Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 07, 18:20)
Labas vakaras  4u.gif  Tai gal Kaune po 16 val. galėtume bandyt tartis, bet čia JM gal tegul pasako. Dar paskambinau Arunai, nes ji užsiknisusi su darbais, remontais ir svečiais, tai neturi laiko prisijungti. Ji irgi prisideda prie užuojautos. Astra ir linole, tuoj atsiųsiu rekvizitus.
Papildyta:
Labai ieškojau atviruko su užuojauta, bet parduotuvėse ir knygynuose tarp visokių šventinių nieko neradau, net prie vainikų ir krepšelių poroje kioskelių niekas apie tokius negirdėjo  verysad.gif  Bet jau turiu idėją, kaip padaryti - bandysiu ryt įgyvendinti iš ryto  4u.gif

Vasariuk,tai aš užvažiuoju dabar tada į gėlių turgelį ir pažiūrėsiu to voko.
Na iškamantinėjau dar MB tiksliai ką kalbėjo su Akcent vyru,tai sakė prašė konkrečiai vainikų ir krepšelių nevežti,nes kremuos,nebent gelių simboliškai.
Tai tada gal paimu aš tas kelias kalijas g.gif a g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 07 sausio 2013 - 19:32
QUOTE(JM @ 2013 01 07, 19:31)
Vasariuk,tai aš užvažiuoju dabar tada į gėlių turgelį ir pažiūrėsiu to voko.
Na iškamantinėjau dar MB tiksliai ką kalbėjo su Akcent vyru,tai sakė prašė konkrečiai vainikų ir krepšelių nevežti,nes kremuos,nebent gelių simboliškai.
Tai tada gal paimu aš tas kelias kalijas g.gifg.gif



JM, paimk tada dvi kalijas ir juodą voką - o atviruką aš ryt sukombinuosiu originalų (manau, pavyks). Tik paskui man parašyk, kokio formato vokas - tas mažesnis ar pailgas.
Papildyta:
Atsirado keletas reportažų apie Berlyną, o aš iškart pagalvoju apie Akcent Berlyno reportažą.....
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 01 07, 17:59)

Kaip pasisuka gyvenimas kartais: planuoti susitikimai sodyboje su pirtele, gal net bendra kelionė. O gaunasi taip, kaip net nepagalvotum.  verysad.gif



QUOTE(AŠA @ 2013 01 07, 18:07)
va va... aš ir pagalvojau, kad čia toks pirmas dalinis susitikimas bus, gaila, tik proga visiškai ne ta turėjo būt...

ne be reikalo tema bendraminčiuose - panačios mintys kyla. Priverčia sustot ir susimąstyt tokie dalykai...
Atsakyti
Klausiu kauniečių - jei apie 16.30-17.00 bandytume susitikti kažkur pakeliui tarp Kauno ir Jurbarko, tai ar tiktų ir kurioje vietoje tai būtų?
Atsakyti
Aš manyčiau tai turėtų būti iš karto nusileidus iš via baltica kelio - raudondvario plente kažkur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 20:53)
Aš manyčiau tai turėtų būti iš karto nusileidus iš via baltica kelio - raudondvario plente kažkur g.gif

raudondvaryje, tik uzkilus ant kalno yra parduotuve po desine, ten butu patogu. nereiktu temptis vieniems paskui kitus per raudondvario plenta. O nuo raudondvario tai jau nebutu trukdziu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 07, 21:04)
raudondvaryje, tik uzkilus ant kalno yra parduotuve po desine, ten butu patogu.  nereiktu temptis vieniems paskui kitus per raudondvario plenta.  O nuo raudondvario tai jau nebutu trukdziu.


Na tai gal ten ir susitinkam, tikiuosi JM žinos tą vietą (nors jei su navigacija, tai jokių problemų), tik kurią valandą - gal apie 17 val.?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 07, 21:04)
raudondvaryje, tik uzkilus ant kalno yra parduotuve po desine, ten butu patogu.  nereiktu temptis vieniems paskui kitus per raudondvario plenta.  O nuo raudondvario tai jau nebutu trukdziu.

expres market ten berods ane?

Jsgute,parašyk dar sykį savo nr, nerandu kur užsirašiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 07 sausio 2013 - 21:23
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 21:22)
expres market ten berods ane?

Jsgute,parašyk dar sykį savo nr, nerandu kur užsirašiau doh.gif

kiek pamenu, tai taip. ties ta parde yra rodykle i raudondvario pili

http://www.google.lt...,r:48,s:0,i:288
Atsakyti
Cobre ir Thea, parašykit, kurioje tiksliai vietoje ir kelintą valandą turėtume rytoj susitikti?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 07, 21:04)
raudondvaryje, tik uzkilus ant kalno yra parduotuve po desine, ten butu patogu.  nereiktu temptis vieniems paskui kitus per raudondvario plenta.  O nuo raudondvario tai jau nebutu trukdziu.


Cobre, as irgi apie ta pacia vieta pagalvojau.
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 07, 21:46)
Cobre ir Thea, parašykit, kurioje tiksliai vietoje ir kelintą valandą turėtume rytoj susitikti?

tai jeigu visiems tinka, tai susitinkam 17val, kur Cobre rašė 4u.gif
Atsakyti