Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(JM @ 2013 01 08, 11:24)
na galima važiuoti laaabai lėtai biggrin.gif ir reguliuosimes laiką biggrin.gif

Nu man geriau greiciau blush2.gif Kad pas dukryte greiciau grizt ax.gif Gal rimtai 16val ten galim tiktis, kaunietes???
Atsakyti
O kas nors turit Cobres ar jsgutes telefono numerį?
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 08, 07:08)
Priimsim,priimsim  mirksiukas.gif
Parašyk savo tel nr,rašau į až Tau kur susitinkame su merginomis.
Labas rytas.

Negavau nieko į AŽ kur susitinkam... verysad.gif
Atsakyti
Vis tik Rimukui į AŽ parašiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasariukas76: 08 sausio 2013 - 11:41
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 10:32)
O kas nors turit Cobres ar jsgutes telefono numerį?

aš turiu kauniečių 2-jų merginų telefonus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 11:32)
O kas nors turit Cobres ar jsgutes telefono numerį?

as cia mirksiukas.gif
i az rasau tau
Atsakyti
labas rytas,
aš pagaliau miegojau bent nuo 5 unsure.gif tik akys kotais užtinę,nieko nematyt doh.gif
Atsakyti
Negaliu atsigaut, šokas man. Tiesiog negaliu patikėt, tiksliau norėčiau labai, kad tai nebūtų tiesa, o tik blogas sapnas. Net neįsivaizduoju kas galėjo nutikt, kad tiek gražių svajonių, idėjų, planų turėjusio jauno žmogučio nebėra. verysad.gif
Atsiųskit sąskaitos Nr ir man.
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2013 01 08, 12:07)
Negaliu atsigaut, šokas man. Tiesiog negaliu patikėt, tiksliau norėčiau labai, kad tai nebūtų tiesa, o tik blogas sapnas. Net neįsivaizduoju kas galėjo nutikt, kad tiek gražių svajonių, idėjų, planų turėjusio jauno žmogučio nebėra. verysad.gif
Atsiųskit sąskaitos Nr ir man.



Prasivalyk AŽ dėžutę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 08, 13:09)
Prasivalyk AŽ dėžutę  4u.gif

Vasariuk gavau, parašiau tau, jei nespėtų pavedimo iki važiuosit bankai įvykdyti.
Atsakyti
Jausmas, lyg ant smegenų būtų užplaukęs tirštas rūkas ir panardinęs į slogų niekaip nesibaigiantį sapną verysad.gif Kaip gaila, kad vis dėlto tai ne sapnas verysad.gif Mergytės, nors ir nesusitiksim, mintimis būsiu drauge.... Stiprybės jums ir Akcent artimiesiems...

Atsakyti
Man visa šita tema tokia slogi, pradedant nuo pirmo puslapio kur jos žinutės ir nuo vidurio kur jos jau nebėra verysad.gif
Atsakyti