Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Labas,
tikrai pritarsiu Arturui15, kad pasijutau tikroj bendraminčių temoj ir pagalvojau, kad malonu žinoti, kad lietuviai ne visi bajurūs, chamai, banditai ir žulikai. Kad visai netoliese gyvena daugybė padorių, nuoširdžių žmonių.
Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2013 01 08, 12:43)
Tai atsiuskit, jei turit..O gal ir telefona Vasariuko turit? Pranesciau kad pervesiu pinigelius..

aš pripliusiuosiu tada,kad pervedėt mirksiukas.gif

tai merginos Vasariuk,Stella tada 15 val Siesikų stotelėje,o su Rimuku 14.45 val drinks_cheers.gif
Atsakyti
ech, man taip baisu, kad nesugebėjau įžiūrėti kažko grėsmingo tuose paskutiniuose pasisakymuose...
Atsakyti
Nata, aš visada mačiau kažką...bet niekada žmogus netiki, kad kažkas rinksis tokį kelią unsure.gif nors jau esu susidūrus su vienu tokiu artimo žmogaus atveju, ir su kokiais trejais bandymais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 08, 13:51)
aš pripliusiuosiu tada,kad pervedėt mirksiukas.gif


Aciukas
Atsakyti
Klaara, geros kelionės. Lauksim sugrįžtančios 4u.gif
Atsakyti
Visą vakarą galvoju, kaip ten mergaitėms sekasi? Nors aišku, koks tas sekimasis, bet vis tiek visos mintys ten.

Šiandien jau kalbėjote apie draugiškumą, supratingumą, palaikymą keliautojų forumo dalyvių. Man trykšta ašaros iš džiugesio, kad čia susirinkę tokie žmoniški žmonės. wub.gif Nepaprastai didžiuojuosi Jumis, mergaitės, už šį gražų žingsnį dėl Akcent pagerbimo ir dėl paramos jos šeimai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 01 08, 20:22)
Visą vakarą galvoju, kaip ten mergaitėms sekasi? Nors aišku, koks tas sekimasis, bet vis tiek visos mintys ten.

Šiandien jau kalbėjote apie draugiškumą, supratingumą, palaikymą keliautojų forumo dalyvių. Man trykšta ašaros iš džiugesio, kad čia susirinkę tokie žmoniški žmonės.  wub.gif Nepaprastai didžiuojuosi Jumis, mergaitės, už šį gražų žingsnį dėl Akcent pagerbimo ir dėl paramos jos šeimai.  4u.gif


Mano mintys ir tenai-kartu su jomis!
Kolektyvas iš tiesų draugiškas ir supratingas...nė viena nesuabejojo dėl paramos šeimai, vadinasi yra tikrai didelis pasitikėjimas vienas kitais...aš rašiau vienai iš merginų, dabar galvoju gal ir viešiau reikėtų pasisakyti...labai norėčiau, kad akcent reportažai nedingtų, nors jei jie rašyti oddity niku, gal turime daugiau šansų juos išsaugoti wub.gif ...man atrodo, kad taip pavyks išsaugoti dalelę jos...dar galvoju, jei akcent nebūtų norėjusi nieko po savęs palikti, gal jie būtų ir ištrinti...o dabar, viską taip gražiai surašė, išdėliojo, belieka tik skaityti ir dar kartelį pakeliauti su šiuo žmogiuku...
Atsakyti
Budizma ispazistantys zmones tiki, kad vejui plaikstant maldu veliavu girliandas, i jas sudetos zmoniu maldos skrenda i dangu ir yra ten isgirstamos ir atliepiamos. Kai siomis dienomis galvoju apie Akcent, man vis stovi akyse tos ivairiaspalves vejyje plasnojancios maldu veliavos Himalaju sleniuose ir keterose... ir norisi tiketi, kad tos nuolat i dangu skrendancios maldos - ir uz Akcent, ir uz jos sielos ramybe ax.gif

user posted image
Atsakyti
Jurzole, kaip gražiai ir jaudinančiai parašei wub.gif 4u.gif ...nuotraukos grožis, tikiuosi Akcent tai girdi ir mato...
P.S. laukiu grįžtančio vyro, jam vakar taip ir nesugebėjau normaliai telefonu paaiškinti kas nutiko...tad šis vakaras vėl labai liūdnas nusimato
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 08 sausio 2013 - 20:28
klaara, linkiu ir as geros keliones 4u.gif Labai lauksiu tavo berlynietisku ispudziu.
Atsakyti
Kaunas jau namie 4u.gif

Bendru sprendimu nutarėm atidaryti naują temutę, tad išsiliekim čia kiek reikės, o kam jau nebe kraustomės į naujus namučius 4u.gif
Atsakyti