Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 22:05)
Kaunas jau namie 4u.gif

Bendru sprendimu nutarėm atidaryti naują temutę, tad išsiliekim čia kiek reikės, o kam jau nebe kraustomės į naujus namučius 4u.gif


Thea! labai geras ir protingas sprendimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2013 01 08, 21:16)
Thea! labai geras ir protingas sprendimas 4u.gif

As tai net nezinau... kazkaip nesmagu i ta nauja, "svaria" tema eiti, akcent cia palikus, sitoj slogioj nebaigtoj temoj ax.gif Bet jus nekreipkit demesio, cia tik mano sio momento nuotaika blush2.gif
Atsakyti
O man tai kaip tik pastąrasias dienas čia nesmagu blush2.gif nesmagu dabar vėl grįžti į normalius plepalus,pajuokaut ir t.t. o ir tavo nuotraukos rūpi labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 22:25)
O man tai kaip tik pastąrasias dienas čia nesmagu blush2.gif nesmagu dabar vėl grįžti į normalius plepalus,pajuokaut ir t.t. o ir tavo nuotraukos rūpi labai wub.gif

Kaip ir sutinku su tavim, tik tada greičiausiai ši tema liks nebaigta
O Jurzoles nuotraukų ir įspūdžių jau taip laukiu, vos tveriu, vis paskaitau jos pirmąją žinutę sugrįžus su tokia uch nuotaika, tai su ta nuotaika šiandien bandžiau rast nuotraukų prisijungus, bet radau ne tai, ko tikėjaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 22:25)
O man tai kaip tik pastąrasias dienas čia nesmagu blush2.gif nesmagu dabar vėl grįžti į normalius plepalus,pajuokaut ir t.t. o ir tavo nuotraukos rūpi labai wub.gif


Man taip pat nesinori įprastai čia plepėti (nors paskutiniu metu skaitytoja buvau). Bandau kitur plepėti, bet... unsure.gif Ir į naują temą dar nesinori. schmoll.gif

Rytoj taip pat nesinorės plepėti. Tai normali mūsų reakcija, manau. Turi praeiti šiek tiek laiko. 4u.gif








Atsakyti
O man tai dviprasmiškos mintys...lyg norisi pritarti Jurzolei, čia norisi sugrįžti, dar jauti akcent buvimą, tačiau rašyti daugiau apie nieką kitą lyg ir nesinori, todėl atrodo geriau plepėti ir tolimesniais planais dalintis kitoje temoje...kadangi manau, jog dar mes to ilgai nepamiršime, tai gal būtų gražu palikti temą ir užbaigtą, iš kitos pusės...o gal geriau taip ir palikti nebaigtą, kaip simbolį tarp pradžios ir kelio į amžinybę...net nežinau, kažkaip labai padrikai man tos mintys dėstosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 08 sausio 2013 - 21:40
QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 21:25)
O man tai kaip tik pastąrasias dienas čia nesmagu blush2.gif nesmagu dabar vėl grįžti į normalius plepalus,pajuokaut ir t.t. o ir tavo nuotraukos rūpi labai wub.gif

Thea, suprantu ir sutinku, visiems nesmagu, slogu ir liudna, bet gyvenimas juk nesibaigia, kai nutinka kazkas blogo, liudno ir baisaus... ax.gif Ir as netikiu, kad akcent butu norejusi, kad mes cia tik liudetume ir verktume unsure.gif Viskam savas laikas, taip pat ir musu snekoms atsinaujinti... ir ne esme, naujoj temoj ar toj pacioj ax.gif

QUOTE(Ingel @ 2013 01 08, 21:36)
O Jurzoles nuotraukų ir įspūdžių jau taip laukiu, vos tveriu, vis paskaitau jos pirmąją žinutę sugrįžus su tokia uch nuotaika, tai su ta nuotaika šiandien bandžiau rast nuotraukų prisijungus, bet radau ne tai, ko tikėjaus ax.gif

Sekmadieni buvau idejusi keleta nuotrauku, pries pat Stelos zinute (tiksliau, po jos, nors pradejau rasyti pries tai), bet ja pamaciusi, viska istryniau, nes nelaiku ir nevietoj tos nuotraukos atrode. O paskui pagalvojau, kad akcent butu supratusi, ir kad gal visai nereikejo trinti. Bet kol kas ranka nekyla daugiau deti, nei sitoj temoj, nei juo labiau toj naujoj... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 08, 22:45)

Sekmadieni buvau idejusi keleta nuotrauku, pries pat Stelos zinute (tiksliau, po jos, nors pradejau rasyti pries tai), bet ja pamaciusi, viska istryniau, nes nelaiku ir nevietoj tos nuotraukos atrode. O paskui pagalvojau, kad akcent butu supratusi, ir kad gal visai nereikejo trinti. Bet kol kas ranka nekyla daugiau deti, nei sitoj temoj, nei juo labiau toj naujoj... ax.gif


Jurzole, žinai taip ir supratau, tą tuščią žinutę pamačius. Jei nekyla ranka ir nedėk, subrandinsi ir tiesiai į fotoreportažą tada, o ten mes jau visos ir visi iš paskos atseksim.
Atsakyti
O aš galvoju...gal akcent mums kokį užslėptą laiškelį paliko ax.gif negali palikti taip draugų ir tikrai nenori, kad mes čia liūdėtume, iš tiesų tai stiprus žmogus buvo ...gal foto temos neperkrausime, bet pasilieku prie palaikančiųjų šios temos gyvavimą...
Atsakyti
sveiki keliautojai, labai jau nekokios cia naujienos verysad.gif
nors ir nepazinojau sios merginos, bet man ji buvo taip pat tapusi ''sava''
a.a.
Atsakyti
aš kažkaip nieko nežinau, ir nieko nenoriu... atsiverčiau savo kelionę, bilietai kone akyse tirpsta, o aš nesugebi dorai suprast, kas ten kaip ir ko man reikia... kažkoks sloguliukas... tiesa, minčių daug, bet... nesinori čia visų skalbinių džiaut, tai vyras priverstas manęs klausyt...
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 01 08, 22:38)
...Rytoj taip pat nesinorės plepėti. Tai normali mūsų reakcija, manau. Turi praeiti šiek tiek laiko.  4u.gif

drinks_cheers.gif Aš ir manau, tai normali žmogiška reakcija drinks_cheers.gif Abejoju, kad jau ryt šios temos dalyviai, kad ir naujoj temoj, pradėtų juokaut schmoll.gif Po sukrečiančių įvykių tikrai turi praeiti kažkiek laiko – vieniems jo reikia mažiau, kitiems daugiau. Netikiu, kad čia yra nors vienas žmogus, kuriam būtų visiškai vienodai dėl to kas nutiko schmoll.gif Taip, gyvenimas tęsiasi toliau, bet tikrai ne šiandien ir ne ryt jis sugrįš į normalią kasdienybę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 08 sausio 2013 - 22:26