QUOTE(ed@ @ 2013 01 14, 23:35)
Absurdas yra kai išlaidos šiltinimui yra didesnes nei gaunama nauda. Jei absurdą ketinama įtvirtinti įstatymais, tai ne daro jį mažiau absurdišku.
O gal absurdiškas yra kai kurių žmonių aklumas?
Neatrodo absurdiška, kad vienos srities specialistai priprato prie naujųjų lietuvių pinigų ir projektuodavo sistemas, nerealaus našumo, kurio niekam nereikėdavo, tik tam, kad turtuoliai galėtų pasipuikuoti, o tos srities specialistai daugiau uždirbti? Ar neatrodo, kad čia absurdas.
Ar neatrodo, kad yra absurdas, kad vėdinimo sistemų specialistai nemato jog situacija keičiasi. Turtuolių dar neįsirengusių grandiozines vėdinimo sistemas mažėja, bet atpigus rekuperacinėms sistemoms į jas pradėjo žiūrėti pinigus savo juodu darbu uždirbantys žmonės, nes jos padeda taupyti sunkiu darbu uždirbtus pinigus.
Argi ne absurdas, kai vienas iš tokių, naujo mąstymo žmogus kreipiasi į vėdinimo specialistą, su prašymu suprojektuoti maksimaliai leisiančią sutaupyti vėdinimo sistemą, tai specialistas atmeta pasiūlymą, motyvuodamas tuo jog
iš tualeto yra mažesnis oro ištraukimas nei reikalauja Lietuvos normos.
Argi ne absurdas, kad vėdinimo specialistai nesupranta, kad jiems jau laikas persiorientuoti nuo turčių vėdinimo sistemų su žvėriškais oro kiekiais, prie naujos mados, ekonomiškų vėdinimo sistemų su minimaliais oro kiekiais. Vėdinimo specialistai tikrai uždirbs daugiau, persiorentavę į pasyvių namų šalininkus, nes greitai visi namai bus statomi tokie.
Argi ne absurdas, kai vėdinimo sistemų specialistai varo ant grindinio šildymo tik tam, kad gautų daugiau klientų, nes trūksta turčių norinčių įsidiegti vėdinimo sistemas.
argi ne absurdas, kad vėdinimo sistemų specialistai nesupranta, kad naujoji banga klientų, kurie kreipsis dėl vėdinimo sistemų projektavimo ir diegimo, mąstys visai kitaip ir vėdinimo sistema jiems bus tik kaip papildomas priedas prie labai šiltų namo sienų, leidižantis maksimaliai taupyti šilumą.
Argi ne absurdas...
Papildyta:
QUOTE(ed@ @ 2013 01 14, 23:57)
Netipinis atvejis, kai statyboms neima paskolos. Kita vertus, net jei turite po čiužinių paslėptų litų, anot sukišus jos į papildomą izoliacija, galite investuoti jos į biznį ir gauti daug didesnį pelną nei skaičiuotinos palūkanos. (arba - paskolinti žmogui, kuris darys biznį ir mokės palūkanas jums, o ne bankui iš kurio būtų priverstas imti paskolą tam bizniui). Tad, visada teisingiau skaičiuoti investicijas kartu su kredito palūkanomis. Nesvarbu, ar tos palūkanos yra tai, ką privalėsite atiduoti bankui už kreditą. Ar tos palūkanos yra pelnas, kurį jus galėtumėte gauti, tačiau praradote tokią galimybę.
O infliaciją nesunkiai įvertinama skaičiavimuose. DEU į savo skaičiavimus įtraukia hiperinfliaciją, imdamas kad vidutinė elektros kainą sudarys 1Lt (tai reiškė, kad per skaičiuotiną laikotarpį kaina turėtu padidėti nuo 0.46 iki 1.54 Lt)
Aiškiai nežinote kas yra hiperinfliacija
. Pokario Vokietijoje buvo hiperinfliacija, kada atlyginimas būdavo išmokamas du kart per dieną, nes per pusdienį pinigas jau kainuodavo kelis kart pigiau. Tai ką Jūs pavadinot hiperinfliacija, 10 metų laikotarpyje, galima pasakyti, kad iš tikrūjų tebuvo maža infliacija, ant tiek maža, kad net netelpa į jokius istorijos diktuojamus rėmus. Apie kokią prognozę galima toliau su jumis kalbėti, kai net nežinot žodžio hiperinfliaciją reikšmės?
Ar žinote, kodėl investuoti pinigų į verslą nėra geras sumanymas? Nes 90% verslą įkūrusiųjų bankrutuoja, prarasdami absoliučiai visus į verslą investuotus pinigus, skolinti irgi yra labai rizikingas biznis, padėti į banką? Tai kad infliacija greitai tuos pinigus suvalgys. Paklausysi, vėdinimo specialisto, kur pinigus dėt, žiūrėk greitai ir neturėsi ką dėti
.