiki dovana Naujiems Metams thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(akcent @ 2013 01 01, 16:21)
Aš esu pasidariusi asmeninį metams, tad pavienių neskaitinėju horoskopų blush2.gif  Ir kiti metai man šviečiasi nekokie verysad.gif
O kol kas išsipildė viskas nuo A iki Z ir ne patys geriausi dalykai verysad.gif Belieka laukti geresnių laikų...

pas ką dareisi..šiaip man labiausiai "pildosi" Palmyros choroskopai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 16:26)
o ar žinai, kad mes patys savo mintimis galime keisti likimą? mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 01, 17:32)
pas ką dareisi..šiaip man labiausiai "pildosi" Palmyros choroskopai biggrin.gif

Dariausi tiek bendrą, tiek metinį pas Vailingo čia SM wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 01, 17:28)
Šitas man tinka...pasirodo esu likimo numylėtinė biggrin.gif ir šiais metais vilios labiausiai pramogos,rizika ir nauji potyriai biggrin.gif

Vakar su MB pasijuokėmė naujus metus sutinkame viešbutyje,kad ir LT,net kvapas viešbučiuose man patinka,gal sakau daugiau kelionių galėsime sau leisti dėl darbukų biggrin.gif
Dėl objektyvų dar užklausiu tada mirksiukas.gif

va va, mane irgi likimas mylės, ačiū jam ir... man lotuliukas.gif
ačiū 4u.gif nors maniškis sako, kad tegul nevargsta, nes jau ant N70 mūsų objektyvai neužsideda sad.gif be to, dar sako, kad mūsų linzė mechaninė, o vargu ar tas palaikys mechaniką... paskaičiau parametrus, tai panašumo su D90 turi, bet... kai kur ir skiriasi... vilioja, zaraza, mane, bet vis tiek greičiausia imčiau su kitiniu 18-105 objektyvu, bet vat skirtumas apie 1000 Lt unsure.gif na, mąstymui ir konsultacijoms dar turiu laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 01, 16:34)
va va, mane irgi likimas mylės, ačiū jam ir... man lotuliukas.gif
ačiū 4u.gif nors maniškis sako, kad tegul nevargsta, nes jau ant N70 mūsų objektyvai neužsideda sad.gif be to, dar sako, kad mūsų linzė mechaninė, o vargu ar tas palaikys mechaniką... paskaičiau parametrus, tai panašumo su D90 turi, bet... kai kur ir skiriasi... vilioja, zaraza, mane, bet vis tiek greičiausia imčiau su kitiniu 18-105 objektyvu, bet vat skirtumas apie 1000 Lt unsure.gif na, mąstymui ir konsultacijoms dar turiu laiko smile.gif

Na su D90 net aš matau skirtumą blush2.gif asmeniškai neimčiau aš pati.
Man rodos geriausia pasikonsultuoti telefonu mirksiukas.gif nes tas " sugedęs telefonas" tai tik vieni nesusipratimai biggrin.gif
Jei norėsi parašyk savo tel man į až mirksiukas.gif perduosiu MB ir jis tau pasuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 01, 17:40)
Na su D90 net aš matau skirtumą blush2.gif asmeniškai neimčiau aš pati.
Man rodos geriausia pasikonsultuoti telefonu mirksiukas.gif nes tas " sugedęs telefonas" tai tik vieni nesusipratimai biggrin.gif
Jei norėsi parašyk savo tel man į až mirksiukas.gif perduosiu MB ir jis tau pasuks mirksiukas.gif

ok, kai pribręsiu, taip padarysim, nes aš irgi sugedusi mažumėlę, šiaip vyras čia šiek tiek nusimano, ne aš blush2.gif
Atsakyti
Su Naujais! Su nauja laime, su naujomis kelionėmis smile.gif
Laikas grįžinėti į realų pošventinį gyvenimą, nors kažkaip dar sunkiai sekas net apie tai pagalvoti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu visas ir visus su Naujais metais!!!

Linkiu gražių svajonių apie keliones ir ka tos svajnės tikrai pildytųsi! wub.gif


JM, būk gera, paklausk sb nuomonės apie Nikon D600 4u.gif
ir kiek maždaug kadrų jums tarnauja naujieji skaitmeniniai fotikai? ax.gif
Atsakyti