Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Stiprybės visiems ją pažinojusiems.... Jos linksmumas, gera nuotaika džiugindavo ir mus, virtualius bendraminčius....
Negaliu atsigauti nuo tokių žinių, einu ir aš iškart uždegti žvakutę jos atminimui.....
Atsakyti
verysad.gif Tiesiog negaliu patikėti verysad.gif
Atsakyti
Vilnietes merginos,kas turi noro ir jėgų..rašykit man...aš vairuoju,vežu,vietų minimum 3...antradienį planuojam 4u.gif Pagerbkim mūsų bendrakeleivę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 06 sausio 2013 - 21:55
Atsiverčiau paskaityti šią temą, ir.... Niekaip negaliu patikėti schmoll.gif . Peržiūrėjau jos paskutines žinutes - jose tiek daug optimizmo, planų... Ji buvo viena šios temos sumanytoja, jos mums tikrai labai trūks... Nežinau, ar kas iš artimųjų skaitys, bet visiems artimiesiems, draugams nuoširdžiausia užuojauta. Ir Amžinoji Šviesa jai tešviečia...
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2013 01 06, 20:59)
Peržiūrėjau jos paskutines žinutes - jose tiek daug optimizmo, planų... Ji buvo viena šios temos sumanytoja, jos mums tikrai labai trūks...

spinduliukas šios temos....optimizmo/įdėjų kupina...visa Europa buvo Jos suplanuota cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 06, 20:34)
Ateinu su liudnom ziniom verysad.gif
Noriu pranesti, kad vakar uzgeso musu vienos aktyvios keliautojos Akcent gyvybe verysad.gif  angel_sadangel.gif

o vargeli... užuojauta šeimai... merginos, kurios važiuosit, mintimis aš su jumis ir... su, deja, jau a. a. Akcent (kaip sunku tai rašyti...) kalbu dabar su vyru, ašaros ne tik akyse, pamenu jos planus, kruopštų, net, sakyčiau, precizišką, planavimą keleriems metams į priekį, jos pagalbą visiems keliaujantiems...
Atsakyti
Man irgi vis nesitiki verysad.gif atrodo ateisiu ryte, rasiu žinutę kad jau ir Estija suplanuota savaitgaliui, belieka ją pamatyti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 01 06, 21:54)
Vilnietes merginos,kas turi noro ir jėgų..rašykit man...aš vairuoju,vežu,vietų minimum 3...antradienį planuojam 4u.gif Pagerbkim mūsų bendrakeleivę.

jeigu liks vietos ir niekas Kaune nesiorganizuos,tai aš pakeliui prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 06 sausio 2013 - 22:50
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 06, 21:34)
Ateinu su liudnom ziniom verysad.gif
Noriu pranesti, kad vakar uzgeso musu vienos aktyvios keliautojos Akcent gyvybe verysad.gif  angel_sadangel.gif


........................................................................... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 01 06, 22:54)
Vilnietes merginos,kas turi noro ir jėgų..rašykit man...aš vairuoju,vežu,vietų minimum 3...antradienį planuojam 4u.gif Pagerbkim mūsų bendrakeleivę.


kaip gaila kad antradienis jau visas visas suplanuotas o dar tas Berlynas trečiadienį...............
Papildyta:
QUOTE(Arturas15 @ 2013 01 06, 22:59)
Atsiverčiau paskaityti šią temą, ir.... Niekaip negaliu patikėti schmoll.gif . Peržiūrėjau jos paskutines žinutes - jose tiek daug optimizmo, planų... Ji buvo viena šios temos sumanytoja, jos mums tikrai labai trūks... Nežinau, ar kas iš artimųjų skaitys, bet visiems artimiesiems, draugams nuoširdžiausia užuojauta. Ir Amžinoji Šviesa jai tešviečia...


aš irgi peržiūrėjau..planų daug bet nuotaikos ne itin linksmos,rašė kad šventės sunkios buvo ir reikia atsigaut..ir kad horoskopas nieko gero nežada(velniop tokius horoskopus doh.gif )..kažkaip nesitiki dar..ketvirtadienį buvo prisijungus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 07 sausio 2013 - 00:00
Uzdegiau zvakute uz akcent.

Pas mus pliaupia lietus trecia diena is eiles tropines liuties stiprumu. Verkia dangus.
Atsakyti
Labas rytas, visą naktį lydėjo sapnai, vienaip ar kitaip susiję su mūsų išėjusia drauge unsure.gif Tikrai ryt vyksiu atsisveikinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 07, 08:37)
Labas rytas, visą naktį lydėjo sapnai, vienaip ar kitaip susiję su mūsų išėjusia drauge  unsure.gif Tikrai ryt vyksiu atsisveikinti  unsure.gif


Laikykis 4u.gif Aš irgi nei miegojus nei nemiegojus ir pagalvojau galbūt galėtumėm temos draugai pervesti JM kažkiek pinigėlių ir jūs(važiuojančios atsisveikinti) už juos nupirktumėt nuo visų bendrai gėlių (arba nuvežtumėt vokelį )..Kaip manot? ax.gif
Atsakyti
klaara, aš manau, kad gera idėja dėl bendrų gėlių 4u.gif
Atsakyti