Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Ingel @ 2013 01 04, 19:51)
Aruna, mįslėje gal Vievio cerkvė?


Tiksliai į dešimtuką biggrin.gif

ir dar kokio didelio ežero, Vasariuk biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Mačiau Astra viename iš reportažų pasisakė - reiškia, viskas tvarkoje, planuoja keliones thumbup.gif
Aruna, na aš Vievyje buvau tik daug kartų pravažiuodama autostrada, tai nelabai žinau šitą miestuką, ale jau audžiu mintį greitu metu po jį pasiblaškyti blush2.gif
Atsakyti
Tylios ramios visos, gal Trijų Karalių laukiat smile.gif
Atsakyti


QUOTE(AŠA @ 2013 01 05, 21:09)
Tylios ramios visos, gal Trijų Karalių laukiat smile.gif

tingus šeštadienis baiginėjas. Šaliką eilinį beveik pabaigiau, tai dabar muzikos klausau, apie keliones svajoju...
Atsakyti
Visi išsikvėpę po švenčių, nebeliko noro turbūt net plepėt biggrin.gif

O aš pagaliau pabaigiau savo Bavarijos fotoreportažą. Atiduodu Jūsų teismui mirksiukas.gif

Prieš ir pošventinė Europa

Leidžiu komentuot, kritikuot ir visaip kitaip reikšti savo nuomonę smile.gif

Ech, pirmadienį jau teks grįžti į normalų įprastą režimą su mokykla, būreliais ir visais kitais reikalais nuo kurių buvau šiek tiek atitrūkus.....
Atsakyti
Sveiki, keliautojai! Su Naujaisiais Metais! Tebunie jie geri, laimingi, dosnus kelioniu, graziu akimirku ir maloniu netiketumu 4u.gif

Na o as jau po keliones. Viskas buvo gerai, jokiu trukdziu anei nesklandumu, pamatem ir patyrem daug, ispudziai puikus, nuotrauku begalybe, o atmintyje tebesmezuoja didingi kalnai ir ten sutiktu zmoniu veidai ir sypsenos - tiek vietiniu, tiek kitu keliautoju. Beprotiskai fantastiska salis tas Nepalas... wub.gif mirksiukas.gif

Einu dabar paskaityt, ka priraset, kol manes nebuvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 06 sausio 2013 - 13:56
Sveika sugrįžusi, lauksim platesnių įspūdžių kai atsikvėpsi, nes manau, kad daugeliui iš mūsų tai viena iš norimų aplankyti šalių thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 06, 14:56)
Sveiki, keliautojai! Su Naujaisiais Metais! Tebunie jie geri, laimingi, dosnus kelioniu, graziu akimirku ir maloniu netiketumu  4u.gif

Na o as jau po keliones. Viskas buvo gerai, jokiu trukdziu anei nesklandumu, pamatem ir patyrem daug, ispudziai puikus, nuotrauku begalybe, o atmintyje tebesmezuoja didingi kalnai ir ten sutiktu zmoniu veidai ir sypsenos - tiek vietiniu, tiek kitu keliautoju. Beprotiskai fantastiska salis tas Nepalas...  wub.gif  mirksiukas.gif

Einu dabar paskaityt, ka priraset, kol manes nebuvo  ax.gif


Oj kaip faina net šiurpuliukai per kūną perbėgo beskaitant thumbup.gif wub.gif

Sveika sugrįžus 4u.gif
Atsakyti
Vievio cerkvė kitu kampu labai gražiai atrodo, mes ją esame matę tik pravažiuojant Vievį autostrada.
Šiandien nupuošiau eglutę namie ir laiptinėje, tai spyglių... doh.gif atrodo jau viską išvaliau, išploviau, bet tie spygliai vis tiek lenda iš kažkur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(INGirJANG @ 2013 01 06, 15:00)
Vievio cerkvė kitu kampu labai gražiai atrodo, mes ją esame matę tik pravažiuojant Vievį autostrada.
Šiandien nupuošiau eglutę namie ir laiptinėje, tai spyglių... doh.gif atrodo jau viską išvaliau, išploviau, bet tie spygliai vis tiek lenda iš kažkur biggrin.gif


Oooo,kaip tik kaupiuos visą rytą šitam reikalui biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(INGirJANG @ 2013 01 06, 14:00)
Šiandien nupuošiau eglutę namie ir laiptinėje, tai spyglių... doh.gif atrodo jau viską išvaliau, išploviau, bet tie spygliai vis tiek lenda iš kažkur biggrin.gif

pas mus kaime vakar žiūriu eglutės tik šakos apačioj, be spyglių, pasirodo, nuo šuniaus uodegos lotuliukas.gif ji ten taip pastatyta, kad jo paprašaikinimo vieta netoli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2013 01 06, 15:02)
Oooo,kaip tik kaupiuos visą rytą šitam reikalui biggrin.gif  lotuliukas.gif


Aš jau nuo vakar kaupiausi biggrin.gif labai nemėgstu šito darbo ax.gif
Bavarija nuostabi, norėčiau dar kada nors ten apsilankyti.

Na ką einu sūrio fondiu skanauti bigsmile.gif
Atsakyti