Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Ale kaip gražu toj apsnigtoj Slovakijoj thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jsgute: 02 sausio 2013 - 17:41
QUOTE(jsgute @ 2013 01 02, 17:41)
Ale kaip gražu toj apsnigtoj Slovakijoj  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Miramax, nuostabios foto su tikra ziema wub.gif
Atsakyti
Miramax, gražu ir be komentarų 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais! Kelionių ir sveikatos šįkart visiems ir visoms.
Aš į ritmą dar nesugrįžtu blush2.gif Pradėjau nuo fotoreportažų, o jų jau taip nemažai neperskaitytų man susikaupė.
Labai liuks ir Bavarija ir Slovakija wub.gif
Apie fotikus diskutuojat, mes jau jamsim objektyvą ir filtrą greičiausiai šį savaitgalį, lyg ir pribrendom jau.
Atsakyti
Nuostabios foto thumbup.gif
Tikiuosi mano svajonė kada nors išsipildys, žiemą nuvykti į kalnus smile.gif
Nors galėtų ir pas mus sniegelio nepagailėti, tai nors į Anykščius būtų galima nuvažiuoti paslidinėti smile.gif
Atsakyti
Ačiū už gražią ekskursiją į Bavariją!
už Slovakijos sniegą!

Buvom šiandien Deimantų muziejuj cool.gif . Įdomi, nors mažytė ekspozicija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2013 01 02, 21:18)


Buvom šiandien Deimantų muziejuj  cool.gif . Įdomi, nors mažytė ekspozicija  thumbup.gif

Kuriam mieste? Amsterdame irgi pažiūrėjau įvairių dydžių ir formų akmenukų. Pora vaikinukų net šlifavo tuo metu.
Atsakyti
Vau kiek sniego bigsmile.gif

Oi deimantai, moterų laimė wub.gif norėčiau ir aš kada bent tarp jų pabūti wub.gif man rodos Vilniuj yra kažkas panašaus g.gif
Atsakyti
o manęs kažkaip jie netraukia... gražu, gražu, bet... gal jau per daug visokių mineralų mačiusi, pamenu, Bergene net akis paskaudo bežiūrint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 02, 21:36)
o manęs kažkaip jie netraukia... gražu, gražu, bet... gal jau per daug visokių mineralų mačiusi, pamenu, Bergene net akis paskaudo bežiūrint biggrin.gif

mane tai traukia juos turėt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 01 02, 21:41)
mane tai traukia juos turėt hihihi.gif

žinok man cirkonio visiškai pakanka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2013 01 02, 21:42)
žinok man cirkonio visiškai pakanka cool.gif


tai jo jo aš irgi kol kas jais džiaugiuos, na bet B vis bandau įrodyti,kad deimantas yra deimantas, ne tik moterų laimė bet ir išliekama vertė, galima perduoti savo vaikams ir t.t. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 02 sausio 2013 - 21:47