Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(isds @ 2013 02 05, 18:35)
Sveikos mergaites, atejau pasiklausti, gal kuri nors buvo tokioje situacijoj.Vakar buvau pas gyd.Treijs.Pastebejo gyd. cista, todel stimuliacijos kol kas nepradedu, liepe nueiti pas savo ginekologe 7 ciklo d., kad pasiziuretu ar ta nelaboji mazeja, ar lieka tokia pati.Jeigu sumazejusi , pradedu leistis vaistus, jeigu ne -darys kazkokia funkcija ar puncija (nelabai supratau). Mergaites gal kuriai jau dare ? Kiek mazdaug uztrunka su narkoze, nes bijau , kad po narkozes galiu nesuspeti gristi ta pacia diena i Vilniu(vaziuosiu autobusu).Pasidalinkite , prasau , jei kam teko tai patirti.Aciu.

man punktavo cista. Treisas leido pasirinkti ar noriu narkozes ar pakentesiu siek tiek. Kadangi narkoziu jau buvau turejus ne viena del operaciju, plius tai buvo pries startuojant su antruoju IVF (zinojau, kad gausiu dar viena narkoze per punkcija) tai pasirinkau tiesiog pakenteti. Skausmas tikrai pakenciamas. Pries tai Treisa patardziau ar nenumirsiu ant operacinio stalo hihihi.gif Ant kedes tikrai "nenumiriau" biggrin.gif
Narkozes gauni minimaliai, kad uzmigtum. Jei punktuosit su narkoze tai pasiruosimas vyksta ilgiau nei pati narkoze. cistos punktavimas - keliu minuciu reikalas. As net per monitoriu maciau kaip kas vyksta.
Jei kas domina konkreciai klausk, bandysiu atsakyt 4u.gif Pas mane buvo uzsilikusi geltonkunio cista. Kai tik ispunktavom cista, ta pacia diena startavom su stimuliacijom.
Atsakyti
labas,norejau pasiteirauti gal kas nors vaziuojate i ryga sia ar sekancia savaite,gal galetumet nupirkti crinone 8 dezute,susitartume kur pasiimciau,butu didelis aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renesme25 @ 2013 02 06, 15:44)
labas,norejau pasiteirauti gal kas nors vaziuojate i ryga sia ar sekancia savaite,gal galetumet nupirkti crinone 8 dezute,susitartume kur pasiimciau,butu didelis aciu smile.gif



jei viskas gerai vaziuosiu pirmadieni
Atsakyti
aciu labai,bet nebereikia:)
Atsakyti
Planuoju daryti IVF Latvijoje. Gal kas gali pasakyti ar dirba sestadieniais klinikos ir ar priima konsultacijai?aciu
Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2013 02 09, 11:17)
Planuoju daryti IVF Latvijoje. Gal kas gali pasakyti ar dirba sestadieniais klinikos ir ar priima konsultacijai?aciu


Pirmai konsultacijai sestadieni nepriima. Priima tik eigoje, jei reikia punkcijos ar isodinimo.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma! Gal kuri zinote Trejso mobilu telefono numeri? ne klinikos bet jo pacio?aciu
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Gal kas parvežtų Crinono?
Kažkaip labai tylu šioje temutėje ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaiciukes,gal kas zinot kaip zada ilsetis Treisas seis metais,kokeis men atostogaus.Noretusi kazkaip pasiplanuot ,kada cia galima butu startuoti,jau noretusi broliuko savo dukrytei blush2.gif
Atsakyti

Sveikutes noriu ir as bandyti savo laiem pas gyd Treisa bet enzinau nuoko pradeti pirminei konsultacijai reikai pasirodyti mm ar tiesiog tinka bet kada, koks butu sekantis zingsnis po pirmines konsultacijos lb prasau pasidalinkite savo patirtimi kaip tai vyksta pas gyd Treisa nes kaip Lietuvoje tai man aisku nes jau praejus tuos vargo kelius.Man lb sunku suderinti nes gyvenu ne Lietuvoje.
Atsakyti
kocik prasau Treiso mob.tel. nr. +37129251455 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simba0220 @ 2013 02 26, 10:37)
Sveikutes noriu  ir  as  bandyti  savo  laiem  pas  gyd Treisa bet  enzinau  nuoko pradeti pirminei konsultacijai  reikai pasirodyti  mm  ar tiesiog  tinka  bet  kada, koks  butu  sekantis  zingsnis  po pirmines konsultacijos  lb prasau pasidalinkite  savo  patirtimi  kaip tai  vyksta  pas  gyd Treisa  nes  kaip  Lietuvoje  tai  man  aisku  nes  jau praejus  tuos  vargo kelius.Man  lb  sunku  suderinti  nes  gyvenu  ne  Lietuvoje.

Sveiki 4u.gif Pirmasis zingsnis, kuri padariau - uzsiregistravau telefonu (tel.nr. radau int. svetaineje embrions.lv) pirmam vizitui. Pasiimiau visus savo dokumentus susijusius su mano problemomis ir nuvykau i Ryga mirksiukas.gif Susitikusi su daktaru ilgai snekejomes, ziurejo mano atsivestus dokumentus (tyrimu rezultatai daryti anksciau, laparaskopiju israsai ir pan.... veziausi viska LT kalboje, nes jis puikiai viska supranta:) )
Zinoma, paskui jis mane apziurejo, liepe atlikti tyrimus man ir vyrui (atlikome ten vietoje) ir susitareme musu tolimesnius veiksmus ax.gif Tai tiek info 4u.gif Jus skambinkite kai jau nuspresite ir tikrai susiderinsite viesiems tinkama laika 4u.gif Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnest @ 2013 02 27, 13:26)
kocik prasau Treiso mob.tel. nr. +37129251455 4u.gif
Papildyta:

Sveiki 4u.gif Pirmasis zingsnis, kuri padariau - uzsiregistravau telefonu (tel.nr. radau int. svetaineje embrions.lv) pirmam vizitui. Pasiimiau visus savo dokumentus susijusius su mano problemomis ir nuvykau i Ryga mirksiukas.gif Susitikusi su daktaru ilgai snekejomes, ziurejo mano atsivestus dokumentus (tyrimu rezultatai daryti anksciau, laparaskopiju israsai ir pan.... veziausi viska LT kalboje, nes jis puikiai viska supranta:) )
Zinoma, paskui jis mane apziurejo, liepe atlikti tyrimus man ir vyrui (atlikome ten vietoje) ir susitareme musu tolimesnius veiksmus ax.gif Tai tiek info 4u.gif Jus skambinkite kai jau nuspresite ir tikrai susiderinsite viesiems tinkama laika 4u.gif Sekmes Jums 4u.gif

Lb aciu uz atsakyma o sakykite gal zinote kada treisas atostogauja vasara ir kokiam men jau vyksta registracija ne s keik skaiciau lb dideles eiles pas ji.
Atsakyti