Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 12:16)
Man visa šita tema tokia slogi, pradedant nuo pirmo puslapio kur jos žinutės ir nuo vidurio kur jos jau nebėra verysad.gif



Man atrodo, kad dar kurį laiką ir vėliau bus liūdna ir slogu g.gif Užtat laikykimės vieni kitų ir savo artimųjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 12:18)
Man atrodo, kad dar kurį laiką ir vėliau bus liūdna ir slogu  g.gif  Užtat laikykimės vieni kitų ir savo artimųjų  4u.gif

dar ta tema kokie visi čia svarbūs, stulpiukai ir nestulpiukai verysad.gif kaip Cobre neįsivaizduoja temos be čiurlenančios Akcent...kodėl? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 12:21)
dar ta tema kokie visi čia svarbūs, stulpiukai ir nestulpiukai verysad.gif kaip Cobre neįsivaizduoja temos be čiurlenančios Akcent...kodėl? verysad.gif

nezinau thea, tik vat vis pagalvoju, kad nei vienas is musu taip neskubejo kaip ji.... net jos visos mazytes keliones tokios, tarsi bandytu suspeti kuo daugiau pamatyti... manau, kad dabar zinosim savo kelioniu angelo varda
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 08, 12:21)
dar ta tema kokie visi čia svarbūs, stulpiukai ir nestulpiukai verysad.gif kaip Cobre neįsivaizduoja temos be čiurlenančios Akcent...kodėl? verysad.gif

drinks_cheers.gif As jau zinojau, kad jos nebera, kai skaiciau sias jusu zinutes apie svarbuma, tai Cobres perskaicius asaros pasipyle, kad nebera jau deja vieno ciurlenancio upeliuko verysad.gif
Atsakyti
Na, mergaitės, linkiu Jums saugaus kelio. Turbūt visi, negalintys prisidėti prie Jūsų, tarp jų ir aš, būsime mintimis kartu. Perduokite užuojautą a.a. Akcent artimiesiems ir nuo mūsų...

Vis dėlto, kokia slogi bebūtų pasidariusi ši tema, manau, visose gyvenimo situacijose reikia ieškoti kažko gero. Beskaitydamas paskutinius keliolika puslapių, dar kartą radau patvirtinimą, kad esame ne tik plepėtojai internete, o kažkas daugiau... Matyt, tikri keliautojai turi savyje tą pagalbos suteikimo kitiems savybę. Iš tikro, tapome tarsi graži šeima: kartais patraukianti vienas kitą per dantį, labai retai pasikandžiojanti, bet tokie artimi, šilti, o nelaimės akivaizdoje susitelkiantys, padedantys vienas kitam, užjaučiantys. Likime ir toliau tokiais... Juk tai ir yra gražiausioji gyvenimo pusė...

P.S. Vasariuk, ar gavai ir mano kelis litukus (rašei, kad tik iš mergyčių gavai...)?
Atsakyti
Merginos, visoms važiuojančioms gero kelio ir stiprybės JUms, gaila, kad geriausiu atveju galiu tik išeiti į Raudondvario pl. ranka pamojuoti...kaip bebūtų keista, bet akcent pasiekė tai, ko tikriausiai dar ilgai nebūtų mums pavykę: sutelkė visas ir privertė daugumą susitikti...man jos be galo truks, taip ji mūsų šeimai savo kumštelius laikydama kelionėse padėdavo... wub.gif ....o dabar...o dėl to skubėjimo man ir buvo neramu ir ypač pasisakymai apie tai, kad visos jos svajonės pamatyti tam tikras vietas išsispildė...atrodė, kad taip negali būti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 08 sausio 2013 - 13:02
Vilnietes,greit dar tikslinuosi tai 14.30 ar 15 val susitinkam?
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 08, 13:11)
Vilnietes,greit dar tikslinuosi tai 14.30 ar 15 val susitinkam?

tai jei ten 17val liko tai 15val manau tada...
Atsakyti
Sveiki sad.gif..
Vakar nakti perskaiciau bloga zinia...negalejau uzmigt..net zodziu truksta..

Gal dar ne velu kazkam pervesti pinigelius, kas vaziuoja i sermenis? Laukciau i AZ saskaiteles... Taip noretusi kazkuo padeti..Bet kaip...

Atsakyti
QUOTE(-lince- @ 2013 01 08, 14:22)
Sveiki sad.gif..
Vakar nakti perskaiciau bloga zinia...negalejau uzmigt..net zodziu truksta..

Gal dar ne velu kazkam pervesti pinigelius, kas vaziuoja i sermenis? Laukciau i AZ saskaiteles... Taip noretusi kazkuo padeti..Bet kaip...


Galiu atsiųsti Vasariuko sąskaitą smile.gif
Tik padėt jau,deja,per vėlu.Tai ir liūdniausia.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 08 sausio 2013 - 13:35
Ačiū Vasariukui, kad pranešė verysad.gif ... o mes sau laiką gerai leidžiam, čia nieko neskaitau....
Šiąnakt vis pabundu... ir mintys tik apie Akcent.
Važiuosit mergaitės - aš su jumis kartu mintimis.... visada baisu kai nelieka jauno žmogaus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 01 08, 13:35)
Galiu atsiųsti Vasariuko sąskaitą smile.gif
Tik padėt jau,deja,per vėlu.Tai ir liūdniausia.. verysad.gif

Tai atsiuskit, jei turit..O gal ir telefona Vasariuko turit? Pranesciau kad pervesiu pinigelius..
Atsakyti