Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Labas rytas. Ar jau diena sakyti mastau.gif biggrin.gif

Šiandien B mane vežasi į pirteles ir baseinus Birštonan wub.gif Jetus jetus po tokių tragediškų švenčių, kokias apturėjom, tikiuosi sugrįš man protas ir dvasia wub.gif

Išsikapanosiu iš lovos ir pradėsiu rimtai skaityti jsgute reportažėlį wub.gif
Atsakyti
Klausimėlis smile.gif
Rakvere pilis dirba žiemos metu?
Normalaus darbo laiko nerandu tik, kad nuo spalio 1d iki balandžio 31 Is open advance bookings only g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
mes vakar buvom briedžių medžioklėj cepukų, fui kaip viskas neskanu buvo doh.gif jaučiau,kad bus ne kas po jo, aišku pusę nakties prasivarčiau doh.gif einu pasportuot gal išpurtysiu aš jį kaip nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 03, 12:28)
mes vakar buvom briedžių medžioklėj cepukų, fui kaip viskas neskanu buvo doh.gif 

Geras, aš tai nepamenu, kada paskutinį kartą aplamai valgiau rolleyes.gif Apetitas dingęs siaubingai. Kol kas su skysčiais apsieinu ir tikiuosi, kad sugrįš valgymo džiaugsmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 13:04)
Geras, aš tai nepamenu, kada paskutinį kartą aplamai valgiau rolleyes.gif Apetitas dingęs siaubingai. Kol kas su skysčiais apsieinu ir tikiuosi, kad sugrįš valgymo džiaugsmas wub.gif

Gal maniškio bent dalelės nori. Išsiųsčiau savo sąskaita, nes po tų švenčių maratono tai jau ėdu, o ne valgau doh.gif Net Naujus sutikom su draugais, kurie abu puikiai gamina, tai totalus apsivalgymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 13:04)
Geras, aš tai nepamenu, kada paskutinį kartą aplamai valgiau rolleyes.gif Apetitas dingęs siaubingai. Kol kas su skysčiais apsieinu ir tikiuosi, kad sugrįš valgymo džiaugsmas wub.gif

Nevalgyt negerai, užtat ir krenta tie kilogramai, po to žiūrėk jie grįš ir jau nebe vieni verysad.gif
Atsakyti
Labu,

QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 10:26)
Labas rytas. Ar jau diena sakyti mastau.gif  biggrin.gif

Šiandien B mane vežasi į pirteles ir baseinus Birštonan wub.gif Jetus jetus po tokių tragediškų švenčių, kokias apturėjom, tikiuosi sugrįš man protas ir dvasia wub.gif

Išsikapanosiu iš lovos ir pradėsiu rimtai skaityti jsgute reportažėlį wub.gif

Gero poilsio ir atsipalaidavimo Birstone wub.gif Saunuolis TB thumbup.gif

QUOTE(Thea! @ 2013 01 03, 12:28)
Labas rytas,
mes vakar buvom briedžių medžioklėj cepukų, fui kaip viskas neskanu buvo doh.gif  jaučiau,kad bus ne kas po jo, aišku pusę nakties prasivarčiau doh.gif  einu pasportuot gal išpurtysiu aš jį kaip nors unsure.gif

Kur sportuoji, namie ar klube kokiam?
As paskutiniu metu tai taip saldumynus kapoju, kad siaubas doh.gif Gerai, kad bent i svori neina, mazyle mano neleidzia man svorio priaugt thumbup.gif Tai va ir naudojuos proga atsivalgyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2013 01 03, 13:08)
Gal maniškio bent dalelės nori. Išsiųsčiau savo sąskaita, nes po tų švenčių maratono tai jau ėdu, o ne valgau  doh.gif Net Naujus sutikom su draugais, kurie abu puikiai gamina, tai totalus apsivalgymas  doh.gif

Aš per naujus irgi ėdžiau be proto, taip viskas skanu buvo doh.gif O dabar vėl bėda, vanduo buvo atjungtas tai kai šovė rūdžių bombą doh.gif nei arbatos,nei košės negalėjau išsivirt unsure.gif o vakare bandysiu kijevus gaminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 03, 13:26)
Nevalgyt negerai, užtat ir krenta tie kilogramai, po to žiūrėk jie grįš ir jau nebe vieni verysad.gif

Negįš 4u.gif
Numečiau 25kg prieš pora metų (priaugusi buvau per didelį pomėgį kebabams ir picoms biggrin.gif ).
Labai daug skaičiau literatūros, atsakingai mečiau, daug domėjausi ir žinau ką daryti, kad niekas negrįžtų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 03, 13:26)
Gero poilsio ir atsipalaidavimo Birstone wub.gif Saunuolis TB thumbup.gif

Stella, ačiū wub.gif Tikrai šaunuolis ir medalio jam mažai, kad turi su manim kantrybės blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2013 01 03, 13:26)

Kur sportuoji, namie ar klube kokiam?
As paskutiniu metu tai taip saldumynus kapoju, kad siaubas doh.gif Gerai, kad bent i svori neina, mazyle mano neleidzia man svorio priaugt thumbup.gif Tai va ir naudojuos proga atsivalgyt bigsmile.gif

namie, aišku sunkiai prisiverčiu...o sporto klubas kitoj gatvės pusėj biggrin.gif jei eisiu tai tik šokti, dar ir B užsimanė bigsmile.gif nors prieš metus,sakė gyvenime nepriprašyčiau, o net nereikėjo lotuliukas.gif
Tai kaip faina,kad visko atsikratei bigsmile.gif thumbup.gif aš tai jaučiu po vaiko padvigubėčiau ir sėkmingai toliau didėčiau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 13:29)
Negįš 4u.gif
Numečiau 25kg prieš pora metų (priaugusi buvau per didelį pomėgį kebabams ir picoms biggrin.gif ).
Labai daug skaičiau literatūros, atsakingai mečiau, daug domėjausi ir žinau ką daryti, kad niekas negrįžtų 4u.gif


oho unsure.gif tai o ką knygose rašo,kad nieko nevalgyk tik gerk ir visą gyvenimą būsi liekna? Juk nevalgant kūnas kaip tik auginasi riebalus rolleyes.gif
Atsakyti
Ė, kur dauguma keliauninkų šiandien pabėgo smile.gif
Davai, kas nors man paaiškinkit info dėl tos Rakverės pilies blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2013 01 03, 13:29)
Numečiau 25kg prieš pora metų (priaugusi buvau per didelį pomėgį kebabams ir picoms biggrin.gif ).
Labai daug skaičiau literatūros, atsakingai mečiau, daug domėjausi ir žinau ką daryti, kad niekas negrįžtų
Papildyta:

Stella, ačiū wub.gif Tikrai šaunuolis ir medalio jam mažai, kad turi su manim kantrybės blush2.gif  biggrin.gif

Oho kiek daug numetei blink.gif thumbup.gif Stipria valia turi thumbup.gif 4u.gif
Perduok medali SB first.gif

QUOTE(Thea! @ 2013 01 03, 13:32)
namie, aišku sunkiai prisiverčiu...o sporto klubas kitoj gatvės pusėj biggrin.gif jei eisiu tai tik šokti, dar ir B užsimanė bigsmile.gif  nors prieš metus,sakė gyvenime nepriprašyčiau, o net nereikėjo lotuliukas.gif

As irgi dabar tingine, anksciau tai sportininke rimta buvau cool.gif O sokiai thumbup.gif wub.gif
As irgi bijojau, kad po gimdymo bus bedu su svoriu, bet pasiseke ax.gif O dar kai pati maitinu, tai sekmingai ir krenta tas svoris thumbup.gif
Atsakyti