Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 19:34)
tai va va Romoj nebuvo kur, o vos grįžus, jau ir sugijo biggrin.gif


Čia matyt taip stebuklingai veikia lietuviškas oras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 18:30)
Fotoreportažas jau skaitytas 4 sykius ir dar kokie 8 laukia lotuliukas.gif
Netyrė nieko, grįžo,pailsėjo ir pamiršo lotuliukas.gif  dar dabar vis užklausiu kaip tie lūžiai? sako matyt sugijo hihihi.gif


hihihi.gif tai jau mintinai moki biggrin.gif na manau reiktų ištirti ir paaiškėtų ar čia rimtai ar kokia manipuliacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 06, 19:36)
Čia matyt taip stebuklingai veikia lietuviškas oras  lotuliukas.gif

Tai tikriausiai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 06, 14:43)
Jurzole, kaip tu cia taip greitai grizai, buvau kazkodel nusiteikusi taves ilgai laukti  bigsmile.gif  Jeeeee, pagaliau, o tai...kazkaip truko taves  ax.gif  Man tu ir ASA tai tokie stulpai tema laikantys  biggrin.gif

Sakai, greitai? g.gif Man tai atrodo, kad ilgai atostogavau, cielas dvi savaites biggrin.gif Tema per ta laika sekmingai gyvavo, tai nezinau, kaip cia su tais stulpais - man rodos, visos cia mes pasikeisdamos tais stulpais pabunam mirksiukas.gif Bet smagu, kad kazkam manes truko, ir smagu sugrizti cia, i toki silta ir draugiska kolektyva 4u.gif

QUOTE(Ingel @ 2013 01 06, 19:12)
Jurzole, pagaliau parsiradai 4u.gif (Ne)kantriai lauksiu Himalajų vaizdų.

Tuoj imesiu keleta, tau ir kitiems laukiantiems mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 01 06, 19:24)
O nakvynė Teidėje...nerealus dalykas wub.gif ir būtinai iki pat viršūnės užkopkit  wub.gif

Jau vilioja ir mane ta Teide... bigsmile.gif Ir isvis, visokie kalnu marsrutai vilioja, po Himalajus pavaiksciojus, kalnu virusas antra kvepavima igavo doh.gif biggrin.gif

O dar keliones pabaigoj sutikom tokia rusaite, Londone gyvenancia, tai ji kur tik nebuvusi - ir siaures pasvaiste mate, ir sauleteki Antarktikoj, ir Japonija, ir Aliaska, ir i Kilimandzara kope... nu zodziu, apie kokia sali neprabilsi, visur ji buvusi rolleyes.gif Smagu su tokiais zmonem bendrauti, bet tokiems kaip as, del kelioniu pamisusiems, tai ir nesveika truputi... cool.gif biggrin.gif Galiausiai mes su kitu keliautoju, lenku (ot susirinko netycia rytu europieciu kolektyvas, MB daznai nei nesuprasdavo, apie ka mes visi trys kalbam) pradejom ieskoti vietu, kuriose ji gal nebuvo dar - paaiskejo, kad Europoj yra dar tokiu... tai lengviau atsidusom, kad ne visa pasauli isvazinejusi, nebereikia taip juodai pavydeti lotuliukas.gif

Isvis, labai idomiu zmoniu sitoj kelionej sutikau - ne (tik) vietiniu, bet butent kitu keliautoju. Susidariau ispudi, kad i Nepala kazkokie kitokie zmones keliauja, nes kitur neteko tokiu sutikti... g.gif
Atsakyti
Jurzole, o pasivaikščiojus po toooookius kalnus nebus taip, kad kiti jau nublanks savo grozžiu, didingumu, aukščiu? mirksiukas.gif

Nors nemanau..... Kalnai visur yra kalnai ir nežavėti negali smile.gif
Atsakyti
Juržole Himalajai wub.gif nebežinau pavydėti ar džiaugtis biggrin.gif aišku juokauju...bet kaip smagu dėl jūsų toookių įdomių kelionių...jau trypčioju ir nekantrauju, kaip foto noriu pamatyti ir pasakojimą perskaityti wub.gif
Atsakyti
Ateinu su liudnom ziniom verysad.gif
Noriu pranesti, kad vakar uzgeso musu vienos aktyvios keliautojos Akcent gyvybe verysad.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 06, 20:34)
Ateinu su liudnom ziniom verysad.gif
Noriu pranesti, kad vakar uzgeso musu vienos aktyvios keliautojos Akcent gyvybe verysad.gif  angel_sadangel.gif


O viešpatėliau, Tu nejuokauji???
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 06, 20:36)
O viešpatėliau, Tu nejuokauji???

Deja, nea verysad.gif Sokas ir man, zinok verysad.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 sausio 2013 - 20:38
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 06, 21:34)
Ateinu su liudnom ziniom verysad.gif
Noriu pranesti, kad vakar uzgeso musu vienos aktyvios keliautojos Akcent gyvybe verysad.gif  angel_sadangel.gif


Kas čia dabar???? unsure.gif unsure.gif unsure.gif

O Jurzolei net "sveika sugrizusi" nepasakiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 06 sausio 2013 - 20:40
O aš manau,kad tai buvo dar vienas šios temos stulpelis, svarbi jos dalis su kuria reikia atsisveikinti,tad kas norės - rašykit, susiorganizuosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 06 sausio 2013 - 20:40