Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Užuojautą artimiesiems ir nuo manęs nuvežkit.
O prie paramos taip pat norėčiau prisidėti, tad sąskaitytės lauksiu. 4u.gif

Kaip pasisuka gyvenimas kartais: planuoti susitikimai sodyboje su pirtele, gal net bendra kelionė. O gaunasi taip, kaip net nepagalvotum. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 01 07, 17:59)
Užuojautą artimiesiems ir nuo manęs nuvežkit.
O prie paramos taip pat norėčiau prisidėti, tad sąskaitytės lauksiu.  4u.gif

Kaip pasisuka gyvenimas kartais: planuoti susitikimai sodyboje su pirtele, gal net bendra kelionė. O gaunasi taip, kaip net nepagalvotum.  verysad.gif

va va... aš ir pagalvojau, kad čia toks pirmas dalinis susitikimas bus, gaila, tik proga visiškai ne ta turėjo būt...
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2013 01 07, 17:59)


Kaip pasisuka gyvenimas kartais: planuoti susitikimai sodyboje su pirtele, gal net bendra kelionė. O gaunasi taip, kaip net nepagalvotum.  verysad.gif

as ta pati visa diena galvoju.
Atsakyti
Merginos, jus nepykit, kad as cia vel burbu, bet juk praso artimieji - jokiu geliu, tai kodel jums atrodo, kad galima to prasymo nepaisyti? O jei jau taip norisi vis tiek daryti savaip, tai vezkit viena puokstele nuo visu. Juk ne geliu kiekyje esme...
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 07, 18:53)
kaip supratau prašė todėl,kad "vistiek kremuosime" unsure.gif na bet spreskime bendrai kartu drinks_cheers.gif


tai matyt tikrai reiktų labai labai simboliškai vežti gėlių tokiu atveju kad neapkrauti artimųjų papildomais rūpesčiais ..

Linole,ar sulaukei sąskaitos ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 07 sausio 2013 - 18:18
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 07, 18:16)
Merginos, jus nepykit, kad as cia vel burbu, bet juk praso artimieji - jokiu geliu, tai kodel jums atrodo, kad galima to prasymo nepaisyti? O jei jau taip norisi vis tiek daryti savaip, tai vezkit viena puokstele nuo visu. Juk ne geliu kiekyje esme...

as irgi manau, kad pora gelyciu nuo visu. manau artimieji butent ta gausa turejo omenyje.
Atsakyti
Tai merginos nuspręsta drinks_cheers.gif
Kas siūlė 2 kalijas ar tiks?
Aš galėčiau ir prigriebti.Tuo pačiu tada ir voką juodą ten pažiūrėčiau.
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 01 07, 19:18)
tai matyt tikrai reiktų labai labai  simboliškai vežti gėlių tokiu atveju kad neapkrauti artimųjų papildomais rūpesčiais ..

Linole,ar sulaukei sąskaitos ? ax.gif


Nesulaukiau. Būtų gerai sulaukti. Nes gali būti, kad mano bankas bus kitas, tai noriu, kad iki rytdienos nueitų. O dar internetas kažkoks lievas šiandien, kad tik neužstrigtų.

Nors nevažiuoju atsisveikinti, bet mano nuomone tikrai nereikia vežti gėlių, jei artimieji tokį norą išreiškė. Nežinau aš naujoviškų laidojimo tradicijų, bet jei bus kūnas kremuojamas, gal ir kapelio nebus, gal tikrai artimuosius tik apsunkins gėlių nešimai. g.gif
Atsakyti
Sveikos,
negaliu dar atsigauti....galva plyšta nuo minčių, užuojauta artimiesiems. Akcent, mums taip tavęs truks, dar ir dabar tave matau tokią laimingą tarp tų rudens lapų...jungiuosi prie aukojančių, ...su važiavimu tik nežinau ar gausis, taip prie visų prisirišus, .... o tas susitikimas tikrai netoks turėjo būti...rašydama dar nežinau priežasčių, bandau tik spėti, ...negaliu patikėti, kad gyvenimas toks trapus ir ta viena sekundė tiek daug gali pakeisti ...

Vasariuk, atsiųsk sąskaitą, rytoj ryte pinigėliai iš DnB tikrai bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 07 sausio 2013 - 18:55
Tai man butu gerai, jei 2val galetumet mane paimt, ok?
Atsakyti
Tai apie kelinta Kaune bunat? g.gif kad galetumem kartu pajudeti. Manau butu geriau, jei kartu nuvaziuotumem.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Tai gal Kaune po 16 val. galėtume bandyt tartis, bet čia JM gal tegul pasako. Dar paskambinau Arunai, nes ji užsiknisusi su darbais, remontais ir svečiais, tai neturi laiko prisijungti. Ji irgi prisideda prie užuojautos. Astra ir linole, tuoj atsiųsiu rekvizitus.
Papildyta:
Labai ieškojau atviruko su užuojauta, bet parduotuvėse ir knygynuose tarp visokių šventinių nieko neradau, net prie vainikų ir krepšelių poroje kioskelių niekas apie tokius negirdėjo verysad.gif Bet jau turiu idėją, kaip padaryti - bandysiu ryt įgyvendinti iš ryto 4u.gif
Atsakyti