Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

parašykit ir man AŽ, ačiū
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 07, 09:09)
Labas rytas visiems. Nors nelabai jis toks labas  verysad.gif  Irgi visa nakti blaskiausi arba nemiegodama, arba kosmarus sapnuodama....

Prisijungiu del vokelio idejos. Rasykit i AZ kiek ir kam pervest....
Kai zinosit konkreciau kokiu laiku vaziuosit, duokit zinot, jei pavyks, prisijungciau prie Jusu Kaune...

Vainikas gal ir nebutinas, bet kelios kalijos nepamaisys....

Parasykit, prasau, ir man saskaitos nr., noreciau nors taip prisideti prie atsisveikinimo :-(

Kas del geliu, tai man rodos, reiketu gerbti artimuju norus. Nevezkit tu kaliju gal...
Atsakyti
Klaarai nusiunčiau savo sąskaitos rekvizitus, tai gal ji tegul persiunčia?
Atsakyti
O siaubas blink.gif verysad.gif
Žliumbiu, ir niekaip negaliu patiketi...
Pasakykit, kad čia tik nevykęs pokštas...

Kažkurį vakarą, negalėdama užmigti, kaip tik apie ją galvojau, kad be galo miela, švelni, taktiška, ryžtinga, kruopšti, kantri....
Kaip tokį jauną, gerą žmogų gali pasiimti...

Vasariuk76 ar Klaara, atsiųskit ir man sąskaitėlės numerį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimukas: 07 sausio 2013 - 11:32
laukiu ir aš į AŽ sąskaitos Nr.
Papildyta:
QUOTE(Rimukas @ 2013 01 07, 12:25)
O siaubas  blink.gif  verysad.gif
Žliumbiu, ir niekaip negaliu patiketi...
Pasakykit, kad čia tik nevykęs pokštas...

Kažkurį vakarą, negalėdama užmigti, kaip tik apie ją galvojau, kad be galo miela, švelni, taktiška, ryžtinga, kruopšti, kantri....
Kaip tokį jauną, gerą žmogų gali pasiimti...



Tikrai siaubas, nesuvokiama...
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 07, 12:25)
Klaarai nusiunčiau savo sąskaitos rekvizitus, tai gal ji tegul persiunčia?


Ok,dėkui 4u.gif Bnadysiu persiųst visiems atsiliepusiems jei kas negausit-garsiai šaukit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 07 sausio 2013 - 11:45
.... man irgi atsiųskite prašau, sąskaitos nr... verysad.gif
Atsakyti
Ar visi gavot sąsk.nr?Iškilo klausimas dėl sumos,gal pabandykim pasitarti čia?Ar kiekvienas asmeniškai ,kiek kas jaučia kad reikalinga ,prisidedam ?
Tiesa,merginos,o jūs su keliom mašinom važiuosit?Ir kur vyks laidotuvės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 07 sausio 2013 - 12:18
Dėkoju, Klaarai už AŽ.

Reiktų susitarti, po kiek pervedam. Pritarčiau Klaaros siūlymui: mūsų būtų kažkur apie 10, tada gal po 20-30 Lt? Ar kiek kas gali - nori? Reiktų greitai tai išdiskutuoti.
Atsakyti
...O dieve, negaliu patikėt... rankos kojos nutirpo verysad.gif Užuojauta didžiausia jos brangiausiam žmogui...

Mergaitės ir man atsiųskit sąskaitos nr....

Pst. Vis dar negaliu patikėt - kas turi tokio gero žmogaus gyvenime įvykti, kad nutiktų tokios baisios nelaimės...košmaras kažkoks verysad.gif doh.gif Tiek svajonių, tiek planų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 07 sausio 2013 - 12:34
QUOTE(klaara @ 2013 01 07, 12:17)
Ar visi gavot sąsk.nr?Iškilo klausimas dėl sumos,gal pabandykim pasitarti čia?Ar kiekvienas asmeniškai ,kiek kas jaučia kad reikalinga ,prisidedam ?
Tiesa,merginos,o jūs su keliom mašinom važiuosit?Ir kur vyks laidotuvės? g.gif

Man irgi iskilo klausimas del laidotvių. Noreciau nuvaziuoti, bet turiu derintis su vyru del mazosios paziurejimo, todėl į kompaniją niekur negaliu prašytis. Gal būtų galima suzinoti kur jos vyks (Kaune, ar kokiam kitam mieste). Kazkokia minimalia info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 01 07, 13:17)
Ar visi gavot sąsk.nr?Iškilo klausimas dėl sumos,gal pabandykim pasitarti čia?Ar kiekvienas asmeniškai ,kiek kas jaučia kad reikalinga ,prisidedam ?


gavau, ačiū. gal pasakysit, koks bankas, kad greičiau pinigėliai prasimestų
Atsakyti