Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(klaara @ 2013 01 07, 06:48)
Laikykis 4u.gif Aš irgi nei miegojus nei nemiegojus ir pagalvojau galbūt galėtumėm temos draugai pervesti JM kažkiek pinigėlių ir jūs(važiuojančios atsisveikinti) už juos nupirktumėt nuo visų bendrai gėlių (arba nuvežtumėt vokelį )..Kaip manot? ax.gif

Labas rytas.
Merginos kai MB kalbėjo su vyru tai prašė nevešti jokių vainikų,gėlių,tai dabar net nežinau kaip ir elgtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 07, 09:17)
Labas rytas.
Merginos kai MB kalbėjo su vyru tai prašė nevešti jokių vainikų,gėlių,tai dabar net nežinau kaip ir elgtis unsure.gif



Aš tokiu atveju imciau dvi kalijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 07, 06:37)
Labas rytas, visą naktį lydėjo sapnai, vienaip ar kitaip susiję su mūsų išėjusia drauge  unsure.gif Tikrai ryt vyksiu atsisveikinti  unsure.gif

man visą naktį nesimiegojo....nu absoliučiai visą doh.gif
Atsakyti
JM, kai galėsi, atsakyk į AŽ - man reikėtų darbe susiderinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 07, 07:26)
JM, kai galėsi, atsakyk į AŽ - man reikėtų darbe susiderinti  g.gif

rašyk kada pati gali mirksiukas.gif derinsiuos ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
Koks nelabas rytas, kūnas pagaugais eina...Užuojauta šeimai, artimiesiems...
Koks trapus tas gyvenimas...
gaila, kad aš kitam LT gale, prisijungčiau, o gal metatės vistik bendrai pinigėlių - duokit žinot.
Atsakyti
Mergaitės, dėl pinigų vokelyje gera idėja. Jei sugalvosite, parašykite į AŽ, po kiek metamės ir kur pervesti. Deja, man neišeina nuvykti - toli, be to, ištikimasis Pežiukas stovi nevažiuojantis...
Atsakyti
Labas rytas visiems. Nors nelabai jis toks labas verysad.gif Irgi visa nakti blaskiausi arba nemiegodama, arba kosmarus sapnuodama....

Prisijungiu del vokelio idejos. Rasykit i AZ kiek ir kam pervest....
Kai zinosit konkreciau kokiu laiku vaziuosit, duokit zinot, jei pavyks, prisijungciau prie Jusu Kaune...

Vainikas gal ir nebutinas, bet kelios kalijos nepamaisys....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip ir daugumai naktis buvo ne kokia...Nesiliauju galvot apie ja....
Laukiu ziniu apie vaziavima ir pinigelius...
Atsakyti
JM,tai tada laukiam tavo sąsk nr. ax.gif Kad nereikėtų tau visiems siuntinėt gali man į až.parašyti o,norintiems prisidėti ,permesiu aš .OK?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 07 sausio 2013 - 10:14
Labas rytas,
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 06, 20:34)
Ateinu su liudnom ziniom verysad.gif
Noriu pranesti, kad vakar uzgeso musu vienos aktyvios keliautojos Akcent gyvybe verysad.gif  angel_sadangel.gif

mintimis eus važiuojančiom atsisveikint. Tiesiog, jei kuri skaitot brūkštelėkit AŽ. Vokelis su užupjauta tinkama idėja. Kažkodėl akyse tos kapianitės klanuose stovi... A.A Acent
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 01 07, 09:11)
JM,tai tada laukiam tavo sąsk nr. ax.gif Kad nereikėtų tau visiems siuntinėt gali man į až.parašyti o,norintiems prisidėti ,permesiu aš .OK?

Sąskaita Tau atsius Vasariukas76,nes aš neturiu dabar savo rekvizitų banko prie savęs,o dirbti baigsiu šiandien tik 20 val doh.gif
Atsakyti