Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Gerai, pasiderinsim visi, kai tiksliau sužinos visą informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 14:34)
Gerai, pasiderinsim visi, kai tiksliau sužinos visą informaciją 4u.gif


drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir man sask nr 4u.gif
Atsakyti
[quote=Astra777,2013 01 05, 17:40]

Kaip tik tą akimirką, kai Astra rašė apie Graikiją akcent reportaže, akcent iškeliavo iš mūsų verysad.gif Net nustėrau, kai pamačiau laiką ...
Atsakyti
o siaube...net šiurpas nukrėtė verysad.gif Astra dar nežino tikriausiai, reikia parašyti, gal ir ji po darbo prisijungtų unsure.gif
Atsakyti
thea, parasyk man i az savo tel
Atsakyti
Merginos,jau turime tikslias žinias.
Nuo šiandien maždaug nuo 19 val. AKCENT bus pašarvota Jurbarko laidojimo namuose,šalia bažnyčios.

Atsakyti
Tai tada tariamės dabar kelintą rytoj važiuojam?
Atsakyti
klausimas, ryt ar siandien

Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 07, 15:47)
Merginos,jau turime tikslias žinias.
Nuo šiandien maždaug nuo 19 val. AKCENT bus pašarvota Jurbarko laidojimo namuose,šalia bažnyčios.


Mano tėvų ,senelių kraštas verysad.gif

Sėkmės ir stiprybės važiuojančioms,nuvežkit užuojautą Akcent Artimiesiems nuo virtualių idėjinių bendraminčių 4u.gif wub.gif

Permečiau akimis jos Graikiją,fantastiškai gražu...
Atsakyti
Jsgute tu ryt vakare važiuotum?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 07, 13:11)
Cobre aš neturiu su kuo važiuoti unsure.gif  vis tikiuos,kad iš Kauno atsiras stebuklas sus mašina, prie kuro prisidėčiau unsure.gif
O dėl pinigėlių, mintyse pridėkit ir nuo manęs, tai aš atiduosiu susitikus, o jei nepavyks atvažiuoti,tai pervesiu,nes dabar neturiu iš ko pervesti blush2.gif


As su mašina ir iš kauno, bet man aktualus laikas, nes diena priplanuota, kad žinočiau kaip ją pastumdyti. Jeigu ką, Thea turi mano numerį, rašiau į AZ kai šnekėjom apie Romą.

Galim ir su Cobre kooperuotis-patarpininkauk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jsgute: 07 sausio 2013 - 15:21