Įkraunama...
Įkraunama...

Keliautojų plepaliukai

Plepam toliau smile.gif Į sveikatą drinks_cheers.gif
Atsakyti
plepam ir netikrus sušius rytdienai gaminam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2012 12 30, 20:55)
Plepam toliau smile.gif Į sveikatą  drinks_cheers.gif

Ė, tai kodėl nuo svečių atsitraukei? Svečiai ir kompas nesuderinamas reikalas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 12 30, 21:11)
Ė, tai kodėl nuo svečių atsitraukei? Svečiai ir kompas nesuderinamas reikalas biggrin.gif  mirksiukas.gif

nesuderinamas, bet... Plepesiai šventas reikalas biggrin.gif
Atsakyti
O aš "dirbu" - intensyviai taisau praeities klaidas blush2.gif Jau pavargau, bet vieną trumputę dieną manau dar "damušiu" ax.gif
Atsakyti
Aš prie svečių prie nešiojamo kompo sėdžiu biggrin.gif Pas mane tokie, kurie dėl IT pasinešę, tai supranta smile.gif
Atsakyti
gal žinot iš kur galima parsisiųst gerų smulkių žemėlapių (popierinių)?
Atsakyti
Labas vakarelis,

QUOTE(AŠA @ 2012 12 30, 21:09)
plepam ir netikrus sušius rytdienai gaminam doh.gif

is ko? bigsmile.gif

a mes tiek mastem mastem del nauju,panasu,kad sutiksim atskirai doh.gif gulesiu lovoj su bonke sampes ir ziuresiu tv,geriausi nauji man bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 12 30, 22:32)
Labas vakarelis,
is ko? bigsmile.gif

a mes tiek mastem mastem del nauju,panasu,kad sutiksim atskirai doh.gif gulesiu lovoj su bonke sampes ir ziuresiu tv,geriausi nauji man bus thumbup.gif

ot te raz unsure.gif gal dar pavyks kartu g.gif
iš sušių ryžių, ryžių acto ir lašišos biggrin.gif dar neblogai būtų šio bei to, bet po ranka neturėjau blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 12 30, 22:37)
ot te raz unsure.gif
iš sušių ryžių, ryžių acto ir lašišos biggrin.gif dar neblogai būtų šio bei to, bet po ranka neturėjau blush-anim-cl.gif:

kas cia per kalba? biggrin.gif
o kuo cia jie netikri? g.gif be nori lapu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 12 30, 22:44)
o kuo cia jie netikri? g.gif  be nori lapu? g.gif

taip, be lapų, rutuliuko formos, na, ir be kitų ingridientų, bet neišlaikiusi jau kelis suskanavau blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 12 30, 22:47)
taip, be lapų, rutuliuko formos, na, ir be kitų ingridientų, bet neišlaikiusi jau kelis suskanavau blush-anim-cl.gif:

oi tu biggrin.gif labai didelio skirtumo turbut nera ane? Nors man tas lapas toki gera skoni priduoda, tikro dumblo, labai jau jis man tinka thumbup.gif as irgi siandien kaip tik visko prisipirkau,tai galesiu ryt prie sampes ir griauzti avokadus su agurkais doh.gif lotuliukas.gif
O ryzius tai zinok perku pigiausius, berods uz 3lt,sitam reikalui tai tikrai skirtumo nera schmoll.gif nors tu brangiu ir nesu ragavusi,gerai man ir taip thumbup.gif
Atsakyti