Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 04, 12:48)


Aruna, kaip suprantu, su svečiais buvote Trakuose, tai gal kažkas netoli jų?

Netoli biggrin.gif , bet kur?
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2013 01 04, 09:47)
Ir kaip jum patinka- nuskrido mano draugai su  temperaturiniu vaiku i Bremena. Vakar raso- jam vejaraupiai - Bremena pasiunte toli.....  biggrin.gif Tai ir parasiau, kad jei temperatura nukrito, vaika mozot gali ir po viena ir , kad tiesiog privalo pasikeisdami pasivaiksciot po miesta.  biggrin.gif Ziuresiu ar paklausys  lotuliukas.gif


jei vaikas serga vėjaraupiais,kaip skris atgal g.gif ar priims į lektuvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 01 04, 14:38)
jei vaikas serga vėjaraupiais,kaip skris atgal  g.gif ar priims į lektuvą  g.gif

O ka as zinau g.gif , bilietai sekmadieniui atgal - jeigu zaliai neteps, tai nesimatys
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 04, 10:13)
Laba ryta 4u.gif
As irgi lauzau galva kur keliaut siemet rolleyes.gif Kolkas neisivaizduoju kur doh.gif  doh.gif

oho,kad man tokios problemos g.gif duokit pinigų, aš jau šiandien lekiu biggrin.gif


QUOTE(jokubaite @ 2013 01 04, 12:02)
Labas,

Reik e . paštu parašyt laiškutį tiems, kurių kursus pasirinkai. Nerešai lenkams, tai jie tau ir nesiūlo. Renkiesi tai tu, o jie tik ima tave arba ne. Veikla yra aprašyta trumpai, kažkuris vienas pvz. buvo kebabo kažkokio gamybos mokymasis Turkijoj. Kai paskaičiau programą, dar ir deserus kelis mokys daryt  mirksiukas.gif Kiba rašyt laišką, jei paims, grįžus galėsiu kept kebabus  lotuliukas.gif
dažniausiai prie jų būna ir kultūrinė-pažintinė programa  mirksiukas.gif

aaa šit kaip thumbup.gif na aš irgi galvoju,kad ir kažkokie kursai, juk nelaikys visas dienas uždarytos biggrin.gif
ir šiaip kur tu tiek randi? žinok aš tikrai nemačiau nei kokie būtent kursai nei kaip kas unsure.gif

Labas rytas,
tik iš lovos išsiritau doh.gif nuėjau vakar anksti miegoti, bet taip prastai jaučiausi,kad antrą val kėliausi vaistų darytis, kol užvirė arbatinis jau ir kitų prireikė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2013 01 04, 13:45)
O ka as zinau  g.gif , bilietai sekmadieniui atgal - jeigu zaliai neteps, tai nesimatys

o siaubeli unsure.gif aš tai turbūt rėkt pradėčiau pamačius skrendantį vėjaraupių užkratą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2013 01 04, 13:37)
Netoli  biggrin.gif , bet kur?



Jeigu ten cerkvė, tai gal kokios Semeliškės?
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2013 01 04, 10:47)
Ir kaip jum patinka- nuskrido mano draugai su  temperaturiniu vaiku i Bremena. Vakar raso- jam vejaraupiai - Bremena pasiunte toli.....  biggrin.gif Tai ir parasiau, kad jei temperatura nukrito, vaika mozot gali ir po viena ir , kad tiesiog privalo pasikeisdami pasivaiksciot po miesta.  biggrin.gif Ziuresiu ar paklausys  lotuliukas.gif

blink.gif Vat as irgi bijau, iskeliausiu su mazyle, ir jei susirgs kaip tycia kelionej doh.gif

QUOTE(Thea! @ 2013 01 04, 13:56)
oho,kad man tokios problemos g.gif  duokit pinigų, aš jau šiandien lekiu biggrin.gif

Nu kai su mazu vaiku, tai ir pasidaro problema tongue.gif Be vaiko nekildavo tokiu klausimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 04, 13:56)
ir šiaip kur tu tiek randi? žinok aš tikrai nemačiau nei kokie būtent kursai nei kaip kas unsure.gif


o siaubeli unsure.gif  aš tai turbūt rėkt pradėčiau pamačius skrendantį vėjaraupių užkratą unsure.gif

kad ten beveik 400 psl to katalogo, verčiu ir skaitinėju,: kam skirti apie ką, apie ką mirksiukas.gif Paskui gale yra pagal datas pavadinimai surašyti, nes kai kurie jau praėję, nuo 2012 rugsėjo.
Pavyzdys, kirpėjoms 378 katalogo puslapis
Workshop Reference number: 2012-1-TR1-GRU13-36205
Venue: Ayaş / Ankara Date of the Workshop: 06/05/2013 - 16/05/2013
STYLE YOURSELF
Subject area: Basic skills for adult learners
European citizenship and European dimension
Other
Working language(s): EN
Target Group + Translation:
Adults who interested in hairdressing, especially unemployed women.
Main activities Programme + Programme translation:
Day 1 - Arrival.
Day 2 - A powerpoint presentation about general knowledge of hair care. Introducing hair care
products, showing how to use them, the participants' applying them to each others hair.
Giving information and showing the hints of washing the hair in a right way.
Day 3 - Showing how to set in different ways and participants' application by setting each other's
hair.
Day 4 - Giving information and showing one of the easiest and smartest way of plucking eyebrow
and practising.
Day 5 - Giving information about different types of hair and practising. A small trip around Ayaş,
Beypazarı and Centre of Ankara.
Day 6 - Presenting and showing the hints of a good hair dyeing.
Day 7 - The hints of using curling irons, what to do to have your hair curly after using the curling
irons.
Day 8 - Teaching the different ways of hair plaits.
Day 9 - Showing a good example of professional make-up and practising.
Day 10 - Showing the hints of cutting hair especially deformed ends of the hair. Departure.
Workshop Organiser: Ayas Halk Egitim Merkezi
Contact details: Ömeroğlu Mahallesi Süzen Sokak No:9 Ayaş
6710 ANKARA
TR-TURKEY
Tel.: 0090 312 712 10 39
E-mail: 118908@meb.gov.tr118908@meb.k12.tr

nematai ir širdies neskauda, ir rėkt nereikia mirksiukas.gif O tos zarazos tik ir tyko mūsų. Šiaip, jei nesirgus vėjaraupiais gi skiepai yra, nebereiks bijot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubaite: 04 sausio 2013 - 15:10
Su Naujais! Kad būtų keliauningi metai wub.gif

Pagaliau prisijungiau paskaitinėti, nes tos šventės visiškai išderino tvarką biggrin.gif

QUOTE(linole @ 2013 01 01, 12:54)
O aš iškrapčiau pagaliau savo likusias užstrigusias 2011-ųjų Katalonijos nuotraukas.  Tai va, toks buvo mano šventimas: vienoje rankoje taurė, kitoje - kompas.  Ale džiaugiausi pagaliau radusi kompą, kuris jas perskaito.  thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ir nustebau, kokį malonumą sukėlė atrodo jau visiškai pamirštos kelionės nuotraukų žiūrėjimas.

Super wub.gif Pagaliau atgavai savo nuotraukas thumbup.gif
QUOTE(Miramax @ 2013 01 02, 10:06)
Atnešu jums truputį Slovakijos sniego biggrin.gif

Sniegas žiemą - gėris wub.gif
O kaip kojytės laikosi?
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 11:43)
Aš įmetu kelias nuotraukas iš savo trumpo vojažo į Bavariją. Vakar šiaip ne taip susitvarkiau albumą

Jsgute, kada tu suspėjai g.gif Šaunuolė. Kažkaip praleidau, kad važiuosi.
Laaabai smagu wub.gif
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 04, 14:10)
blink.gif Vat as irgi bijau, iskeliausiu su mazyle, ir jei susirgs kaip tycia kelionej doh.gif
Nu kai su mazu vaiku, tai ir pasidaro problema tongue.gif Be vaiko nekildavo tokiu klausimu

Bet kada gali susirgti. Mano susirgo būdama 11 mėnesių Prancūzijoj. Vakare pakilo temperatūra iki 39. Ką daryyt?? Ryte nusigrūdom pas gydytoją, kuris nelabai kalba angliškai (nes kitas gydytojas, kuris angliškai kalba, dirbo "tik" nuo 9 val.). Na ir pasakė, kad yra trys variantai kuo gali sirgti. Ir vienas iš jų pasitvirtino 4u.gif Sakė nesinervuot, ir tęst kelionę toliau 4u.gif
O aš 31-ąjį gimtadienį atšvenčiau Faro ligoninėj, operuojant apendicitą biggrin.gif
Taip, kad negali žinoti mirksiukas.gif

Aidlukos reportažas vėl atnaujintas. Valioooo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimukas @ 2013 01 04, 15:07)
Bet kada gali susirgti. Mano susirgo būdama 11 mėnesių Prancūzijoj. Vakare pakilo temperatūra iki 39. Ką daryyt?? Ryte nusigrūdom pas gydytoją, kuris nelabai kalba angliškai (nes kitas gydytojas, kuris angliškai kalba, dirbo "tik" nuo 9 val.). Na ir pasakė, kad yra trys variantai kuo gali sirgti. Ir vienas iš jų pasitvirtino  4u.gif Sakė nesinervuot, ir tęst kelionę toliau  4u.gif
O aš 31-ąjį gimtadienį atšvenčiau Faro ligoninėj, operuojant apendicitą  biggrin.gif
Taip, kad negali žinoti  mirksiukas.gif

Nieko sau 31 gimsius blink.gif 4u.gif
Na taip, tiesiog bailiuke as tokia truputi, o dar kai pirma kart mama, vaikas kolkas nesirges ir bac kelionej susirgtu unsure.gif Tai stresas gi mamkai nerealus blush2.gif Na bet ko nepadarysi is to noro keliaut rolleyes.gif Teks visas baimes nuglet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimukas @ 2013 01 04, 15:07)

Jsgute, kada tu suspėjai  g.gif  Šaunuolė. Kažkaip praleidau, kad važiuosi.
Laaabai smagu  wub.gif



Kai labai nori, tai ilgai netrunki lotuliukas.gif Labai jau tas tarpušventis viliojančiai ilgas ir tinkamas pasirodė, tai būtent tada ir suspėjau smile.gif
Atsakyti
Aruna, mįslėje gal Vievio cerkvė?


QUOTE(Rimukas @ 2013 01 04, 16:07)
Aidlukos reportažas vėl atnaujintas. Valioooo  wub.gif

Nu taip, mergičkos jau spygavo. Eisiu pasigrožėt, bet pirma tavąjį numačius, gi Italija mano meilė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingel: 04 sausio 2013 - 18:53
Ingel, ale, man atrodo, akurat ten Vievio cerkvė smile.gif Kažkaip iki šiol nežinojau, kad ten dar ir ežero esama g.gif
Atsakyti