Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 03, 13:32)
oho unsure.gif  tai o ką knygose rašo,kad nieko nevalgyk tik gerk ir visą gyvenimą būsi liekna? Juk nevalgant kūnas kaip tik auginasi riebalus rolleyes.gif

Thea, aš šiuo metu svorio specialiai nemetu mirksiukas.gif Reikėtų keleto kg atsikratyti, bet šiuo metu ne ta situacija ir ne tas laikas 4u.gif
Būna pas žmogų gyvenime tokių įvykių, kurie išaukia, kad ir apetito pradingimą.
Nežinau kokią tu literatūrą skaitai, tad nieko patart šiais klausimais negaliu.
Papildyta:
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 03, 13:38)
Perduok medali SB first.gif

Ačiū. Būtinai. Jaučiu, kad veidelis jo nuraus biggrin.gif
Atsakyti
Smagu, kad pramogaujate jau 4u.gif . Ypač, kai vyrai tas pramogas sugalvoja thumbup.gif .
Man tai vis reikia pačiai sugalvoti ir suorganizuoti, jei kur noriu...
Ech, vakare turėjo draugai atvažiuoti, sūrio fondiu ruošėmės valgyti, deja... virusai jiems sutrukdė verysad.gif

Tai tik vaikus nuvežiau pas kirpėją, ir toliau nėriau į fotkes ax.gif .
Susikūriau naują buketo vartotoją ir sumokėjau metams už didelių fotkių talpinimą, nes išsiaiškinau, jog į fotoknygų programą galiu kelti tiesiai iš bukieto thumbup.gif .

Tik oi, kaip lėtai tie tūkstančiai amerikės fotkių keliasi , kai jos didelės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 13:45)
Thea, aš šiuo metu svorio specialiai nemetu mirksiukas.gif Reikėtų keleto kg  atsikratyti, bet šiuo metu ne ta situacija ir ne tas laikas 4u.gif
Būna pas žmogų gyvenime tokių įvykių, kurie išaukia, kad ir apetito pradingimą. 
Nežinau kokią tu literatūrą skaitai, tad nieko patart šiais klausimais negaliu.


meti ar nemeti, faktas, kad tai nėra sveika kūnui ax.gif o skaityt nieko ir nereikia, yra sveiko gyvenimo taisyklės, yra piramidė ir yra būtinas kalorijų kiekis per dieną ax.gif

Nu mergaičiukės lekiu pasižmonėt ir savęs parodyt biggrin.gif jaučiu vos per duris išėjųs lietus išmaudys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 03, 14:03)
meti ar nemeti, faktas, kad tai nėra sveika kūnui ax.gif  o skaityt nieko ir nereikia, yra sveiko gyvenimo taisyklės, yra piramidė ir yra būtinas kalorijų kiekis per dieną ax.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif Nesigilinam mirksiukas.gif

QUOTE(Nata* @ 2013 01 03, 14:02)
Smagu, kad pramogaujate jau  4u.gif . Ypač, kai vyrai tas pramogas sugalvoja  thumbup.gif .
Man tai vis reikia pačiai sugalvoti ir suorganizuoti, jei kur noriu...

Nata, pas mane tokios šventės irgi itin retos - netgi suskaičiuojamos ant vienos rankos pirštų biggrin.gif
Bet nevarau Dievo į medį topsecret.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 03 sausio 2013 - 14:07
Aš ryškiai kažką pražioplinau g.gif Akcent, kas nutiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 03, 14:28)
Aš ryškiai kažką pražioplinau  g.gif  Akcent, kas nutiko?  unsure.gif

Ne ne, nepražiopsojai, tiesiog čia forume nerašiau ir nerašysiu 4u.gif
Niekas nemirė, visi sveiki gyvi, tiesiog būna gyvenime nesąmoningų situacijų, kurios atima amą žadą ir visus kitus pojūčius smile.gif

Dabar kurpiu įvairius planus chuliganus, kur čia pranykus savaitgaliui ar ilgesniam laikui, su nedidelėmis sąnaudomis ir ne ilga kelione iki numatyto taško 4u.gif
Atsakyti
akcent, tai ir nerašyk, šiaip labai nekaip iš tavo žodžių pasirodė, užtat ir susirūpinau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 03, 14:41)
akcent, tai ir nerašyk, šiaip labai nekaip iš tavo žodžių pasirodė, užtat ir susirūpinau  bigsmile.gif

FB jau galima numanyti, kas čia su manim darosi biggrin.gif
Nekaip tai čia švelniausiais apibūdinimas tam, kas vyko per pastarasias dienas biggrin.gif Bet išgyvensiu, buvo ir baisesnių dalykų gyvenime nutikę ok.gif

Kaip manot, Estija būtų nieko pasirinkimas pabėgimui nuo rutinos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 14:44)
FB jau galima numanyti, kas čia su manim darosi biggrin.gif
Nekaip tai čia švelniausiais apibūdinimas tam, kas vyko per pastarasias dienas biggrin.gif Bet išgyvensiu, buvo ir baisesnių dalykų gyvenime nutikę  ok.gif

Kaip manot, Estija būtų nieko pasirinkimas pabėgimui nuo rutinos? g.gif


Man atrodo, apskritai bet kokia kelionė būtų geras pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 03, 14:48)
Man atrodo, apskritai bet kokia kelionė būtų geras pasirinkimas  thumbup.gif

vasariuk, gerai pasakyta wub.gif Reikia tik pasėdėti nete ir samatas primesti.
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 14:44)
Kaip manot, Estija būtų nieko pasirinkimas pabėgimui nuo rutinos? g.gif

Estija yra gerai. Tartu, pakeliui į Rakverę. Bet orai gali užknist. Mudu su MB prieš kelerą metų rugsėjo ar spalio mėn. buvom ištrūkę savaitei maršrutu Tartu - Rakvere - Tallin - Hiuma - Saarema, tai nepakartojamos atostogos, neskaitant, kad foto nė vienos neturim, nes užlūžo fotiko korta, o aš žiopla tik gerokai vėliau sužinojau, kad buvo galima atkurt doh.gif Oras aišku irgi superinis pasitaikė.
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 13:45)

Ačiū. Būtinai. Jaučiu, kad veidelis jo nuraus biggrin.gif

Kuklus vaikinas biggrin.gif

QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 01 03, 14:48)
Man atrodo, apskritai bet kokia kelionė būtų geras pasirinkimas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti