Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(jsgute @ 2013 01 07, 15:17)
As su mašina ir iš kauno, bet man aktualus laikas, nes diena priplanuota, kad žinočiau kaip ją pastumdyti. Jeigu ką, Thea turi mano numerį, rašiau į AZ kai šnekėjom apie Romą.

tai reikia pasiderinti su vilnium kad vistiek kartu nuvažiuotume, nes jm sakė tik ryt gali g.gif vistiek į vakarą važiuotume po visų darbų. Jeigu viskas tiks, tai gal kartu važiuojam ir smagiau visoms ir pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 15:22)
tai reikia pasiderinti su vilnium kad vistiek kartu nuvažiuotume, nes jm sakė tik ryt gali g.gif vistiek į vakarą važiuotume po visų darbų. Jeigu viskas tiks, tai gal kartu važiuojam ir smagiau visoms ir pigiau blush2.gif


Tai žinoma, tik tai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 15:22)
tai reikia pasiderinti su vilnium kad vistiek kartu nuvažiuotume, nes jm sakė tik ryt gali g.gif vistiek į vakarą važiuotume po visų darbų. Jeigu viskas tiks, tai gal kartu važiuojam ir smagiau visoms ir pigiau blush2.gif

ryt vakare lyg ir tinka man.

manau, reiktu kartu vaziuoti su vilnietem, jei kas is ju puses vaziuos.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 07, 15:38)
ryt vakare lyg ir tinka man.

manau, reiktu kartu vaziuoti su vilnietem, jei kas is ju puses vaziuos.


Na manau vakare , kai visos susirinks po darbų bus daugiau mažiau aišku.Susiderinsim.
Atsakyti
ziulyte, labas. gera tave cia matyti
Atsakyti
ziulyte, pagaliau atsiradai 4u.gif Po tokių naujienų man nuolat neramu, ar visiems viskas tvarkoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 16:22)
tai reikia pasiderinti su vilnium kad vistiek kartu nuvažiuotume, nes jm sakė tik ryt gali g.gif vistiek į vakarą važiuotume po visų darbų. Jeigu viskas tiks, tai gal kartu važiuojam ir smagiau visoms ir pigiau blush2.gif


o tai laidotuvės dar ne ryt?
Atsakyti
QUOTE(Miramax @ 2013 01 07, 15:45)
o tai laidotuvės dar ne ryt?

kaip supratau ryt šarvos, poryt kremuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 15:46)
kaip supratau ryt šarvos, poryt kremuos unsure.gif



pašarvos dar šiandien
Atsakyti
Sveikos. As cia vietoje, Asa zino, kad grizau, tik iki jusu niekaip neatsibeldziu - sedim kaime po keliones be interneto. Atejau pas vyro sese fb naujienu paskaityt, o ten.... su Acent (tiek to su Vaida) buvau drauguose, nutirpau prie kompo ir jau lekiau pas jus kuo greiciau... Dievuliau tu mano kaip baisu, nors zalio supratimo neturiu, kas jai nutiko... Labai labai labai liudna...............
Spejo ji dar mano keliones foto fb pamatyt ir pakomentuot.........
Jezau kaip peprotiskai liudna............

Imeskit ir man saskaitos nr. Deja, prisijungt prie vaziuojanciu negalesiu....

P.S. mums viskas gerai - pavyko nemazai pamatyt, vairavimo salygos buvo geros. Zodziu, veliau bus fotoreportazas tikrai. Kai atsigausiu po tokiu ziniu....
Atsakyti
JM, pas tave pilna AŽ verysad.gif
Atsakyti
Merginos,tai kaip darom dėl rytojaus mirksiukas.gif ar bandome kooperuotis.
Aš šį vakarą jau negaliu,vėlai atsilaisvinsiu,o su Vasariuku sutarėme lyg 13 val važiuoti rolleyes.gif
Atsakyti