Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sveikutes. 4u.gif Gal kas vaziuos i ,,Embrions,, artimiausiu metu? Turiu prasyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2013 01 25, 17:49)
Sveikutes.  4u.gif  Gal kas vaziuos i ,,Embrions,, artimiausiu metu? Turiu prasyma  ax.gif


as pirmad vaziuosiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Ruošiuosi ivf pas Treijsą. gavau tyrimo rezultatus. Rado ureaplazmą. Ar darys Treijsas ivf, ar reiks gydytis?
Atsakyti
Man J. Vitols rado ureaplazma, sake galime daryti bet patare isisgyti nes sumasina implantacijos sansus...

QUOTE(ingw123 @ 2013 01 25, 21:28)
Sveikutės. Ruošiuosi ivf pas Treijsą. gavau tyrimo rezultatus. Rado ureaplazmą. Ar darys Treijsas ivf, ar reiks gydytis?


Papildyta:
na tikrai visoms labai skirtingai.

mum kainavo:
pirmine konsultacija 40latu
tyrimai - 18 +24 = 42
Vaistai - 1200lt (man reikejo l. mazai gonalio ir mazai cetrotide, priaugo nuo mazos dozes daug)
IVf - 640latu
Narkoze 51,20 latu
Crinonne - 13,50 latu (5vnt - 5dienoms) + tada dar dasipirkau 30vnt isodinimo diena
5 vaziavimai i ryga - 120lt *5=600lt

tai man atsiejo mazdaug 5 500 lt..


QUOTE(Moniika @ 2013 01 23, 19:11)
Sveikos merginos,
Prasau pagelbekit susiorentuoti kiek jus mokejote uz IVF procedura, noreciau tikslesnes informacijos, t.y. viska viska apskaiciuotumet, kiek daktarui, kiek vaistai.
Is anksto jums aciu

Atsakyti
Angelyte, ar išsigydei ureaplazmą ir ką gėrei?
Atsakyti
man israse doxycilinum o vyrui israse kazkoki kita vaista nes Doxyciclinum kenkia spermai.
Siaip persitestuoti galima tik po menesiniu. geriau issigydyk. as irgi esu ziauriai nekantrus zmogus bet ismokau valdyti savo nekantruma ir klausyti gydytoju patarimu smile.gif

QUOTE(ingw123 @ 2013 01 25, 21:53)
Angelyte, ar išsigydei ureaplazmą ir ką gėrei?

Atsakyti
Ačiū labai. O kas tau išrašė vaistus? Lietuvoje? Tyrimą taip pat kartojai Lietuvoj ir nusiuntei rezultatus Treijsui? Atsirpašau, kad taip kamantinėju, tačiau, labai jau nekantri esu...Po nesivystančio nėštumo 3 metus negalime susilaukti vaikų. Ir kai pasiryžome ivf, še tai tau... ureaplazma...


QUOTE(angelyte123 @ 2013 01 25, 21:01)
man israse doxycilinum o vyrui israse kazkoki kita vaista nes Doxyciclinum kenkia spermai.
Siaip persitestuoti galima tik po menesiniu. geriau issigydyk. as irgi esu ziauriai nekantrus zmogus bet ismokau valdyti savo nekantruma ir klausyti gydytoju patarimu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 01 25, 18:51)
as pirmad vaziuosiu smile.gif

Parasysiu AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingw123 @ 2013 01 25, 21:26)
Ačiū labai. O kas tau išrašė vaistus? Lietuvoje? Tyrimą taip pat kartojai Lietuvoj ir nusiuntei rezultatus Treijsui? Atsirpašau, kad taip kamantinėju, tačiau, labai jau nekantri esu...Po nesivystančio nėštumo 3 metus negalime susilaukti vaikų. Ir kai pasiryžome ivf, še tai tau... ureaplazma...



Mano situacijoje vaistus (taip pat doxyciclina) israse seimos gydytoja, ir as tyrima kartojausi LT, tik as buvau kitoje klinikoje, tai jiems tiko, kaip embrionse as nezinau. o siaip ureaplazma sako itakoja persileidima, tuomet tikrai gydyciausi jau turint patirties.
Zinau kaip pasiryzus norisi viska greitai daryti ir erzina visi trukdziai, bet geriau pasigydyti pasikartoti tyrima taip kaip jie pageidaus ir toliau testi reikalus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzilialia: 25 sausio 2013 - 21:54
As IVF dariausi pas daktara J. Vitols.
Per pirmine konsultacija gydytojas surase tyrimus ir nusiunte i laboratorija mane ir vyra. tada sake po 2ju savaiciu atvaziuoti. Tyrimu ats gavo jie.
Siaip planavome startuoti rugsejo pabaigoje, bet rugsejo vid pranese kad rado ureaplazma, israse vaistu. juos sugeriau o persitestavau tik spalio pabaigoje kai atvaziavau i ryga susipirkti vaistu IVF. tada persitestavau, ats gavau po 3 dienu i el. pasta , paskambinau dakatarui kad ats neigiamas. tada sake kai pradesiu stimuliacija atvykti po 7dienu pas ji.


QUOTE(ingw123 @ 2013 01 25, 22:26)
Ačiū labai. O kas tau išrašė vaistus? Lietuvoje? Tyrimą taip pat kartojai Lietuvoj ir nusiuntei rezultatus Treijsui? Atsirpašau, kad taip kamantinėju, tačiau, labai jau nekantri esu...Po nesivystančio nėštumo 3 metus negalime susilaukti vaikų. Ir kai pasiryžome ivf, še tai tau... ureaplazma...

Atsakyti

mum kainavo:
pirmine konsultacija 40latu
tyrimai - 18 +24 = 42
Vaistai - 1200lt (man reikejo l. mazai gonalio ir mazai cetrotide, priaugo nuo mazos dozes daug)
IVf - 640latu
Narkoze 51,20 latu
Crinonne - 13,50 latu (5vnt - 5dienoms) + tada dar dasipirkau 30vnt isodinimo diena
5 vaziavimai i ryga - 120lt *5=600lt

tai man atsiejo mazdaug 5 500 lt..
[/quote]


Aciu uz informacija smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, atejau pasiklausti, gal kuri nors buvo tokioje situacijoj.Vakar buvau pas gyd.Treijs.Pastebejo gyd. cista, todel stimuliacijos kol kas nepradedu, liepe nueiti pas savo ginekologe 7 ciklo d., kad pasiziuretu ar ta nelaboji mazeja, ar lieka tokia pati.Jeigu sumazejusi , pradedu leistis vaistus, jeigu ne -darys kazkokia funkcija ar puncija (nelabai supratau). Mergaites gal kuriai jau dare ? Kiek mazdaug uztrunka su narkoze, nes bijau , kad po narkozes galiu nesuspeti gristi ta pacia diena i Vilniu(vaziuosiu autobusu).Pasidalinkite , prasau , jei kam teko tai patirti.Aciu.
Atsakyti