QUOTE(Vilienė @ 2013 01 06, 22:40)
Butu tie samprotavimai visai realus, jei kalbetume apie realu A2W SS 1.5kW arba net jo triguba atitikmeni...
... net nezinau is kur tie 1.5kW paimti ir kodel jie taikomi boileriu sildymui...
Prie ko čia O-W? Ten su galios kritimu kitą istorija. Kalba eina apie tai, kad jei, pagal jūsų apskaičiavimus, namą reikia šildyti teikiant 1.5kW šilumos per valandą, tai - jei ŠS 2/3 laiko yra išjungtas, tam kad atiduoti tokį pat šilumos kiekį, per likusias 8 val. jis turi dirbti trigubai didesniu pajėgumu.
Iš kur gautas skaičius 1.5kW nežinau, tikriausia, kažkas padalino vieną skaičių iš straipsnio apie dramblius iš kito, gauto iš voveraičių enciklopedijos. Čia, aptarimuose jis pasitaiko dažniausia. Tad kodėl ne galima priimti, kad kažkurio momentu bus būtent tokie nuostoliai?
QUOTE
QUOTE
O kas trukdo naudoti ten ne elektrinį teną, o ŠS šilumokaitį?
Nieks netrukdo, tik kol nėra ŠS tai nėra kas jį maitina...bet iki oras-oras jau nenueisiu - grindys šyla nuo vandens, todėl oras-vanduo yra pasirinkimas...o šis jau netinkamas kanaliniam dėl reikiamos aukštesnės šilumnešio temperatūros
Aš ne apie jus, o apie šildymo būdo pasirinkimą aplamai.
O jei tvirtai pasirinktas grindinis šildymas vandeniu, tam kam tos kalbos apie kitus šildymo variantus?
P.S. Kanalinis reikalauja, kad grįžtamo šilumnėšio temperatūra būtu ~4'C didesnė nei norima paduoti į patalpą. Jei kartais prireiktų, paduoti +30'C, tai naudojamas +38/+34'C vanduo. T.y. - lygiai toks pat, kai rekomenduotina grindiniam šildymui.