Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

QUOTE(Thea! @ 2013 01 02, 21:46)
tai jo jo aš irgi kol kas jais džiaugiuos, na bet B vis bandau įrodyti,kad deimantas yra deimantas, ne tik moterų laimė bet ir išliekama vertė, galima perduoti savo vaikams ir t.t. drinks_cheers.gif


Ir kaip sekas irodinet? Gal jau ruosias koki deimanta oficialiai padovanot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 21:49)
Ir kaip sekas irodinet? Gal jau ruosias koki deimanta oficialiai padovanot?  mirksiukas.gif

oi ne ne,jis to nesupranta ir niekada nesupras hihihi.gif sako aš tau geriau tą visą sumą atiduosiu kokiem rūbam blink.gif doh.gif biggrin.gif greičiau jau pati nusipirksiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 02, 21:58)
oi ne ne,jis to nesupranta ir niekada nesupras hihihi.gif sako aš tau geriau tą visą sumą atiduosiu kokiem rūbam blink.gif  doh.gif  biggrin.gif greičiau jau pati nusipirksiu cool.gif


tai negi ir pasipirsi sau pati? unsure.gif Cia jau jo privilegija.....
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 22:00)
tai negi ir pasipirsi sau pati?  unsure.gif Cia jau jo privilegija.....

tai gal jau pats pasipirš su sidabriniu žieduku ir cirkoniu hihihi.gif anksčiau kažkaip to nesureikšminau, bet dabar kai pradėjau svaigti apie perdavimą iš kartos į kartą, apie išliekančią vertę, nes nežinai kokios didelės bėdos ar ligos šeimoj gali užklupti unsure.gif po to perskaičiau straipsnį apie tai,kad save gerbiantis vyras turėtų padovanoti sužadėtuvių žiedą už tris algas, tai jau kai šitą pasakiau,tai visai pirštą sukiojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes gi lt dabar, tai ir muziejus Vilniuj mirksiukas.gif
Bet pačiame muziejuje tik ekspozicija ir pasakojimas apie deimantų kasybą, apdirbimą ir skirtingas rūšis.
O akmenys - tai kiti brangakmeniai ir pusbrangiai akmenys.
Deimantus pamatyti galima jau tik ten pat esančioje parduotuvėje cool.gif

Bet mūsų kompanijoje buvo du paaugliai, patys turintys po ne vieną dešimtį akmenų, tai visai smagu buvo pamatyti ir kitokius akmenis 4u.gif
Atsakyti
jsgute, nu ir reportažėlį paruošei wub.gif Vaizdų gražumas neišpasakytas wub.gif Ryt bandysiu atidžiai įsitraukti ir perskaityti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 02 sausio 2013 - 22:22
QUOTE(akcent @ 2013 01 02, 22:22)
jsgute, nu ir reportažėlį paruošei wub.gif Vaizdų gražumas neišpasakytas wub.gif Ryt bandysiu atidžiai įsitraukti ir perskaityti wub.gif


čia dar kol kas pernykštis, kuriame nuotraukų iš fotki.com nerodė, bet tikiuosi pamažu prisikapstyti ir iki šių metų Bavarijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 22:36)
čia dar kol kas pernykštis, kuriame nuotraukų iš fotki.com nerodė, bet tikiuosi pamažu prisikapstyti ir iki šių metų Bavarijos  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif supratau, kad ne šių metų.
Bet nuo to vaizdai nesuprastėja wub.gif Kaip smagu, kad pasidalini wub.gif
Atsakyti
Labas rytas visiems smile.gif
Tylu čia šiandien kaip......

Jau galiu pakviesti po truputį ir po mano matytą Bavariją pasivalgyti mirksiukas.gif
Vakar naktį dasikapsčiau iki jos savo fotoreportaže rolleyes.gif
Atsakyti
jsgute, labai smagiai skaitosi 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Miramax- sniegingai pabuvote mirksiukas.gif

keli vaizdiniai iš Naujuju sutikimo

user posted image

su šitais meilūnais kartu Naujus sutikom

user posted image

user posted image

user posted image

ir Trakai sausio 1 - del horizontų nepykit, nes jau taip išsidirbinėjom, tipo krutesne fotkes gausis lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Einu Jsgutes parasymus skaityt biggrin.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(Nata* @ 2013 01 02, 22:08)
Mes gi lt dabar, tai ir muziejus Vilniuj  mirksiukas.gif

jau visai susipainiojau, kuri kur doh.gif Bet dabar aišku. Aš turiu vieną mažutelytį deimančiuką, net patikrinau su veidrodžiu ar tikras lotuliukas.gif

QUOTE(jsgute @ 2013 01 03, 09:24)
Jau galiu pakviesti po truputį ir po mano matytą Bavariją pasivalgyti  mirksiukas.gif
Vakar naktį dasikapsčiau iki jos savo fotoreportaže  rolleyes.gif

einu ieškot

QUOTE(Aruna @ 2013 01 03, 09:59)

keli vaizdiniai iš Naujuju sutikimo


kookios Trakų spalvos blink.gif thumbup.gif

aš negaliu nustot klausyt šitos dainos.
Atsakyti