Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Jūržole, sveika sugrįžus thumbup.gif 4u.gif jau nagai niežti,kaip noriu fotoreportažo lotuliukas.gif

Mes savo puokštes vakar sutvarkėm, kažkaip jėgų buvo,tai aplamai judesy buvau. Atėjus vakaras ir vėl iš pradžių doh.gif užmigau gal tik po 5 ryto, dabar neprašneku,kosčiu doh.gif lėksiu pardon jogurto su vaistais unsure.gif
Atsakyti
Beje kalbant apie Vievį, gal kas buvote kelių muziejuje? Ar įdomi ekspozicija? Gaila, kad jis dirba tik darbo dienomis, tai niekaip nepasiseka ten užsukti.

Thea sveikatos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGirJANG: 06 sausio 2013 - 14:12
QUOTE(Ingel @ 2013 01 04, 18:51)
gi Italija mano meilė ax.gif

Jau ir mano meilė wub.gif wub.gif
QUOTE(jsgute @ 2013 01 06, 00:26)
Visi išsikvėpę po švenčių, nebeliko noro turbūt net plepėt  biggrin.gif

O aš pagaliau pabaigiau savo Bavarijos fotoreportažą. Atiduodu Jūsų teismui  mirksiukas.gif

Prieš ir pošventinė Europa

Leidžiu komentuot, kritikuot ir visaip kitaip reikšti savo nuomonę  smile.gif

Ech, pirmadienį jau teks grįžti į normalų įprastą režimą su mokykla, būreliais ir visais kitais reikalais nuo kurių buvau šiek tiek atitrūkus.....

Einu paskaitinėti 4u.gif

Nenoriu pagalvot, apie tuos visus reikalus doh.gif Jau dukrai sakiau, kad užjaučiu ją
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 06, 13:56)
Sveiki, keliautojai! Su Naujaisiais Metais! Tebunie jie geri, laimingi, dosnus kelioniu, graziu akimirku ir maloniu netiketumu  4u.gif

Na o as jau po keliones. Viskas buvo gerai, jokiu trukdziu anei nesklandumu, pamatem ir patyrem daug, ispudziai puikus, nuotrauku begalybe, o atmintyje tebesmezuoja didingi kalnai ir ten sutiktu zmoniu veidai ir sypsenos - tiek vietiniu, tiek kitu keliautoju. Beprotiskai fantastiska salis tas Nepalas...  wub.gif  mirksiukas.gif

Juržole, sveika sugrįžus 4u.gif
QUOTE(INGirJANG @ 2013 01 06, 14:00)
Šiandien nupuošiau eglutę namie ir laiptinėje, tai spyglių... doh.gif atrodo jau viską išvaliau, išploviau, bet tie spygliai vis tiek lenda iš kažkur biggrin.gif

Šitas manęs dar laukia.... O šakos pusiau jau be spyglių, nes apie eglutę trinasi ne tik šuo, bet ir mažoji, bandydama nutempti žaisliukus doh.gif
Bet pirma laukia SM biggrin.gif
Atsakyti
Rimukas-drinks_cheers.gif thumbup.gif džiugu skaityt mirksiukas.gif Bet kad turbūt neįmanoma neįsimylėt Italijos,ypač tokios,kokią matėt jūs šį rudenį wub.gif

Mes irgi per atostogas išsimužėm iš vėžių..Na bet maniškės visai laukia jau mokyklos ,juolabiau kad tris dienas nueis o paskui-Berlynas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 06 sausio 2013 - 14:45
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 06, 13:56)
Sveiki, keliautojai!

Jurzole, kaip tu cia taip greitai grizai, buvau kazkodel nusiteikusi taves ilgai laukti bigsmile.gif Jeeeee, pagaliau, o tai...kazkaip truko taves ax.gif Man tu ir ASA tai tokie stulpai tema laikantys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 06, 14:43)
Jurzole, kaip tu cia taip greitai grizai, buvau kazkodel nusiteikusi taves ilgai laukti  bigsmile.gif  Jeeeee, pagaliau, o tai...kazkaip truko taves  ax.gif  Man tu ir ASA tai tokie stulpai tema laikantys  biggrin.gif

nu laba diena, tai kaip dabar kitiem jaustis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 15:46)
nu laba diena, tai kaip dabar kitiem jaustis? biggrin.gif


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 06, 14:46)
nu laba diena, tai kaip dabar kitiem jaustis? biggrin.gif

Jaustis gerai - stulpus laikyti sunku juk mirksiukas.gif biggrin.gif O cia nei tau, nei man laikyti nieko nereikia, pliurpi ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 06, 14:43)
Jurzole, kaip tu cia taip greitai grizai, buvau kazkodel nusiteikusi taves ilgai laukti  bigsmile.gif  Jeeeee, pagaliau, o tai...kazkaip truko taves  ax.gif  Man tu ir ASA tai tokie stulpai tema laikantys  biggrin.gif

Tai jau kaip pasakysi, be manęs čia visi puikiai jaučiasi ir laikosi patys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 06, 15:08)
Tai jau kaip pasakysi, be manęs čia visi puikiai jaučiasi ir laikosi patys  mirksiukas.gif

Tai cia mano nuomone, kitiems gal kitaip atrodo mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 06, 15:18)
Tai cia mano nuomone, kitiems gal kitaip atrodo  mirksiukas.gif  biggrin.gif

biggrin.gif man atrodo, kad jei jau mes čia kažkurio/kažkurios pasigendam, tai ta/tas ir yra labai svarbus, ir padeda tuos stulpus laikyt 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Juržole, sveika sugrįžusi smile.gif Man dar kažkaip ziulytes trūksta, ta irgi retkarčiais stulpus paramsto hihihi.gif
Atsakyti