Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Sveikos mergaites gal yra dariusios kas su donoro sperma ? blush2.gif
Atsakyti
Didelis dekui uz atsakymus Vėja1 ir PerKūnas 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal zinote ar embrions klinikoje atlieka IVF +IMSA.
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 01 03, 11:13)
Kitas kartas turi buti sekmingas jums wink.gif
Na o mes vaziuosim sausuio 28 pirmai konsultacijai smile.gif Ir tikiuosi greitai gelesim pradeti stimuliuotis smile.gif Laukiu, bijau, tikiuosi geriausio wink.gif

Sveikutes smile.gif as jau pirmam vizite buvau tai dabar21 turiu but vietoj ko gero prasides ir man isodinimai blush2.gif sekmes jums laikau kumscius uz jus visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(NAZARA @ 2013 01 11, 13:58)
neturiu jokios patirties su kontraceptikais, nesu ju niekad gerus schmoll.gif Butu zymiai paprasciau ir ramiau, jei paskambintum i klinika ir pasiklaustum ka daryti 4u.gif Gal pasakys atvaziuoti anksciau g.gif  mirksiukas.gif

Sveika Nazara tai va paklausiau tavo patarimo siand pasiskambinom i klinika ir sausio21 d turim but pas Treijsa ax.gif
Atsakyti
[quote=Kregzdute 27,2013 01 14, 16:36]
Sveikutes smile.gif as jau pirmam vizite buvau tai dabar21 turiu but vietoj ko gero prasides ir man isodinimai blush2.gif sekmes jums laikau kumscius uz jus visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linkiu kuo didziausios sekmes laikisiu kumsciukus uz tave 4u.gif
Atsakyti
[quote=Millano,2013 01 14, 16:14]
[quote=Kregzdute 27,2013 01 14, 16:36]
Sveikutes smile.gif as jau pirmam vizite buvau tai dabar21 turiu but vietoj ko gero prasides ir man isodinimai blush2.gif sekmes jums laikau kumscius uz jus visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linkiu kuo didziausios sekmes laikisiu kumsciukus uz tave 4u.gif
[/quote]
wub.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute 27 @ 2013 01 14, 16:36)

Sveika Nazara tai va paklausiau tavo patarimo siand pasiskambinom i klinika ir sausio21 d turim but pas Treijsa  ax.gif

nebedaug laiko liko laukti thumbup.gif Laikysiu kumscius ranku, koju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri žinote ar Embrions klinika bendradarbiauja su reprodukcijos centru darant tyrimus? Esmė ta, kad nežinau į kur pirmiausiai kreiptis, nes Lietuvoje atliktos procedūros rezultatų nedavė ir priežasčių niekas konkrečiai neįvardino, tai norisi šį kartą teigiamo rezultato 4u.gif , ir gal galite patarti pas kokį gydytoja geriau važiuoti? Būčiau dėkinga už pasidalintą patirtį.
Atsakyti
QUOTE(NAZARA @ 2013 01 16, 14:48)
nebedaug laiko liko laukti thumbup.gif Laikysiu kumscius ranku, koju 4u.gif

Labas,aciu mergaites 4u.gif tiek ir beliko pirmadienis jau ant nosies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute 27 @ 2013 01 17, 00:55)
Labas,aciu mergaites  4u.gif  tiek ir beliko pirmadienis jau ant nosies  ax.gif


Labai laukiam ziniu, ispudziu drinks_cheers.gif


Mergaites, o kiek latu reikia pasiimti pirma karta ten vaziuojant? Niu konsultacijai, tyrimams, gal ir vaistams (jei juos is karto reikia pirkti...)
Atsakyti
Kregzdute, laukiam ziniu 4u.gif
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2013 01 21, 12:39)
Labai laukiam ziniu, ispudziu  drinks_cheers.gif
Mergaites, o kiek latu reikia pasiimti pirma karta ten vaziuojant? Niu konsultacijai, tyrimams, gal ir vaistams (jei juos is karto reikia pirkti...)

jeigu reikes pirktis vaistus, tai 300-400 latu turetu pakakti, bet viskas priklauso nuo situacijos, protokolo....kita vertus jei pritruksit latu, galima susitarti moketi eurais mirksiukas.gif arba sumoketi sekancio vizito metu.
Atsakyti
QUOTE(NAZARA @ 2013 01 21, 15:05)
Kregzdute, laukiam ziniu 4u.gif

jeigu reikes pirktis vaistus, tai 300-400 latu turetu pakakti, bet viskas priklauso nuo situacijos, protokolo....kita vertus jei pritruksit latu, galima susitarti moketi eurais mirksiukas.gif arba sumoketi sekancio vizito metu.


Nu su vaistukais viskas aisku db... O kaip su konsultacija, tyrimais? Aisku, suprantu kad vel priklauso nuo tyrimu kiekio, bet noriu bent mazdaug pasiruosti smile.gif
Atsakyti