Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Bet kokia kelionė pravalo smegenis......
Akcent imk balionėlį, kad ne taip liūdna būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 03, 16:17)
Bet kokia kelionė pravalo smegenis......
Akcent imk balionėlį, kad ne taip liūdna būtų  4u.gif

Ačiū labai wub.gif Mažiau liūdna ir dėl to, kad yra šis forumas, yra ši tema, yra daug bendraminčių ir atsiranda gražių naujų reportažų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 03, 17:17)
Bet kokia kelionė pravalo smegenis......

drinks_cheers.gif labai pravalo, aš visam kelionės laikotarpiui buvau nesąmones beveik pamiršus, na tik naktimis išlįsdavo, o kai kelionėj galva užimta visai kitkuom, tai ir negalvoji, bet va, visos kelionės turi ir pabaigą blink.gif
Atsakyti
Nu laba vakara 4u.gif

Apie keliones neturiu ka pasakyt, tai pasisakysiu va apie ora:

Isejau siandien pabegiot su sunim. Po penkiu minuciu prasidejo lietus su krusa. Nu, galvoju, krusa ilgai testis negali, tai begu toliau. Valanda begiojau, valanda krusa skalde. Grizau namo, ir po duso isejau i parduotuve maisto. Lauke sausa ir sviecia saule. Eina kaku tas oras. Ziema dar vadinasi doh.gif

Kepu verdu dabar pietus trim dienom i prieki, vazinesiu ratais kvadratais po austrija biggrin.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip ten juržolei sekiojasi Azijoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss K @ 2013 01 03, 16:45)
Kepu verdu dabar pietus trim dienom i prieki, vazinesiu ratais kvadratais po austrija  biggrin.gif

Jumoras tavo nerealus thumbup.gif Visuomet kaip minimum šypseną išspaudi biggrin.gif
Nors ir kruša, kad tik toliau nuo artimųjų lotuliukas.gif Kol kas nuotaika tokia, rytoj gal kitaip mąstysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 03, 16:48)
Įdomu, kaip ten juržolei sekiojasi Azijoje?  g.gif

drinks_cheers.gif jurzolei ir ziulytei. Abiejų labai laukiu.
Atsakyti
doh.gif lotuliukas.gif oi negaliu schmoll.gif biggrin.gif

Tika grįžau, aišku kaip ir planavau visa sušlapus, buvau skuduryne tai vietoj skudurų prisirinkau turistinės makulatūros, porą žodynų ir vieną knygą šiaip,patobulint kalbą thumbup.gif
Pasiemiau siuntinuką - dovanėlę, iš vienos sm mamytės, ech kaip pradžiugina tokie maži,bet nuoširdūs dalykėliai wub.gif
Miss K thumbup.gif aš gal geriau sutikčiau su kruša,nei tokiu lietum ir baisiniškai slidžiu takeliu doh.gif
Atsakyti
gerai, kad kol man darbų marios nedaug teprirašėt, pasivyt galima biggrin.gif
Atsakyti
Mergės, kuri čia darbo ieškot, kol rasit galit pavartyt 2012-2013 m. seminarų katalogą. Šiandien darbe žiūrinėjau yra tokių rankdarbių mėgėjoms, apie moterų teises, integraciją į darbo rinką ir t.t. Šitie seminarai skirti suaugusiesiems. Jei tinkat dalyvių kategorijai, mokat truputį seminaro kalbos, rašot nurodytu e. paštu organizatoriams ir jei jie patvirtina Jūsų dalyvavimą - turit kelionę su turiniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2013 01 03, 18:17)
Mergės, kuri čia darbo ieškot, kol rasit galit pavartyt 2012-2013 m. seminarų katalogą. Šiandien darbe žiūrinėjau yra tokių rankdarbių mėgėjoms, apie moterų teises, integraciją į darbo rinką ir t.t. Šitie seminarai skirti suaugusiesiems. Jei tinkat dalyvių kategorijai, mokat truputį seminaro kalbos, rašot nurodytu e. paštu organizatoriams ir jei jie patvirtina Jūsų dalyvavimą - turit kelionę su turiniu  mirksiukas.gif

Vau kaip įdomu bigsmile.gif o čia reikia vokiškai mokėt? g.gif
Papildyta:
Ai anglų, matau jau thumbup.gif pasiskaitysiu ir gal reiks dalyvaut bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif

Nuotraukos kaip smagiai pagyvino temą wub.gif

Na kaip neįdomiai,man skaitosi "Klajūno užrašai" doh.gif na kažkaip kol kas neradau to " cinkelio" unsure.gif ar čia tik man vienai taip..nes kiek esu skaičiusi knygas apie keliones ar kažkas panašaus tiesiog " prarydavau" vienu prisėdimu ir dar po antrą kartą peržvelgdavau,o dabar kažkaip man nesiskaito unsure.gif
Atsakyti
Kazkaip siandien visi numire..... Tylu neispasakytai unsure.gif
Atsakyti