Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 18:37)
vau kaip greit bigsmile.gif  kelsiu taurę ir už save ir už jus,kad kelias nedulkėtų drinks_cheers.gif
Planai planai, praeitais metais turėjau jų tris, šiemet jau realiai lieka Tenerifė iš jų biggrin.gif taip gaila, su B nenoriu į camino,nes kai prasidės visokios įsivaizduojamos ligos,tai po to teks grįžti po kelių dienų. Viena draugė lyg norėjo, bet tai tas žmogus su kuriuo nuėjus jau tą kelią tik tada tuo patikėčiau. Nežinau ar lemta man tai padaryti...nebent bandyti abiem grūdintis, judėti, sportuoti, bet žinai, kai užpakalį spardo tinginys,ne ką čia ir pajudėsi blush2.gif

Kas tas CAMINO? blush2.gif

Tenerife as jau ir suplanavus buvau, jau vos bilietu nenupirkau pernai, bet va pastojau ir liko ateiciai ji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 06, 18:44)
Kas tas CAMINO? blush2.gif

Tenerife as jau ir suplanavus buvau, jau vos bilietu nenupirkau pernai, bet va pastojau ir liko ateiciai ji ax.gif

Santjago de Compostela piligrimų kelias. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 06 sausio 2013 - 18:59
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 17:37)
vau kaip greit bigsmile.gif  kelsiu taurę ir už save ir už jus,kad kelias nedulkėtų drinks_cheers.gif
Planai planai, praeitais metais turėjau jų tris, šiemet jau realiai lieka Tenerifė iš jų biggrin.gif taip gaila, su B nenoriu į camino,nes kai prasidės visokios įsivaizduojamos ligos,tai po to teks grįžti po kelių dienų. Viena draugė lyg norėjo, bet tai tas žmogus su kuriuo nuėjus jau tą kelią tik tada tuo patikėčiau. Nežinau ar lemta man tai padaryti...nebent bandyti abiem grūdintis, judėti, sportuoti, bet žinai, kai užpakalį spardo tinginys,ne ką čia ir pajudėsi blush2.gif

o kada į Tenerifę planuoji bigsmile.gif
O MB realiai ligos puola ar tiesiog priežasčių ieško mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 06, 19:01)
o kada į Tenerifę planuoji  bigsmile.gif
O MB realiai ligos puola ar tiesiog priežasčių ieško  mirksiukas.gif

planuoju rudenį,kai vėl papils pigių pasiūlymų. Nes prieš porą mėnesių mačiau savaitei netgi ir po 800lt buvo smile.gif
Nežinau net kaip pasakyti,tiesiog pasitvirtino,kad vyrai - dideli vaikai doh.gif biggrin.gif Romoj dieną pavaikščiojus jis mane visaip įtikinėjo,kad jam skilęs pėdos kaulas, o gal netgi ir lūžęs doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 18:03)
planuoju rudenį,kai vėl papils pigių pasiūlymų. Nes prieš porą mėnesių mačiau savaitei netgi ir po 800lt buvo smile.gif
Nežinau net kaip pasakyti,tiesiog pasitvirtino,kad vyrai - dideli vaikai doh.gif  biggrin.gif  Romoj dieną pavaikščiojus jis mane visaip įtikinėjo,kad jam skilęs pėdos kaulas, o gal netgi ir lūžęs doh.gif  lotuliukas.gif

O tu nori paketą imti,ne pati viską pirktis mirksiukas.gif
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif maniškis ištvermingas iki negalėjimo..gali paromis nemiegoti ir bus žvalus,svarbu jam įdomu ir nori daug pamatyti,pajausti,nufotografuoti.Jam kelionėse ir darbe nėra žodžio negaliu,pavargau ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 20:03)
planuoju rudenį,kai vėl papils pigių pasiūlymų.


Thea, tai į lėktuvus nespjovei mirksiukas.gif
Jurzole, pagaliau parsiradai 4u.gif (Ne)kantriai lauksiu Himalajų vaizdų.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 06, 19:10)
O tu nori paketą imti,ne pati viską pirktis  mirksiukas.gif
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif maniškis ištvermingas iki negalėjimo..gali paromis nemiegoti ir bus žvalus,svarbu jam įdomu ir nori daug pamatyti,pajausti,nufotografuoti.Jam kelionėse ir darbe nėra žodžio negaliu,pavargau ir t.t.

Na ieškočiausi pigiausio ir geriausio varianto,tai man čia tiesiog kaip ir rodiklis kokios kainos ieškoti. Taip ir su Roma buvo. O juk gyvenant vienoj vietoj galima viską apvažiuoti, ane? Nors būtinai noriu tos nakvynės Teidėj wub.gif įsimylėjau kai parodei wub.gif
Na jis irgi labai ištvermingas, jam jau čia prieš miegą pradeda lūžinėti kaulai hihihi.gif Ryte atsikelia pakraipo koją ir tolyn. Tik tiek, kad nežinai kiek ten iš tikrųjų yra bėdos, o tai po to išėjus į tokį didžiulį žygį bac ir nei iš vietos su tokiom kojom biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingel @ 2013 01 06, 19:12)
Thea, tai į lėktuvus nespjovei mirksiukas.gif


Spjaudau spjaudau žinok,na bet ką padarysi,kai labai norisi? unsure.gif pakentėsiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 18:15)
Na ieškočiausi pigiausio ir geriausio varianto,tai man čia tiesiog kaip ir rodiklis kokios kainos ieškoti. Taip ir su Roma buvo. O juk gyvenant vienoj vietoj galima viską apvažiuoti, ane? Nors būtinai noriu tos nakvynės Teidėj wub.gif įsimylėjau kai parodei wub.gif
Na jis irgi labai ištvermingas, jam jau čia prieš miegą pradeda lūžinėti kaulai hihihi.gif Ryte atsikelia pakraipo koją ir tolyn. Tik tiek, kad nežinai kiek ten iš tikrųjų yra bėdos, o tai po to išėjus į tokį didžiulį žygį bac ir nei iš vietos su tokiom kojom biggrin.gif

Tai pavasarį pradėk žiūrinėtis lektuvo bilietukus mirksiukas.gif o jau pigius apartamentus ar kokį viešbutuką tikrai rasi,ten jų begales thumbup.gif kiek kelis metus seku ir lyginu kainas,vistiek pigiausia patiems organizuotis,bet aišku, kai dviese tai gal jums ir rasis geras variantas mirksiukas.gif mes tada sutaupėme apie 5000lt nepirkdami iš agentūrų šeimai.
Taip galima ten viską apvažiuoti vienoje vietoje gyvenant.Keliai geri,mašinų nuoma pigi thumbup.gif vairuotojai kultūringi thumbup.gif Dukra jau susitaupiusi savo lektuvo bilietui į Kanarus,dabar taupo išlaidoms ten biggrin.gif tik nežinia kada vyksime,pirma Gruzija wub.gif

O nakvynė Teidėje...nerealus dalykas wub.gif ir būtinai iki pat viršūnės užkopkit wub.gif
Jei planuosies rimtai,tai klausk ką žinosiu padėsiu,fotoreportažą peržiūrėk mirksiukas.gif

Chm,kaip čia suprasti su tais kaulų lūžiais blush2.gif ar tyrėsi rimtai g.gif
Atsakyti
Bet o skrydžių bilietai kuriuo metu pigiausi? 4u.gif
Jau ta tavo mergaitė kokia šaunuolė lotuliukas.gif
Aš ne agentūroj,tiesiog feisbuke meta pasiūlymus ar tai makalius,ar kiti kokie ir pagal tai ir orientuojuos kada kokios kainos 4u.gif
Fotoreportažas jau skaitytas 4 sykius ir dar kokie 8 laukia lotuliukas.gif
Netyrė nieko, grįžo,pailsėjo ir pamiršo lotuliukas.gif dar dabar vis užklausiu kaip tie lūžiai? sako matyt sugijo hihihi.gif
Atsakyti
Thea, na nusiųsk tą "lūžusią" kojąč vieną dieną į paprastą rentgeną pvz. raudonajame kryziuje ir viskas iškart paaiškės mirksiukas.gif

O Tenerifė tikras gėris...... drinks_cheers.gif Tikrai pilnai pakanka vieno viešbutuko, sala palyginus nedidelė, viskas kuo puikiausiai apvažiuojama, privažiuojama. Vasario mėnesį buvo maloniai šilta, o rugsėjį tiesiog superinis oras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 06, 19:32)
Thea, na nusiųsk tą "lūžusią" kojąč vieną dieną į paprastą rentgeną pvz. raudonajame kryziuje ir viskas iškart paaiškės  mirksiukas.gif


tai va va Romoj nebuvo kur, o vos grįžus, jau ir sugijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 18:30)
Bet o skrydžių bilietai kuriuo metu pigiausi? 4u.gif
Jau ta tavo mergaitė kokia šaunuolė lotuliukas.gif
Aš ne agentūroj,tiesiog feisbuke meta pasiūlymus ar tai makalius,ar kiti kokie ir pagal tai ir orientuojuos kada kokios kainos 4u.gif

Mes į priekį pirkome per mano gimtadienį biggrin.gif gegužės 5 dieną wub.gif atgalinius berods rugpjučio mėnesį...labai sunku su tais bilietais pigiais nuspėti kada jie pigiausi.Mes davėm užduotį Udriui ir jis sekė ir pirko mums,mums labai patogu buvo blush2.gif O aš jau naršiau ir planavau blush2.gif
Aš irgi visur peržvelgiu ir užsiprenumeravusi esu blush2.gif

Na maniškė žinok "susirgo" Kanarais doh.gif ten jai labiausiai patiko ir taškas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 06 sausio 2013 - 19:36