Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 06, 15:40)
Laba diena smile.gif Juržole, sveika sugrįžusi smile.gif Man dar kažkaip ziulytes trūksta, ta irgi retkarčiais stulpus paramsto  hihihi.gif

Ziulytes man netruksta, kazkaip man atrodo, kad ji visada cia pat. Na, gal kokioje virtuveje kuiciasi siuo metu, todel ir nekalba biggrin.gif Bet ispudziu labai laukiu biggrin.gif

ASA, as nenoriu susvarbinti vienu ir sumenkiti kitus. Tiesiog as va taip sau susideliojusi mintyse temos griaucius ir tiek biggrin.gif O svarbus man visi, su kuriais cia bendrauju. Va tarkim Natos fotoreportazo neskaitau, bet kai ji ilgiau cia neraso, tai labai pasigendu. Aruna dingsta ilgiau ir pamastau, ar viskas gerai darbe, su remontais. Arturas neraso - aha, labai bobiskai matyt pliurpiam tuo metu doh.gif biggrin.gif Akcent, thea, tai aplamai neisivaizduoju dingusiu is temos - tokie upeliukai ciurlenantys biggrin.gif O kas maziau raso, tai taip greit nepasigendu, bet kai ilgiau neraso, tai pagalvoju, kad apmazeje cia musu, gal kur isvyko ir as praleidau doh.gif biggrin.gif
Astra va dingo - ko gero darbai uzpuole. Niekada nepamasciau, kad jai galetu pas mus pabosti, ar supykti ji galejo del kazko. Tai ir nepasigendu per daug, nes kazkaip isitikinusi - nera, vadinasi negali siuo metu.
Atsakyti
o aš, prisipažinsiu, nebeturiu laiko skaityt fotoreportažų sad.gif pykstu ant savęs dėl to, bet...
Atsakyti
Tiesą sakot, tikrai jaučiasi kai kuris nors dingsta, mintyse persuki,kad jau gal galėtų ir pasirodyti,gal kas atsitiko,kokios bėdos g.gif atrodo ne mano reikalas,nu bet kaip gi ne mano blush2.gif man jau jūs šeima wub.gif
Atsakyti
Aš jau po fondiu bigsmile.gif
Manęs tikriausiai dar niekas nepasigenda, na bet vistiek smagu skaityti, kad kitų šioje temoje yra pasigendma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INGirJANG @ 2013 01 06, 17:02)
Aš jau po fondiu bigsmile.gif
Manęs tikriausiai dar niekas nepasigenda, na bet vistiek smagu skaityti, kad kitų šioje temoje yra pasigendma smile.gif

Bet tu cia jau sava mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 06, 18:19)
Bet tu cia jau sava  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif

Tai niekas nebuvo Vievyje kelių muziejuje?
Atsakyti
Nu va, pagyvėjimas šioks toks atsirado biggrin.gif Visi kaip vaikai paklydėliai grįžta namo, o kartu ir temelę aplanko thumbup.gif Gyvenimas grįžta į įprastas vėžes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 06, 12:56)
Sveiki, keliautojai! Su Naujaisiais Metais! Tebunie jie geri, laimingi, dosnus kelioniu, graziu akimirku ir maloniu netiketumu  4u.gif

Na o as jau po keliones. Viskas buvo gerai, jokiu trukdziu anei nesklandumu, pamatem ir patyrem daug, ispudziai puikus, nuotrauku begalybe, o atmintyje tebesmezuoja didingi kalnai ir ten sutiktu zmoniu veidai ir sypsenos - tiek vietiniu, tiek kitu keliautoju. Beprotiskai fantastiska salis tas Nepalas...  wub.gif  mirksiukas.gif

Einu dabar paskaityt, ka priraset, kol manes nebuvo  ax.gif

Sveika sugrįžusi...labai lauksim fotoreportažo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(INGirJANG @ 2013 01 06, 18:30)
Ačiū 4u.gif

Tai niekas nebuvo Vievyje kelių muziejuje?


Nebuvau smile.gif

Mes absoliutūs tinginiai "ant" lietuviškų muziejų,reiktu susiimt blush2.gif
Va,galvojam Berlyne nueiti į Technikos muzijų kad ir vilkas būtų sotus ir avis sveika biggrin.gif
Atsakyti
Klara kada jau į Berlyną lekiat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 19:29)
Klara kada jau į Berlyną lekiat? rolleyes.gif


Trečiadienį mirksiukas.gif Kada jūs?Kaip didysis metų planas?Juda į priekį? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 01 06, 18:30)
Trečiadienį  mirksiukas.gif Kada jūs?Kaip didysis metų planas?Juda į priekį? rolleyes.gif

vau kaip greit bigsmile.gif kelsiu taurę ir už save ir už jus,kad kelias nedulkėtų drinks_cheers.gif
Planai planai, praeitais metais turėjau jų tris, šiemet jau realiai lieka Tenerifė iš jų biggrin.gif taip gaila, su B nenoriu į camino,nes kai prasidės visokios įsivaizduojamos ligos,tai po to teks grįžti po kelių dienų. Viena draugė lyg norėjo, bet tai tas žmogus su kuriuo nuėjus jau tą kelią tik tada tuo patikėčiau. Nežinau ar lemta man tai padaryti...nebent bandyti abiem grūdintis, judėti, sportuoti, bet žinai, kai užpakalį spardo tinginys,ne ką čia ir pajudėsi blush2.gif
Atsakyti